Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ma idi...eventualno da postoje neke trke u toj kategoriji i da nastupa taj auto...bio bi popularan,a i pravio bi se za tu trku...

Jesu li rekli koliko će konja imati???

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posebno dvojčica...no hard feelings!!!

 

To mi je bio omiljeni auto kad sam bio mali,al šta ćeš,zastareo...

Mada je to ipak najkvalitetniji golf svih vremena,a i drži cenu na tržištu zbog svoje isplativosti i kvaliteta!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji su Fiat Croma i Golf Dvojka. Vec sam pricao o tome... mada sam ih vozio sve..

 

porsche je mrak...

prodaj ove gnojeve i kupi josh jedan Porsh.. :D

 

 

Hahhaha. Svi oni ne vrede pola Porche-a :P Jedino vadi prosek Golf V GTI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos malo Carrera-e, vidim da ste se primili :) :)

 

15062007454.jpg

 

15062007455.jpg

 

15062007452.jpg

 

Kako su bolje slike po suncu. One pre sam slikao u cik zore, sa sve rosom po autima, jbg, nisam hteo da izgubim neki (auto) kasnije :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfekcija!!!

Mehanička masturbacija u praksi!!!

 

prava trkačka mašina,čim tu obrtomer ima glavno mesto na tabli!!!

 

Nego onako uzgred...

Jeste li videli onaj klip sa porcheom i peglicom???

 

Taj klip je pravi!!! :) :) :)

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

do skora je cale imao Golfa 3 TDI 110ks...

govno nevidjeno...dobro smo ga i prodali...prao ga je yugo 65 EFI...

jedino ako ocesh ekonomichnost,onda dizel ili plinara....

ne kaze dzaba izreka:

NA PLIN SE KUVA,NA DIZEL SE GREJE,NABENZIN SE VOZI!!!!

 

a ako neshto mrzim onda su to golf dvichine,pogtovo TAS...

u stvari generalno golfove ne volim... jedino neki gti ili vr6 moze da prodje...

 

 

Slazem se potpuno sa izrekom, jedino se ne slazem sa delom ispod toga. Nijedan Golf ne valja cak ni ovaj W12 od preko 500 KS... Ni GTI ni VR6 nisu ni za k.... Da ne budem bezobrazan najgori su TDI...

 

Benzin je život ostalo su sitnice!

 

Ma taj dizel je za kamione jer je dokazano da je most cost efficient i da je naj bolji za sve vidove transporta

i pokretanje teških mašina,dobro,dobar je i za kola,al za trke od svega toga-jedino AUDI R8,pobednik Le mans-a!

 

Think about it!

 

Inace kada bi se u benzinske motore ulagalo upola toga sto se ulaze u taj Audi bili bi benzinci neprikosnoveni za Le man... Inace kao sto si primetio ili nisi benzinci koji se voze u Le manu su stari vise od 2 decenije i nije nikakvo cudo sto ih jedan bi turbo dizelas delje... Videcemo ako udje neki od vecih proizvodjaca u trku sa benzincem da li ce Audi moci i da prismrdi....

 

Brate kao što sam pisao:Respect za to-furaj domestic fazon...

 

Meni je baš šmek kad jugo iskida neku mečku,golfa,audi,bmw,ne zato što ih ne gotivim,nego što ih voze nabeđeni

šmekeri koji šmekuju parama a i poneki na plin(fenseri što stavljaju plin na mečku :lol:)...

 

Naravno da bih gotivio da je jugo mnogo boljamašina nego što zaist jeste....

 

Naše je ipak NAŠE...

 

Jel znaš ti onaj vic sa dva crva koja žive u g*vnetu?

 

Jeste smek da neki krs iskida mecku ili bembaru. Nije lepota presudna za brzinu, video sam peglicu koja kida Porsche Carreru 993 bi turbo na 402... Imam i klip negde...

 

Ovo je za mene perverzija!!

 

Nikad u zivotu!!!! Dizel je za autobus ili kamion.... i tacka.

 

pitaj slobodno ako te neshto interesuje... :D

ja sam ti meanichar sa diplomom...

uza specijalnost - tjuning...

ali samo tjuning..stajling je za seljake i decu do 16...(neonke,poliester spojleri i sl)...

 

e da...

danas sam video da mi je neko ocesho zadnji branik na fiatu...

popizdeo sam...

a farbao sa auto pre mesec dana....

zali boze muke(a i para) ,kad ti neko koga toliko boli kurac,ostruze pola branika...

