December 11, 200915 yr comment_2111622 ti si toliko aseksualan da fantaziraš o karanju neke tamo onesvešćene ribe na trotoaru... da si stvarno to čime se toliko hvališ na sve strane (a neko normalan bi se stideo toga (mislim naravno na aseksualnost a ne na pokojnu magičnu prababu-projekat)) ne bi ti ni palo na pamet to što si rekao... nisam siguran da je "aseksualnost" prava reč koju tražiš... možda "seksualno isfrustriran"... vrlo verovatno "aseksipilan"... možda si kupio "asics" tike pa si "asicsualan"... ali teško aseksualan... Ne fantaziram ja, već moj umetnički alter-ego, koji jednostavno mora da mašta o svemu, lošem-dobrom, verovatnom-neverovatnom. Kao za cimerku moje bivše. Uz to, ova riba je sama kriva što je udarila glavu, gde se juri tako... Kao da će kita da joj pobegne.
December 11, 200915 yr comment_2111624 Nece moci da ga odvoje od stolnjaka. Ne fantaziram ja, već moj umetnički alter-ego, koji jednostavno mora da mašta o svemu, lošem-dobrom, verovatnom-neverovatnom. aha, nisi to bio ti... ima smisla...
December 11, 200915 yr comment_2111627 Moraju da budu originalni.Uskoro ce da se zakivaju za plafon i tako da spavaju. ko slepi mishevi.
December 11, 200915 yr comment_2111636 aha, nisi to bio ti... ima smisla... Jesam ja, ali to je samo fantazija, što ne znači da bih ja i postupio po takvoj fantaziji da imam priliku. Već sam citirao King Diamond-a šta kaže o mislima i postupanju po istim, da se ne ponavljam, oni koji imaju The Graveyard CD original znaju. Ili, svojevremeno kad su rekli Sokratu da on po svom izgledu odaje utisak propalice, klošara, razvratnika i siledžije, sve pre nego filozofa, on je odgovorio: "Upravo bih bio takav kad se ne bih uzdržavao". Mislim, ja bih mnoge ribe pojebao, teoretski, ali sam praktično rešio da se uzdržavam, čak i kad mi se same nameštaju. Sa ovog yumetala bih pojebao sve cure, čak ni najružnijima ne bih oprostio (s nekim od tih rugobnih sam već probao), ali u praksi s njima više ne bih ni razgovarao, a kamoli nešto više. Šta beše tema? Da, dokumentarac o black metalu. Pa šta da kažem, taj što hoće da snimi to, neka pita za iskustva nekih sličnih poduhvata u inostranstvu, pa neka vidi kako je najbolje prikupljati informacije. Putem yumetala, na kome caruju Iguman/Bogalj/Prorok/Sinod fanovi, neće ih puno prikupiti.
December 11, 200915 yr comment_2111639 Jebao bi ti sve a dal bi se one jebale sa tobom.Mnogo bre kenjas a nista da pojebes od tih silnih prica.
December 11, 200915 yr comment_2111641 Koliko je princ riba obrnuo, toliko si ti shipki po glavi primio(i naravno ostao u jednom komadu jer ti je tvoje znanje istocnjackih vjestina pomoglo da ne padnes)
December 11, 200915 yr comment_2111645 Hoće biti u filmu behind the scene materijala sa snimanja Jovanovog spota?
December 11, 200915 yr comment_2111655 Što si ti zapeo za peglanje Mortuusa? Non-stop samo vrtiš priče o raznim tučama i sl. I šta vam je čovek skrivio u životu da ga toliko mrzite?
December 11, 200915 yr comment_2111656 Ништа. Једва чекам да видим ону његову злу њушку на бини. Колико тај човек изгледа моћно на стејџу, то је феноменално.
December 11, 200915 yr comment_2111657 morbid je prvi spomenuo peglanje i sipke,sta si se uhvatila za mene
December 11, 200915 yr comment_2111660 morbid je prvi spomenuo peglanje i sipke,sta si se uhvatila za moga?
December 11, 200915 yr comment_2111662 Ja sam samo pricao o susretu na bini, kakvo crno peglanje. Sipke nemaju veze sa Mortuusom.
December 11, 200915 yr comment_2111667 Dobro, za morbida se ne brinem, neće taj skoro doći. A i lako bih ga odvratila od peglanja Mortuusa.
December 11, 200915 yr comment_2111669 A i lako bih ga odvratila od peglanja sa Mortuus-om. А како? Едит: Предухитри ме. Edited December 11, 200915 yr by Бритни Спирс
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.