Jump to content

Vendetta


dr.lecter

Recommended Posts

Swabonje

ali odlicni imaju dva albuma koji su zlato Thrash Metala i koji su me tada kad sam ih cuo prvi put, zadivili.

Njihova varijanta Speed/Thrasha odgovara vise Paradox-ovoj varijanti nego onoj od Kreatora i Destructiona...i jos jedna lijepa vijest, oni su upravo izdali svoj treci album posle skoro 20 godina tisine…

 

Go Ana Live… Stay And Die 1987

Brain Damage 1988

Hate 2007

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Brain Damage, nista posebno.

 

Voleo bih da chujem Hate.

 

Mada, nisam ih slushao zato sto mi se na prvo uvo nesto i nisu uhvatili za isto, evo sa'cu malo da preslusam album.

 

Super je pesma Brain Damage, nisam znao da su to oni svirali dok nisam sad pustio album, volim tu pesmu.

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavi i "Go and Live.." meni je taj kanda bolji, dosta agresivniji i riffalistichniji : ) Al mi omiljena pesma anyway sa BDa.. "Conversation", obozavam onaj intro :D

 

Volem oba albuma, i nadam se da novi lichi neshto za razliku od novog Assassina npr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Najvece zamerke mi idu na zvuk i na vokal. U stvari zvuk je sasvim ok, ali bi mi se vishe svidjalo da je priblizan demu iz 2003e. Ne poznavam zasto su morali da menjaju vokal, ali men se ovaj Mario, ne svidja. Nije ni Mickyev vokal sa prva dva nesto extra, ali mi je nekako vishe dojmio, a i slushao sam demo iz 2003e gde je on pevao, tu su i zvuk i vokal bili mnogo blizi to the 80's nego album. Jebiga, jesam malko vishe retro, ali chak mi i refren Hannibala, zvuchi do jaja na demou, a na albumu retardirano (Hannibaaaaal...kill'em all, kill'em all!). Doduse, sam materijal je sasvim solidan, i ima veze za sa starim materijalom, tj. moze se 'identifikovati'. "Lying Society" mi je npr. extra pesma, i sve u svemu, ta i pesme koje su bile na albumu, su glavni aduti albuma, s tim sto mi i naslovnica malo ide na kurac, ali dobro.

 

Sve u svemu, podobar kambek, koji je mogao bolje da ispadne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nakon konkretnog preslusavanja albuma mogu reci da je vrh vrhova. :rockdevil: Sjajan album.Zvuk gitara je ubitacan.Jako lici na Annihilator.A i riffovi su jako slicni Jeffovim.Pesme su odlicne,pre svega uvodna "Hannibal".Onaj intro melje i skida meso.Ubitacno."Lying Society" je takodjer fenomenalna.Pogotovo onaj riff oko 1:40.Melje. :rockdevil: Pesma je kratka,jebitacna i konkretna."Guerilla" je takodjer strava stvar.Ma sve su pesme odlicne. :da:

Ovaj album mi je bas pomerio bulju. :rockdevil: Gitare su sjajne.DZDZDZDZDZDZDZDZDZ :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nakon konkretnog preslusavanja albuma mogu reci da je vrh vrhova. :rockdevil: Sjajan album.Zvuk gitara je ubitacan.Jako lici na Annihilator.A i riffovi su jako slicni Jeffovim.Pesme su odlicne,pre svega uvodna "Hannibal".Onaj intro melje i skida meso.Ubitacno."Lying Society" je takodjer fenomenalna.Pogotovo onaj riff oko 1:40.Melje. :rockdevil: Pesma je kratka,jebitacna i konkretna."Guerilla" je takodjer strava stvar.Ma sve su pesme odlicne. :da:

Ovaj album mi je bas pomerio bulju. :rockdevil: Gitare su sjajne.DZDZDZDZDZDZDZDZDZ :rockdevil:

 

 

pa da, malo je na početku albuma distorzija u grunge-slipknot pravcu ali to je sve što je moglo da bude bolje na albumu, kakav comeback, jebanje keve, frubi dovodi ih, ljudi zar ste sumnjali da će biti loše? ipak je brain damage jedan od najjačih albuma, a ovaj će tek biti...

pozdrav svim oldschoolerima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Upoznah se ovih dana u celini i celosti sa sva 3 albuma Vendette. Go and Live i Brain Damage su veoma dobri, ne znam zasto, ali ocekivao sam neko krljanje u Sodom stilu, a ovo je vise kao Paradox recimo. Ne mogu da izdvojim jedan od albuma, oba su otprilike istog kvaliteta, sve u svemu, jos jedan biser Nemacke scene.

Ovaj novi album Hate mi ne lezi, sta znam, moderno je to nesto, ali mi se ne svidja. Sta da se radi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...