 

To sto si mehanicar ti ne daje pravo da pljujes to styling-u!!! Mehanika je konza ali se meni styling isto toliko svidja. Nije to samo za decu... Napraviti ili poboljsati izgled jednog automobila je itekako zahtevan posao koji najvise maste iziskuje...

 

mucke.jpg

 

U potunosti podrzavam!!!! Slika je bas PIMP!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala ;)

 

Meni je ovo druga Omega. Prethodna je bila '90 god. Ljudi nemaju pojma koliko je to dobar auto a polovan moze da se uzme po ceni polovnog Golfa... iako je golf dve klase ispod. Golf je ipak kod nas statusni simbol i sve picke znaju sta je nabudzeni GOLF... :udri:

 

Znam za tvoju omogu od pre... Bila je fina, kao sto je i ova! Ne znaju sve picke sta je Golf jer ipak ima i nekih koje uopste ne zanima sta vozis, bitno je da vozis a ima i ona mala ali vrlo mala grupa koja moze da zakljuci da je GOLF = SHIT!!!

 

Jes tachno `68.... :pivopije:

 

inache u pitanju je Ford Mustang GT390 :rockdevil:

 

Znam steta sto je samo maketa postojeceg auta. Jos bi mu samo jedna AC Cobra bila takmac!!!

 

Golf 5???

 

Pa ako je neki standardni 1.4 ,1.6 ili slično(1.9 tdi) onda je žešći tupan što misli da mu nov izgled daje 100 konja više!!!

Mislim...koliko konja ima taj senator 3000 ccm??? Ne verujemda ima ispod 150...

 

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

E zato bato nabaviš neki muscle pa da vidim što će neki šaban u golfu ili mečki da ti se kurči!!!

 

Ili nabudžiš juga uuu al je to za spuštanje egoa dušu dalo!!!

 

:pivopije:

 

AAA vdeo sam sad: 204 BHP

 

Nije imao šanse :) :) :)

 

Provereno neka nak*rčena šabančina!

 

:):):):lol::):):)

 

Vozio sam tog senatora bez katalizatora i sa KN filterom. Imao je nekih 230 KS i picio je po putu kao furija to je jedini auto kog sam po nasem auto putu terao 220 km/h +... Ima potencijala... Ali mi se vise svidela Ford Sierra Cosworth iako je nisam toliko brzo terao, video sam veci potencijal u njoj... Inace BMW ti ne bi mogao prismrdeti to Senatoru...

 

Omega extreeme (Lotus Carlston)

 

Evo linka za brutalni automobil

 

0-100 5.2sec

 

0-160 11.5sec

 

...

 

280 kmh

 

3.6L motor I6 , 24v

 

:pivopije:

 

Jeste brutalan automobil, i sam vrh ponude jedne tjunirane Omege... Iliti Lotusa

 

 

Moji su Fiat Croma i Golf Dvojka. Vec sam pricao o tome... mada sam ih vozio sve..

Hahhaha. Svi oni ne vrede pola Porche-a :P Jedino vadi prosek Golf V GTI :)

 

Ne vadi te Golf V GTI... To je kanta u odnosu na Porsche-a...

 

kako bi ja tero ovo u 7k rpm...

imao sam priliku da vozim porshea,Targu staru.. mislim da je '80 i neko...

suva mehanika... ide ko jzma..

mogu tek ovo da zamislim kako zdere...

 

Mogu i ja, ali sam ipak vise za tu tvoju brutalnu i staru Carreru....

 

Perfekcija!!!

Mehanička masturbacija u praksi!!!

 

prava trkačka mašina,čim tu obrtomer ima glavno mesto na tabli!!!

 

Nego onako uzgred...

Jeste li videli onaj klip sa porcheom i peglicom???

 

Taj klip je pravi!!!

 

Svaki iole auto trkackih aspiracija ima samo obrtomer kao jedini pokazatelj opterecenosti motora. Jer ti ljudi ne gledaju u brzinomer oni jednostavno se trkaju...

 

Video sam klip i moram priznati da je jako gotivan...

 

@ to all: Jedino je Land Rover uspeo da prodje recni mulj i da izadje. To nijedna Lada ne moze. Jedini pravi ali pravi terenac je stari Land Rover. Niva ima potencijala ali ima ih i Suzuki Samuraj... O Hammeru, Cayennu, Touregu i ostalim govnima ne zelim pricati jer terenec prevashodno treba da ima kratak wheelbase (medjuosovinsko rastojanje) diferencijal i njegov zaptivac, 4X4 i malu kilazu kako se ne bi zaglavljivao svuda... Kazite mi koji sem Lade to ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj se zavarati sto se tice lade.Samo sto taj land rover nema grejanje,zato u sibiru i evropi se najcesce lade koriste.Land rover se koristi najvise u africi.

