Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

ma kakav passat...

novi mondeo je zverina,a jos je i mnoooogo lep...

 

@turbo boy

brate vom i ja japanski stil,ali na japanskim kolima,a ne kao kod nas,seljaci stavljaju letece spojlere na fiate,neonke na bmw-e,veilside branike na golfove... to je je krajnje ciganski...

 

a kad smo kod japanaca ja obozavam honde...

vozio sam se u CRXu, sa Mugen motorom,sa 300 ks + ZEX nitro sistem...

kad se to stavi u auto tezine yuga,to je zlo...

auto je totalno lud, potpisuje u trecoj :D ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daaaa!

 

Moram da se složim sa tobom Turbo!

Mislim koliko Skyline sa 1600 hp može da ide???

-------------------------------------------------------------

Preko 320 kmh 100%

 

Nego jesi li video Mustang saleen badboy 281???

 

600 konja

 

320km/h

...

Nije loše :red:

 

A tek što sad izbacuju SHELBY GT500KR(zver) 540hp

 

I supersnake 600hp(fabrički minimum) i 725hp sa SHELBY doradom

...

A ima mustanga sa 2000 konja idi na youtube...Mislim da su to dragsteri...

Ma ono kida dino-meter ko ništa kd se zavrti,torq probija atmosferu!!!

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

O mondeu ne treba trošiti reči...mislio sam da će da ga useru jer mi dosad ni jedan mondeo nije bio lep kao ovaj prošli...

O kako mi je drago što sm toliko pogrešio...Razvalili su ljudi..Sve su ozbiljniji...

Ovi naši "Nemački nacionalisti" treba ozbiljno da razmisle da li je FORD toliko loš koliko im njihove predrasude nalažu...

Mislim VW mi je oduvek bila gotivna firma,bez sumnje pravi odlična i kvalitetna kola,ali je greška što mnogi ljudi misle

da kad kupe golf,dobijaju 2in1 i da je unutra frarijev motor...

Jeste lepo,nije (toliko) brzo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ford je pola tehnologije pokupio od Volvoa i sad to pakuje u nove modele. Pogotovo novi Mondeo, koji je sto se bezbednosti i ergonomije tice u potpunosti prekopiran Volvo. Naravno, ne kazem da je to lose. Ono sto je lose sa evropskim fordom je sto svaki model ima neke karakteristicne kvarove, kako bi se sto vise novca izvuklo na servisima. Prethodni mondeo je recimo imao problem da plivajuci zamajac vrlo brzo po izlasku iz garancije mora da se menja, a uz plivajuci zamajac, barem u servisima po EU, ide obavezno i zamena seta kvacila, tako da popravka vrlo brzo dodje i do 1500 evra. S druge strane, to je redovna praksa i VW-a, redovni kvarovi podizaca prozora, protokomera itd., tako da nisu usamljeni na tom polju. Sve u svemu, dobar je novi mondeo. :da:

Edited by SlaughtererKralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro...to ti je globalna politika proizvođača...Mislim dobro je obrnuti još koju kintu...

Moderna tehnologija=komplikovaniji sistemi povezani elektronikom,a to se jelte,kvari...

Na sve će da nas naviknu ovi globalisti,ne brinte...

Mislim,uvek možeš da ideš i peške,i biciklom,samo je pitanje da li ti se to više sviđa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mislite o novom Mondeu? Meni se cini da je odlican... jeste videli testove? Oprao je pasata opusteno...

 

Bolji od Passat-a u svakom pogledu... Ali moras da primetis da Ford, i to posebno Evropski cini grupaciju pored Mazde jedinom isplativom... Treba reci da je ovo jedini auto koji po meni moze da parira savrsenoj Toyota-i Avensis... Toyota je sa ovim modelom svima zapusila usta...

 

ma kakav passat...

novi mondeo je zverina,a jos je i mnoooogo lep...

 

@turbo boy

brate vom i ja japanski stil,ali na japanskim kolima,a ne kao kod nas,seljaci stavljaju letece spojlere na fiate,neonke na bmw-e,veilside branike na golfove... to je je krajnje ciganski...

