Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

treniro sam plivanje(od 400m pa navishe) i fudbal neshto malo(golman)...joj sad ste me podsetili za bilijar...kolko to obozavam da igram,u stanju sam ceo dan da udaram kugle....tum-dam-tap....fup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OuFaK...za ceo trening ti pucaju dvaput na go;smorish se ko rezervni tochak...i reko ajd nazad na mali fudbal u skolsko...jedan moj drug igra tamo i dan-danas...deru ga svake godine 20 iljade za:treniranje,sudije,opremu,kurac,palac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
a i planiram da odem na veslanje ili neki kajak na leto, malo da razvijem ramena(jos vise) xD

 

Zabluda je da veslanje razvija ramena, veslanje najvise napada noge zato sto se njima odgurujes. Posle nogu rekla bih da najvise rade trbusnjaci, a ramena... manje-vise. Sto bi rekli, ruke samo drze vesla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabluda je da veslanje razvija ramena, veslanje najvise napada noge zato sto se njima odgurujes. Posle nogu rekla bih da najvise rade trbusnjaci, a ramena... manje-vise. Sto bi rekli, ruke samo drze vesla ;)

 

Realno zavisi koje velsanje. Ako vesla jedan covek sa veslom sa 2 strane, meni se cini da to udara na ramena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno zavisi koje velsanje. Ako vesla jedan covek sa veslom sa 2 strane, meni se cini da to udara na ramena.

 

Ja sam trenirala veslanje ;) Camac u kome vesla jedan covek sa veslima sa obe strane se zove skif, i iako izgleda da udara na ramena, mnogo vise udara da noge jer je sediste (tzv. rol) pokretno i camac se i krece tako sto se nogama odgurujes dok su ti vesla u vodi, znaci, ruke i ramena su tu samo kao ispomoc a noge rade glavnu stvar.

Isti je pokret u pitanju i ako je dubl (dvoje ljudi) ili cetverac, ili osmerac. Mala razlika je ako drzis samo jedno veslo, npr u dvojcu, ali ta razlika se ne odnosi na intenzitet napora kome izlazes noge i trbusnjake.

Uostalom, pogledaj kako izgleda vecina veslaca, imaju noge ko zveri, pomalo nazalost rasirene zadnjice :mhihi: a ramena, ne mogu da kazem da ih nemaju, ali definitivno nisu dominantna. I vise se razvijaju u teretani nego u camcu.

 

Ja se bas raspisah :lol: Ovo se, naravno, ne odnosi na kajak, tamo noge ne rade nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Ja sam trenirao boks 3 godine i bas kada sam prestao da treniram navijaci Partizana-Stoka iz Pa (kako se zovu, mada su gori od stoke) ubise mi trenera. Idiotska bagra.

Inace jos kao klinac sam trenirao i Tekvondo. Omiljeni sport mi je kosarka i u basketu sam vazda bio najbolji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Brazilski Jiu-Jitsu. Danas prvi zvanicni trening. Inace sam radio sa drugom zadnjih par mjeseci. Sparingovao sam sa trenerom u parteru,završio me je 10 puta u 5 minuta. (Napravio mi polugu). :haha:

Dzudo zakon, jebo te brazilce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilski Jiu-Jitsu. Danas prvi zvanicni trening. Inace sam radio sa drugom zadnjih par mjeseci. Sparingovao sam sa trenerom u parteru,završio me je 10 puta u 5 minuta. (Napravio mi polugu). :haha:

 

 

ovo bi bio odlican post na temi "kojim sportom se neko bavi(o/la) na vama?" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilski Jiu-Jitsu. Danas prvi zvanicni trening. Inace sam radio sa drugom zadnjih par mjeseci. Sparingovao sam sa trenerom u parteru,završio me je 10 puta u 5 minuta. (Napravio mi polugu). :haha:

Ae? Dje? U dolinu bogova?

Imam crni pojas u jebeni karate, najgoru borilacku vjestinu ikad, trenirao jer mi bilo dosadno.

Mislio sam da krenem sa BJJ-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...