Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Kol'ko mi se nije svidjao novi PES na startu, tol'ko mi je sada super, bukvalno kao na novu igricu treba da se gleda, a ne kao obican upgrade proslog (ili downgrade u nekim slucajevima). Ne znam sta Kuruz podrazumeva pod "nema driblanja", driblanje lepse nego ikad, ali da nema prolazenja KROZ igrace, nema ga. Kasper je konacno obavio svoj nedovrseni posao i otisao u raj. No, kuka mi se na golmane i na menije. Ponasanje golmana je jednostavno glupo. Neki put mu se cefne da izleti, neki put ne. Izleti na kontru, pa se predomisli i okrene LEDJA napadacu i tako se vraca na gol. Ok da treba ja da drzim trougao kada 'ocu da izleti, al' tuzno dana lopte u petercu u 50% slucajeva ne krene. I da, formacije su usrali, 'ocu moj lepi petougao nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razlikuje se, igrao sam i na jednom i na drugom.

zadnjih par dana cepam sa bratom i oratcima po par sati redovno. zaraza!

mozda i najbolji pes do sada.

Играм у играоници и по туђим кућама, немам комп у дому, а они чији си рачунари довољно јаки, неће да инсталирају игру, тако да не могу да вежбам. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одличан је, данас сам први пут играо на рачунару и могу рећи да се не разликује од верзије за Сони.

 

Znači brate, onaj gol kroz noge, hteo sam da pojedem džojped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

igram 10ku vec 10ak dana...sranje je...normalnu tekmu ne mogu ni da odigram koliko je debilan fudbal...jedino sto mogu da igram je bikam a ledzend...mada je i to sranje...imas osecaj k'o da te saigraci mrze...radije ce sutnuti iz okreta sa 30 metara sa dvojicom igraca na ledjima nego da ti doda loptu...a ja pravi timski igrac,dodajem,protrcavam,negujem timski duh,samo sto ih na svetog nikolu ne zovem...nista,igra se 6ica do 2222ge i cekaju se novi pecevi za istu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas osecaj k'o da te saigraci mrze...radije ce sutnuti iz okreta sa 30 metara sa dvojicom igraca na ledjima nego da ti doda loptu...a ja pravi timski igrac,dodajem,protrcavam,negujem timski duh,samo sto ih na svetog nikolu ne zovem...nista,igra se 6ica do 2222ge i cekaju se novi pecevi za istu...

:haha: :haha:

А ово за шестицу подржавам, и ја ћу тако.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...