 

a kad smo kod japanaca ja obozavam honde...

vozio sam se u CRXu, sa Mugen motorom,sa 300 ks + ZEX nitro sistem...

kad se to stavi u auto tezine yuga,to je zlo...

auto je totalno lud, potpisuje u trecoj :D ...

 

Jeste Honde su pravo zlo, posebno Mugen Honde. Bila je u Srbiji jedna CRX sa Mugenovim motorom ali covek je zacrtao cenu visoku u tri lepe pi... materine. Probao sam da je vozim ali auto je cisto i punokrvno zlo. Kakav motor, ovo je lepilo za sediste sve do cetvrte. Samo prebacivanjem u petu brzinu nisam osetio sile G koje me kucaju za sediste... A da malo je tezi od Yuga ipak ima skoro tonu...

 

Daaaa!

 

Moram da se složim sa tobom Turbo!

Mislim koliko Skyline sa 1600 hp može da ide???

-------------------------------------------------------------

Preko 320 kmh 100%

 

Nego jesi li video Mustang saleen badboy 281???

 

600 konja

 

320km/h

...

Nije loše :red:

 

A tek što sad izbacuju SHELBY GT500KR(zver) 540hp

 

I supersnake 600hp(fabrički minimum) i 725hp sa SHELBY doradom

...

A ima mustanga sa 2000 konja idi na youtube...Mislim da su to dragsteri...

Ma ono kida dino-meter ko ništa kd se zavrti,torq probija atmosferu!!!

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

O mondeu ne treba trošiti reči...mislio sam da će da ga useru jer mi dosad ni jedan mondeo nije bio lep kao ovaj prošli...

O kako mi je drago što sm toliko pogrešio...Razvalili su ljudi..Sve su ozbiljniji...

Ovi naši "Nemački nacionalisti" treba ozbiljno da razmisle da li je FORD toliko loš koliko im njihove predrasude nalažu...

Mislim VW mi je oduvek bila gotivna firma,bez sumnje pravi odlična i kvalitetna kola,ali je greška što mnogi ljudi misle

da kad kupe golf,dobijaju 2in1 i da je unutra frarijev motor...

Jeste lepo,nije (toliko) brzo...

 

Ni sam nisam siguran ali ako pri 140 milja na cas iliti 230 kilometara na cas moze da potpise gume, onda moram da pretpostavim da je tvoja konstatacija u redu ako ne i tacna. Mada ja mislim da je to i vise od te cifre...

 

Eh te Shelby dorade... Sta bih ja dao da vozim sada Shelby AC Cobru... 800 KS i nema krova... Jedino je problem kako ga ne bi drpili seljaci ispred moje zgrade. Ma spavao bih u njoj. Ne bih se odvajao, zalepio bih se za sediste...

 

Video sam sve te mustange, kao sto rekoh ja obozavam FORD i sve njegove tunere...

 

Ford je pola tehnologije pokupio od Volvoa i sad to pakuje u nove modele. Pogotovo novi Mondeo, koji je sto se bezbednosti i ergonomije tice u potpunosti prekopiran Volvo. Naravno, ne kazem da je to lose. Ono sto je lose sa evropskim fordom je sto svaki model ima neke karakteristicne kvarove, kako bi se sto vise novca izvuklo na servisima. Prethodni mondeo je recimo imao problem da plivajuci zamajac vrlo brzo po izlasku iz garancije mora da se menja, a uz plivajuci zamajac, barem u servisima po EU, ide obavezno i zamena seta kvacila, tako da popravka vrlo brzo dodje i do 1500 evra. S druge strane, to je redovna praksa i VW-a, redovni kvarovi podizaca prozora, protokomera itd., tako da nisu usamljeni na tom polju. Sve u svemu, dobar je novi mondeo. :da:

 

Ako su imali para da kupe Volvoa sto da ne? Ipak Passat, Audi A6 i Skoda Octavia dele 90% delova ako ne i vise. Ipak Ford sa Volvo-om deli samo nekih 50% i to i nije nesto s obzirom da su ovo ipak sada firme koje rade u istoj grupaciji. Uvek cu se vracati na temu VW jer je on unistio koncept razlike u markama automobila. Verovatno ce ovih dana izaci Lamborghini SUV ili Bugatti SUV ili tako nesto sto ce biti isti VW naprimer Touareg ali pod drugim imenom. Porsche je pravi primer...

