Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

pazi na novijim kolima nije to tako lako...

jer mozesh ti lako da skinesh katalizator,ali ce ti paliti stalno engine lampicu...

ja imam custom izduv radjen iz motora,sve do zadnjeg lonca...

i morao sam posle na kompjuter da mi iskljuche to sranje shto trepce,pa sam i usput iskljuchio ono za pojas shto pishti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ne ne ...

ovo je najachi Fabrichki (abarth i M.Schumacher) motor za STILA...

znachi 2.4 20 valve 170hp..

sad ne znam za ovaj od 270 ks.... mozda je u proteklih godinu dana izbacio fiat...

daj nadji stila molim te sa tim motorom da vidim...ja sam chuo za grandea onaj ss valjda da ima taj motor ali za stila nisam...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nazzgul

 

Evo jednog klipa Nive u ekstremnim situacijama,kako se ponasa u krivinama i izbegavanje iznenadnih prepreka pri velikim brzinama...Ako si mislio da su terenci nestabilni ovo ce ti razbiti predrasude...

 

Za gledanje:

 

Za download:

http://ash-v102.ash.youtube.com/get_video?..._id=GayAxCzCtTw

 

Klip traje oko 4 minuta a 'tezak' je 8 mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mehanika je i presudna kod terenaca kada treba da pokaze svoje mogucnosti a ne neko kompjuterizovano sranje koje ti na ekranu unutra pokazuje stepen nagiba tockova i slicno.

Sta ti vrede ta sranja kada ono sto je najbitnije nemas.hummer je veliki terenac ali sa njim moras da nadjes put kuda mozes da prodjes.Sirok je 2.5 metra a dugacak preko 5,to ti je kao da ulazis sa kombajnom u sumu.Pravi terenac treba da bude robustan,grub,i da cujes svaku skripu amortizera kada krenes da vozis po terenu.

Joj zametnula mi se neka slika kad Niva izvlaci Hummera 1 na neku uzbrdicu,kad je nadjem postavicu je

Share this post


Link to post
Share on other sites

@D_C_L

 

Cuo sam da je lajka sklona koroziji?

 

Je l' bi pre kupio ladu 2003-2004 koja je presla 30 000- 40 000 za oko 5000e ili bi kupio novu za 8200e? Ne znam ove 2003-2004 imaju li servo? Ova nova koliko vidim u SATu ima.

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekoh vec na stranicama iza,lik koji ima nivu vec 25 godina i svaki dan je przi po njivama jer mu je takav posao i jos nigde nije istrulila.Bas zbog toga sto je lim jako debeo.NIje lepo uradjen,sve je to radjeno ofrlje ali rusi kao rusi,nikad ne pucaju na dizajn vec na upotrebljivost.Niva ne izgleda nista posebno kao auto,suvoparna je,unutra nema nista ali joj je prohodnost ono sto vecina terenaca nema.Jebes ti gps,servo,klimu i ostala sranja kad ces u bari nekoj da se zaglavis.

 

Ova moja niva koju sam uzeo je 2002 godiste i presla je 29 000 km.Nikakvih vecih kvarova nije bilo osim sto sam je ja malo forsirao pa sjebao menjac(reduktor mnogo ostecuje menjac kad se ne rukuje kako treba).

Ipak kupio sam je od caletovog dugogodisnjeg prijatelja koji ima vozni park dobrih automobila pa je ladu najmanje vozio,tako da znam od koga sam kupio i sta sam kupio.

Novu za 8200 mozes da kupis,ali nemas ni plin,ni branike,ni muziku,nista...

 

Recimo ovaj lik je isao cak u minhen da ugradi prednji niklovani bul bar koji ga je kostao 1500 evra.Na zapadu deru za ovakve stvari.Ozvucenje unutra,mp3 plejer,180 w,ima kompas,ukrasne lajsne koje su kostale oko 400 evra,sto unutra sto napolje,onda plin koji je kostao boga oca(boca od 80 litara,italijanski lovato)Gepek na krovu koji je kostao takodje 400 evra.

Covek od koga sam kupio je stvarno jako bogat i ne stedi na takvim stvarima pa je od 'obicne' nive napravio zmaja.Zato znam da je moja niva najbolje opremljena u gradu i okolini.Ima jos par njih lepo sredjenih ali imaju neke plastikanere od branika sto deluje kao nevidjeni kic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...