I taj stari land rover koliko trosi?A ne slazem se da je najbolji jer nisi video UAZ kako prelazi prepreke.

 

meubrinquedinho.JPG

Imas klip niva protiv 10 drugih terenaca medju kojima je bio i land rover.Zaglavio se kao pile u kucinama na svakom terenu.Bilo je 6 razlicitih terena,samo se niva probila preko svih

 

Noor96.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@turbo boy

brate volim i ja styling,ali vishe German style,stavi se neka lepa felnica,patosira se auto,kulturni neki branik,a ne ove seljake kod nas,shto prave od bmw,auto sa nekim ultra spojlerima,neonkama,4 auspuha koji nichemu ne sluze....a ispod haube KN filter! :D :D :D jak mi tjuning...

kazem ti u nashoj zemlji mozda ima u vrh glave 10ak kulturno sredjenih automobila...svi ostali su seljachki, plastika fandjo styling....vazo je da se upada u ochi,sija i svetli... bzvze totalno...

ja konkretno na fiatu imam samo felne 17,abarth motor ubachen,spushten i realno jedan je od lepsih u gradu...

a jugo,suva mehanika...samo metalic farba,felne 14,motor lancia 1.5,spushten na 8 cm..

od njega beze svi plastikaneri kad ga vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

et KGB terrier

 

...UAZ je nenormalan...bio je neki uporedni test u "TopSpeed"-u,Hummer vs Land Rover Defender vs UAZ...

šta misliš ko je dobio???

 

..evo dela o uaz-u...

 

Kada je na početku testa pored zastrašujućeg Hummer-a,nerazmetljivog,ali britanski arogantnog Defender-a

stao jadan i bedan UAZ,ja sam u ime njegovih konstruktora pocrveneo od sramote i stida.Posebno što je ostatak "Top Speed" redakcije jedva dočekalo kako bi prvile šale na njegov,ali i na moj račun.Ružan,zastarele konstrukcije,užasnog zvuka...

Unutrašnjosti skoro da nije ni bilo.U opraciji "startovanje motora",tvrdoglav je kao mazga...Prosto mi se nije dalo da posle "amerikanca" i "engleza", sednemi u ovog "rusa".

Prvi znaci da vožnja neće biti dosadna,nastali su kada sam slušao utiske PTJ-a,koji"duži" ovo vozilo.

Komentari su bili "iz duše" i u tolikoj meri rečiti,da moram doslovno da ih citiram,jer se iz nekoliko rečenica koje sam čuo naziru glavne odlike ovog terenca.

-Svuda može da se popne,al ne može,bre,nkako da se pokvari.

Čak i da senešto tako desi,moš ga servisirati u svakoj bolje opremljenoj kovačnici.

Pa,za 100 evra moš mukupiš pun džak delova.

I ne vataj se džabe za prozor,ne otvara se-ali ,ako imaš kod sebe ključ "trinaesticu",za tri minuta od njega pravimo kabriolet.

 

Dakle,sa svim tim predubeđenjima,reših da ipak pokažem vanrednu hrabrost i sednem u dotični "UAZ" .Enterijer j delovao...

pa dovoljno je reći da sam u mislima prebirao kada sam se poslednji put pelcovao protiv tetanusa.

Ali hajde da se upustimo u još jednu životnu avanturu."Šipketina" od oko 70 "santima",za koju mi je intruktor rekao da je ručica menjača,podsetila me je na enterijer "dajca".

Dok sam pokušavao da startujem motor,čuo sam interesantan podatak da su ove terence koji su se tokom sukoba na Kosovu i Metohiji našliu voznom parku mup-a,u ruskim pogonima sklapali tamošnji robijaši!?

Kvalitet izrade je bio takav da su na mnogim varovima naši policajci pronalazili ostatke elektroda i od po desetakcentimtara!?

Kažu takođe,i da su glave motora bile tako zašrafljene da su šrafove rukom mogli da odvrte!

U to vreme svaki "UAZ" bio je plaćen oko 4000 DM,pa se našim jedincama isplatilo da na svakom novom vozilu došrafe ono što je robijašima bilo mrsko.

Po fabričkoj knjižici,motor zapremine 2.5L Troši 15L Benzina na 100 km,što deluje previše.