 

Pa dobro...to ti je globalna politika proizvođača...Mislim dobro je obrnuti još koju kintu...

Moderna tehnologija=komplikovaniji sistemi povezani elektronikom,a to se jelte,kvari...

Na sve će da nas naviknu ovi globalisti,ne brinte...

Mislim,uvek možeš da ideš i peške,i biciklom,samo je pitanje da li ti se to više sviđa :lol:

 

Posle Mercedesovog ultra modela W123 tj ciganske mecke koja je ubedljivo i dokazano najizdrzljiviji auto koji se vozi na nasim ulicama, koji ne zna za kvarove i tako to posebno modeli 200D i 240D, su bacili Mercedes na kolena jer niko nije imao potrebe da popravlja zuto oji radi perfektno. Tako da je normalno da sami proizvodjaci dopustaju neke propuste u proizvodnji jer je jedini nacin da na tom autu ponovo zarade je ako ga ljudi dovoze u servis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li toyota hilux (extra cab) ima zadnji red sedista??? Znam da single cab nema, a da double cab ima. Extra cab ima 30 cm kracu kabinu od double cab (mnogo brate) ali ne vidim svrhu extra cab-a ako nema drugi red sedista...

 

 

Inace ko ne zna, toyota hilux je 2. najprodavaniji toyotin automobil (prodato je vise od 12 000 000 primeraka, tu se ne racuna severna amerika jer se tamo prodaju neka druga dva trucka, thundra i tacoma). Mislim da je odlican jer ima 1805x1515 teretni prostor (extra cab), nosivost 1130kg, najmanja visina od zemlje 21-2cm, reduktor, blokadu z. diferencijala. Jos kada se doda na to toyotina pouzdanost... potrosnja 8.3l/100 (naravno dizel) ipak je to polu kamion ;). postoje 2 dizel agregata, 2.5 (120KS) i 3.0(171KS)

 

Naravno da ovo vozilo nije pravi terenac jer ima preko 5m (medjuosovinsko je oko 3m) ali ipak ima dobru visinu, reduktor i blokadu dif. sto je jako znacajno. Nije sigurno ni pretrano udoban (verujem da nije neudoban), ali zato moze da nosi preko 1t tereta. Mislim da je ovo pravo univerzalno vozilo. Sto je najvaznije, cena uopste nije visoka, extra cab ide od 25300 do 28000e (single cab od 23700e). Osnovna cena rav4 28000e, mislim da hilux mnogo vise vredi od rava... Sigurno nije bez veze prodat u toliko primeraka.

 

Proizvodi se u juznoafrickoj republici i na testu po bespucu afrike su ga bas pohvalili.

 

Bas imam zelju da ga probam, ici cu uskoro u neki toyotin salon da ga malo bolje pogledam i ako je moguce probam. Cale se raspituje bas za ovaj extra cab jer nam je potrebno jedno ovakvo vozilo.

 

Jebo te smucilo mi se vise da ceshem omegu na Kopaoniku i da se patim sa zadnjom vucom po snegu... kada krene petoro ljudi na skijanje skoro da nije moguce natovariti svu opremu. Jednostavno to nije auto za to.

 

Evo nekih fotkica hilux-a:

 

double cab

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483896.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483900.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483904.jpg

 

extra cab

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483920.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483932.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483944.jpg

 

unutrasnjost:

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483969.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483973.jpg

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Turboboy

 

Upravo to...

 

mislim da svi proizvođači treba malo da zakinu na kvalitetu nekih manje bitnih stvari,jer statistički gledano,oni koji po jednom automobilu imaju 1000+evra čiste zarade (velika Nemačka trojka,a možda čak ni oni) su dobrostojeći proizvođači,tj bš obrću kintu.

E zato je i servis potreban...

Znate li da je Maybach (pre nego što ga je Mercedes ponovo oživeo) propao upravo zbog savršenog kvaliteta svojih vozila...

Ni jedan se nije pokvario!!!

 

Naj više zarađuje Porche po vozilu (od serijskih proizvođača).

On je prvi sa "masnih" 2000+ evra!!!

I to je menadžment kompanije odlučio zbog jačine brend-a!!!

I kako vidimo,lepo im ide!

 

@Metl heart

 

Ne znam za hillux-a,pretpostavljam da je dobar,sigurno nećeš pogrešiti ako ga uzmeš,ali bolje za terenske sposobnosti da pitaš KGB terrier-a ako on ne zna,ne znam ko zna!

Imam i neki njegov test iz top speed-a,mada to možeš da iskopaš i na njihovom sajtu ako te interesuje...

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko da li toyota hilux (extra cab) ima zadnji red sedista??? Znam da single cab nema, a da double cab ima. Extra cab ima 30 cm kracu kabinu od double cab (mnogo brate) ali ne vidim svrhu extra cab-a ako nema drugi red sedista...

Inace ko ne zna, toyota hilux je 2. najprodavaniji toyotin automobil (prodato je vise od 12 000 000 primeraka, tu se ne racuna severna amerika jer se tamo prodaju neka druga dva trucka, thundra i tacoma). Mislim da je odlican jer ima 1805x1515 teretni prostor (extra cab), nosivost 1130kg, najmanja visina od zemlje 21-2cm, reduktor, blokadu z. diferencijala. Jos kada se doda na to toyotina pouzdanost... potrosnja 8.3l/100 (naravno dizel) ipak je to polu kamion ;). postoje 2 dizel agregata, 2.5 (120KS) i 3.0(171KS)

 

Naravno da ovo vozilo nije pravi terenac jer ima preko 5m (medjuosovinsko je oko 3m) ali ipak ima dobru visinu, reduktor i blokadu dif. sto je jako znacajno. Nije sigurno ni pretrano udoban (verujem da nije neudoban), ali zato moze da nosi preko 1t tereta. Mislim da je ovo pravo univerzalno vozilo. Sto je najvaznije, cena uopste nije visoka, extra cab ide od 25300 do 28000e (single cab od 23700e). Osnovna cena rav4 28000e, mislim da hilux mnogo vise vredi od rava... Sigurno nije bez veze prodat u toliko primeraka.

 

Proizvodi se u juznoafrickoj republici i na testu po bespucu afrike su ga bas pohvalili.

 

Bas imam zelju da ga probam, ici cu uskoro u neki toyotin salon da ga malo bolje pogledam i ako je moguce probam. Cale se raspituje bas za ovaj extra cab jer nam je potrebno jedno ovakvo vozilo.

 

Jebo te smucilo mi se vise da ceshem omegu na Kopaoniku i da se patim sa zadnjom vucom po snegu... kada krene petoro ljudi na skijanje skoro da nije moguce natovariti svu opremu. Jednostavno to nije auto za to.

 

Evo nekih fotkica hilux-a:

 

double cab

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483896.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483900.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483904.jpg

 

extra cab

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483920.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483932.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483944.jpg

 

unutrasnjost:

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483969.jpg

http://www.toyota-europe.com/Images/t7_hil...m280-483973.jpg

 

Nisam siguran ali mislim da ti je extra cab, pick up sa sedistima pozadi ali bez vrata direktno na sasiji, ako me razumes. Do zadnjeg sedista se ja mislim dolazi preklapanjem prednij sedista. Zato je kabina manja... Znam da je ovo najprodavaniji model Toyote, pa ne rade dzabe amerikanci modele kao sto su Ford F150, Dodge Ram... Konkurencija brate!!! Znaju oni da prosecan amerikanac voli najvise multifunkcionalna vozila...

 

@Turboboy

 

Upravo to...

 

mislim da svi proizvođači treba malo da zakinu na kvalitetu nekih manje bitnih stvari,jer statistički gledano,oni koji po jednom automobilu imaju 1000+evra čiste zarade (velika Nemačka trojka,a možda čak ni oni) su dobrostojeći proizvođači,tj bš obrću kintu.

E zato je i servis potreban...

Znate li da je Maybach (pre nego što ga je Mercedes ponovo oživeo) propao upravo zbog savršenog kvaliteta svojih vozila...

Ni jedan se nije pokvario!!!

 

Naj više zarađuje Porche po vozilu (od serijskih proizvođača).

On je prvi sa "masnih" 2000+ evra!!!