Ali,tada mi rekošeda on može da "guta" benzin od 76 oktana!

"UAZ 3159" ima 91KS,4 brzine i težak je nešto više od 1.5 tone.

 

Za divno čudo,startovao sam motor "Iz prve".Ubacio "u prvu".Krenuo.

Sasvim suprotno od očekivanja i predrasuda,počela je najlepša vožnja dana!Da mu je samo volan malo niže postavljen,doživljaj bi bio još lepši!

Iako je zvuk motora "kantastičan" i iako je mnogo ružan i njemu sve ispada,ova mašina bila je najbolje što sam tog dana provozao!

Pravi doživljaj učestvovanja i sjedinjavanja čoveka sa mašinom u savladavanju "off-road" prepreka.

Iako nema sinhronizovane prvu i drugu brzinu,menjač se ponaša prosto neverovatno.Sjajan je osećaj tako jednostavne radnje kao što je sama promena brzine,Prepreke za njega skoro i da ne postoje,"UAZ" prolazi svuda!

Ako bi sada na kraju trebalo realno da se kaže koji je od ovih terenaca najbolji,ja samo mogu da budem jako subjektivan!

Dakle,bez razmišljanja se opredeljujem za "UAZ"!

Nekoliko je puta jeftiniji od hamera a pouzdaniji čak i od difendera.

Hamer j odličan,ali skup i prevelik.

Difender sjajan,ali i sterilan.

"UAZ" deluje užasno,ali će se pravi ljubitelj terenske vožnje zaljubiti u njega već tokom prvog kilometra.

 

Aljoša Milenković(u poseti PTJ,koji su obezbedili test vozila).

 

Pa toliko o UAZ-u.

Kad Rus napravi,to je ružno,robusno,svi misle da će dase raspadne...al radi i kraj!!!

Nema šminkanja,u tome je cela fora!!!

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj se zavarati sto se tice lade.Samo sto taj land rover nema grejanje,zato u sibiru i evropi se najcesce lade koriste.Land rover se koristi najvise u africi.

I taj stari land rover koliko trosi?A ne slazem se da je najbolji jer nisi video UAZ kako prelazi prepreke.

 

meubrinquedinho.JPG

Imas klip niva protiv 10 drugih terenaca medju kojima je bio i land rover.Zaglavio se kao pile u kucinama na svakom terenu.Bilo je 6 razlicitih terena,samo se niva probila preko svih

 

Noor96.jpg

 

Novi ili stari? Ako je stari ne mogu da verujem jer je on jedini auto koji je zaronio do samog krova u vodu i prosao reku. Nadam se da imam negde i tu sliku ako je nadjem postovacu je!!! Znam da je Riva dobra ne sumljam u to, robusna je kratkih osovina, sam vrh za voznju!!! Znam koliko je dobra jer je vozim redovno na poslu!!! Inace imam pristup i staroj Toyota-i Landcruiser stoga da se ne mogu odluciti sta mi vise lezi!!! Toyota je veca, mocnija ali i teska ko kamion a lada je neudobna ali predobra za ono sto treba da radi...

 

Stoga da se ne nastavljamo vise o Ladi priznajem da je dobra ali i dalje bi vise voleo da imam Rovera...

To je samo moje misljenje....

 

@turbo boy

brate volim i ja styling,ali vishe German style,stavi se neka lepa felnica,patosira se auto,kulturni neki branik,a ne ove seljake kod nas,shto prave od bmw,auto sa nekim ultra spojlerima,neonkama,4 auspuha koji nichemu ne sluze....a ispod haube KN filter! :D :D :D jak mi tjuning...

kazem ti u nashoj zemlji mozda ima u vrh glave 10ak kulturno sredjenih automobila...svi ostali su seljachki, plastika fandjo styling....vazo je da se upada u ochi,sija i svetli... bzvze totalno...

ja konkretno na fiatu imam samo felne 17,abarth motor ubachen,spushten i realno jedan je od lepsih u gradu...

a jugo,suva mehanika...samo metalic farba,felne 14,motor lancia 1.5,spushten na 8 cm..

od njega beze svi plastikaneri kad ga vide...