I to je menadžment kompanije odlučio zbog jačine brend-a!!!

I kako vidimo,lepo im ide!

 

@Metl heart

 

Ne znam za hillux-a,pretpostavljam da je dobar,sigurno nećeš pogrešiti ako ga uzmeš,ali bolje za terenske sposobnosti da pitaš KGB terrier-a ako on ne zna,ne znam ko zna!

Imam i neki njegov test iz top speed-a,mada to možeš da iskopaš i na njihovom sajtu ako te interesuje...

 

:pivopije:

 

Znam da se zaradjuje mnogo na vozilima, ali mislim da je i to malo. Pazi ovako, da bi firma bila konkurentna ona mora u svakih 6 godina da izbaci potpuno nov model vozila koji ce parirati konkurenciji a kako razvoj jednog modela kosta 60 miliona i vise, onda uzmi kalkulator u ruke i racunaj koliko oni trebaju automobila da prodaju da bi samo ovo odradili... Znam tu su i servisi i dodatna oprema i investitori.... Ali sve sve svodi da fabrika placa i radnike i porez i reklame... Tako da sve ove cifre su nekako prenabijene jer losije fabrike da bi postigle isti standard moraju vise da se ugradjuju i tako to...

 

Kada bi oni znali koliko Zastava nista ne ulaze u razvoj novih automobila ja mislim da bi se svi oni zgranuli i pitali kako mi uopste postojimo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam,jebiga,zastava je keva (za Crnogorce)... :)

 

A to da se mnogo ugrađuju,pa procentualno i ne toliko koliko se čini...

Mislim ako nisi Mečka,Audi,Bmw iliu ne daj bože Porsche(ubedljivo se naj više ugrađuje,gak šije veliku nemačku trojku možda duplo)...

 

Tkd jbg...

 

I ne ugrađuju se toliko...

Bar prema našim "smrtničkim" saznanjima.

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi oni zaradjuju bas puno... Uporedite samo cene istih modela ovde i u USA... RAV4 21000$ - 28000e,avensis 1.8 - camry 2.4!!! (24800e - 18500$!!), volvo s80 30000$-41000e;

 

Radna snaga i ostale dazbine sigurno nisu ovoliko vece u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam,jebiga,zastava je keva (za Crnogorce)... :)

 

A to da se mnogo ugrađuju,pa procentualno i ne toliko koliko se čini...

Mislim ako nisi Mečka,Audi,Bmw iliu ne daj bože Porsche(ubedljivo se naj više ugrađuje,gak šije veliku nemačku trojku možda duplo)...

 

Tkd jbg...

 

I ne ugrađuju se toliko...

Bar prema našim "smrtničkim" saznanjima.

:pivopije:

 

Ipak ljudi moraju od necega da zive... Ali pogledavsi Ameriku gde su automobili jeftiniji a standard veci ne cini se srazmerno da Evropski automobili budu skuplji ovde nego u US.

 

Da Porsche zaradjuje toliko nisam siguran, ali su mu jebili kevu ako toliko zaradjuju...

 

Svi oni zaradjuju bas puno... Uporedite samo cene istih modela ovde i u USA... RAV4 21000$ - 28000e,avensis 1.8 - camry 2.4!!! (24800e - 18500$!!), volvo s80 30000$-41000e;

 

Radna snaga i ostale dazbine sigurno nisu ovoliko vece u Evropi.

 

Nisu ali u Americi je veca konkurencija i vise se trosi, tj. vise se automobila se kupuje i to je stalan proces menjanja starih za nove itd... Zato Amerikanci imaju toliko povoljnije uslove za kupovinu. Druga strana svega toga je to sto Amerikanci odobravaju razne olaksice zemljama izvoznicama vozila pri kupovini vozila

kod njih. Znaci oni kupuju od Japanaca automobile ali zato Japanci prave pogone za skalapanje automobila u Americi i tako to... Primer su Lexus, Infinity, Honda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih rekao da se tamo vise automobila kupuje jer imas oko 270 000 000 stanovnika a samo EU ima oko 500 000 000. I u EU se automobili vrlo cesto menjaju i jaka je konkurencija. U svakom slucaju, razlike su previse velike...