 

Ja licno volim vise Japan styling jer oni prava od automobila cudo... Nemci su kruti po tom pitanju. Najveci tuning je tuning motora... Video sam na jednom klipu Nissan Skyline-a R34 sa 1600 KS i nisam se zajebao ni za jednu nulu... Klip je nacinjem tako da vidite Mustanga koji se krece pored njega na 140 milja na cas a u trenutku kada vozac mustanga da znak Nissan bukvalno otperja u daljini. To je tuning motora 2.5 litara 5 cilindara 5 turbina keramickih i prepravljen izduv... Motor vrh. To ni svabe ne rade. Inace volim da promin izgled automobila koji vozim, hocu da ga distanciram od drugih istih kao moj. To je po meni srz tuninga....

 

Okaci slike tvojih automobila da ih vidimo, vise volim da vidim bilo sta nego slike nekih automobila koji su neki drugi sredili....

 

et KGB terrier

 

...UAZ je nenormalan...bio je neki uporedni test u "TopSpeed"-u,Hummer vs Land Rover Defender vs UAZ...

šta misliš ko je dobio???

 

..evo dela o uaz-u...

 

Kada je na početku testa pored zastrašujućeg Hummer-a,nerazmetljivog,ali britanski arogantnog Defender-a

stao jadan i bedan UAZ,ja sam u ime njegovih konstruktora pocrveneo od sramote i stida.Posebno što je ostatak "Top Speed" redakcije jedva dočekalo kako bi prvile šale na njegov,ali i na moj račun.Ružan,zastarele konstrukcije,užasnog zvuka...

Unutrašnjosti skoro da nije ni bilo.U opraciji "startovanje motora",tvrdoglav je kao mazga...Prosto mi se nije dalo da posle "amerikanca" i "engleza", sednemi u ovog "rusa".

Prvi znaci da vožnja neće biti dosadna,nastali su kada sam slušao utiske PTJ-a,koji"duži" ovo vozilo.

Komentari su bili "iz duše" i u tolikoj meri rečiti,da moram doslovno da ih citiram,jer se iz nekoliko rečenica koje sam čuo naziru glavne odlike ovog terenca.

-Svuda može da se popne,al ne može,bre,nkako da se pokvari.

Čak i da senešto tako desi,moš ga servisirati u svakoj bolje opremljenoj kovačnici.

Pa,za 100 evra moš mukupiš pun džak delova.

I ne vataj se džabe za prozor,ne otvara se-ali ,ako imaš kod sebe ključ "trinaesticu",za tri minuta od njega pravimo kabriolet.

 

Dakle,sa svim tim predubeđenjima,reših da ipak pokažem vanrednu hrabrost i sednem u dotični "UAZ" .Enterijer j delovao...

pa dovoljno je reći da sam u mislima prebirao kada sam se poslednji put pelcovao protiv tetanusa.

Ali hajde da se upustimo u još jednu životnu avanturu."Šipketina" od oko 70 "santima",za koju mi je intruktor rekao da je ručica menjača,podsetila me je na enterijer "dajca".

Dok sam pokušavao da startujem motor,čuo sam interesantan podatak da su ove terence koji su se tokom sukoba na Kosovu i Metohiji našliu voznom parku mup-a,u ruskim pogonima sklapali tamošnji robijaši!?

Kvalitet izrade je bio takav da su na mnogim varovima naši policajci pronalazili ostatke elektroda i od po desetakcentimtara!?

Kažu takođe,i da su glave motora bile tako zašrafljene da su šrafove rukom mogli da odvrte!

U to vreme svaki "UAZ" bio je plaćen oko 4000 DM,pa se našim jedincama isplatilo da na svakom novom vozilu došrafe ono što je robijašima bilo mrsko.

Po fabričkoj knjižici,motor zapremine 2.5L Troši 15L Benzina na 100 km,što deluje previše.

Ali,tada mi rekošeda on može da "guta" benzin od 76 oktana!

"UAZ 3159" ima 91KS,4 brzine i težak je nešto više od 1.5 tone.

 

Za divno čudo,startovao sam motor "Iz prve".Ubacio "u prvu".Krenuo.

Sasvim suprotno od očekivanja i predrasuda,počela je najlepša vožnja dana!Da mu je samo volan malo niže postavljen,doživljaj bi bio još lepši!

Iako je zvuk motora "kantastičan" i iako je mnogo ružan i njemu sve ispada,ova mašina bila je najbolje što sam tog dana provozao!

Pravi doživljaj učestvovanja i sjedinjavanja čoveka sa mašinom u savladavanju "off-road" prepreka.

Iako nema sinhronizovane prvu i drugu brzinu,menjač se ponaša prosto neverovatno.Sjajan je osećaj tako jednostavne radnje kao što je sama promena brzine,Prepreke za njega skoro i da ne postoje,"UAZ" prolazi svuda!