Jednostavno je tako... ljudi u americi kupuju sta je jeftinije (ne samo u automobilskoj industriji), dok je u evropi drugacija situacija. (to su naravno proizvodjaci iskoristili)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih rekao da se tamo vise automobila kupuje jer imas oko 270 000 000 stanovnika a samo EU ima oko 500 000 000. I u EU se automobili vrlo cesto menjaju i jaka je konkurencija. U svakom slucaju, razlike su previse velike...

Jednostavno je tako... ljudi u americi kupuju sta je jeftinije (ne samo u automobilskoj industriji), dok je u evropi drugacija situacija. (to su naravno proizvodjaci iskoristili)

 

Da ali svi skoro u Americi voze i imaju po vise od tri automobila dok kod nas u evropi to nije slucaj i mnogo ljudi od ovih 500 miliona otpada na bedu i sirotinju...

 

Ma njih boli piiiip...

Bitno da oni imaju kola i da su debeli...nama se ne pruža takva šansa...

 

Možda treba i da budemo srećni???

 

;)

 

Trbealo bi zasto da ne... Vidis kinezi voza svi skoro bajseve i svi na snimicima kine izgledaju tako srecnoo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli da svaki kinez ima kola...

 

Udvostručio bi se broj kola u svetu!!!

 

:):):)

 

da ne spominjemo nastanak 10* veće ozonske rupe i nestanak komaraca

 

...

 

Ako ste čuli za ono selo sa varburzima znate o čemu pričam.

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli da svaki kinez ima kola...

 

Udvostručio bi se broj kola u svetu!!!

 

:):):)

 

da ne spominjemo nastanak 10* veće ozonske rupe i nestanak komaraca

 

...

 

Ako ste čuli za ono selo sa varburzima znate o čemu pričam.

 

Mislim da bi se utrostrucio ali nema veze, Kinezi su ogromni ali opet svi voze bajseve po onolikim ulicama sa po pet traka u jednom pravcu...

 

A to za ozonsku rupu mi nije najjasnije. Mislio sam da najvise stete donose parfemi i ta sranja a ne automobili. Sto se tice komaraca bez njih bi mogao da zivim... To su male dosade koje mi ne dozvoljavaju da spavam....

 

 

@All: Sta mislite koja vam je omiljena marka, model, sta biste mu vi dodali, sta bi doradili, to su valjda teme kojima ovde trebamo da se bavimo zar ne?

Edited by TurboBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Six steps - Impala???

 

Cool!!!

 

Ameri imaju nekako automobile sa stilom nekim...onako macho!

 

Ili su nam samo egzotični jer ih nemamo ovde.

 

et TurboBoy

 

Pa vidi se iz avatara.

 

(nije p52).Stari avioni me ne zanimaju u toj meri. :) :)

 

Mada volim dosta kola od Američkih,Nemačkih,Engleskih, Japanskih (manje,ali respect)...

 

Evo upravo sam bio u teretani i video ispred šta je uzeo komša koji ide u istu... Šlog samo što me nije strefio..

Audi kvatro (reli verzija(to su bili oni potrebni za homologaciju) - prošireni blatobrani)

2.0, 280 konja

 

Ferari crvena, kožna crna sedišta...

 

Napred hauba.. zlo.. pure evil!!

 

Karbon (boja ista sa kolima,dakle crvena), ali sa nekim škrgama sa strane(predpostavljam za turbinu), i onako malo izdignuta, ima i napred neke usisnike, ali ne izgleda nezgrapno i kič uopšte!!!

 

A pre par nedelja je imao isto nekog reli kvatra, samo plavog, i zamenio ga je za ovog uz doplatu od 2500 E.

Taj je imao 230 hp.

 

a ovaj...

 

pa recimo da ga je prošli vlasnik terao na autoputu 255, a mogao j i još...

I to sve sa porodicom unutra (žena, dete)..

 

Sick.. još je i snimao!

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

 

to što tebe podseća na staru osamdeseticu nikako ne znači da je dizel, čak ne verujem da je ijedna serija ovog modela bila dizel!

 

potraži malo po netu, raspitaj se, MOŽDA i grešim, ali sam 90% siguran da ne grešim.

 

Anyways

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...