Ako bi sada na kraju trebalo realno da se kaže koji je od ovih terenaca najbolji,ja samo mogu da budem jako subjektivan!

Dakle,bez razmišljanja se opredeljujem za "UAZ"!

Nekoliko je puta jeftiniji od hamera a pouzdaniji čak i od difendera.

Hamer j odličan,ali skup i prevelik.

Difender sjajan,ali i sterilan.

"UAZ" deluje užasno,ali će se pravi ljubitelj terenske vožnje zaljubiti u njega već tokom prvog kilometra.

 

Aljoša Milenković(u poseti PTJ,koji su obezbedili test vozila).

 

Pa toliko o UAZ-u.

Kad Rus napravi,to je ružno,robusno,svi misle da će dase raspadne...al radi i kraj!!!

Nema šminkanja,u tome je cela fora!!!

 

:pivopije:

 

Da ali su oni uporedjivali nove automobile, Rover je ikona koja se odavno ne proizvodi... Iako je UAZ vrh... koji sad postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad vidim....

vw predstavio koncept Gnoja W12...najavili ga kao neshto,ultra,uber,inovativno...

pa mamu im jebem shta je tu inovativno....

dve vr6 pod uglom od 30' na jednoj radilici...

izgleda mocno,ali ce to uvek biti golfchina,i nikad nece dogurati do proizvodnje....

i josh kad se spomene cena koja nece biti ispod 120 000...dovidjenja prijatno...

svako iole normalan ce kupiti neki sportski kupe za te pare,mozda chak i neki ferrari,porsche, ili pak ako nije u tom fensi fazonu,uzece neku zverinu tipa lancia delta turbo integrale HF,ma auto kakav ocesh ....

fau ve sve vishe i vishe razocharava i iznanadjuje kojekavim sranjima...

 

 

Taj golf ostaje samo koncept, ne znam odakle vam bilo kakve konkretne cene?

 

Rađen je tako da osnova bude rwd, uz prednje kao pomoć, što će reći lambo tehnologija kojoj VAG naravno ima pristup otkako je lambo kupljen. Audi R8 koristi gallardo platformu, tako da nije nikakvo čudo što je ovaj golf prerušeni lambo kako bi se skrenula pažnja na GTI i generalno VW, ili neke novije edicije GTI-a.

Auto je i pravljen za najveći skup GTI golfova do sad.

Znači koncept o kome će da se priča, i ništa više. Takoreći, vrlo uspešna marketniška fora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš na land rovera-onog starog kockastog???

Onog što je redovno učestvovao na camel trophy-ju??

 

na kraju krajeva,ovog:

 

Landrover

 

???

 

DA!!!!

 

Jooj jebo 1600 konja,ovo je auto!!!

 

HeavyStyle

 

:pivopije::givemebeer::pivopije::alkos:

 

Da slazem se posto je meni Ford omiljena marka, ipak su oni izmislili automobil. Ovo je jedan od boljih primeraka koji sam video osim Shelby Cobre GT500 iz Gone in 60 seconds.... Ali 1600 KS su 1600 KS vise cak nego Bugatti Veyron sa W16 motorom...

 

Taj golf ostaje samo koncept, ne znam odakle vam bilo kakve konkretne cene?

 

Rađen je tako da osnova bude rwd, uz prednje kao pomoć, što će reći lambo tehnologija kojoj VAG naravno ima pristup otkako je lambo kupljen. Audi R8 koristi gallardo platformu, tako da nije nikakvo čudo što je ovaj golf prerušeni lambo kako bi se skrenula pažnja na GTI i generalno VW, ili neke novije edicije GTI-a.

Auto je i pravljen za najveći skup GTI golfova do sad.

Znači koncept o kome će da se priča, i ništa više. Takoreći, vrlo uspešna marketniška fora.

 

Kod VW nista nema kao marketinska fora, sve je ispitivanje trzista, oni ne rade automobile u limitiranim serijama kao vecina proizvodjaca, vec sve dok ima zainteresovanih oni prave i limited verzije... Inace taj Golf je samo uvod da vide da li je neko dovoljno lud da plati toliko novca za prebudzenog Golfa. Ali uopste ne znam sto trosim reci na njega jer ga ni malo ne volim a posebno ne firmu iz koje dolazi. Tu se misli i na Audija, Skodu, Seata, nazalost Lamborghini-ja, Bugatti-ja, Bentley-ja i sve ostalo sto su uspeli da upropaste sa svojim fazonom narodnog automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...