Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

PEEEET!!!

 

Mislim, ja bih mnoge ribe pojebao, teoretski, ali sam praktično rešio da se uzdržavam, čak i kad mi se same nameštaju. Sa ovog yumetala bih pojebao sve cure, čak ni najružnijima ne bih oprostio (s nekim od tih rugobnih sam već probao), ali u praksi s njima više ne bih ni razgovarao, a kamoli nešto više. :mhihi:

lupaš... to o čemu pričaš nema veze sa aseksualnošću... zove se celibat...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princ moze sve...moze ono sto niko od nas ne moze ni da zamisli, da ujedini ceo forum! Ceo forum kaze da je on pickopacenik.

 

Onda je trebalo to unapred da kažete i svojim koleginicama forumašicama, pre nego što su neke od njih krenule da mi pričaju kako sam divan i kako me vole, traže da šetam s njima, bombarduju me ziljavim "w" SMS porukama, mole da im kupujem prstenje i nude da mi puše i da im nabijam tuki među sise i svršavam po njima, jer pičku čuvaju za "onog pravog".

 

I da, sve one se rastuže, ali tek na kraju. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Onda je trebalo to unapred da kažete i svojim koleginicama forumašicama, pre nego što su neke od njih krenule da mi pričaju kako sam divan i kako me vole, traže da šetam s njima, bombarduju me ziljavim "w" SMS porukama, mole da im kupujem prstenje i nude da mi puše i da im nabijam tuki među sise i svršavam po njima, jer pičku čuvaju za "onog pravog".

 

I da, sve one se rastuže, ali tek na kraju. mhihi.gif

 

 

Исчитавао сам твоје постове по форуму,ја не знам да ли се ти зезаш или си озбиљан а да притом имаш 27 година,мислим стварно је жалосно читати овакве глупости од особе тог узраста.

Зар ти мислиш да једино тебе девојке зову да шеташ са њима и наводно им радиш ствари које си навео па мислиш да такве ствари треба поделити на оваквом месту?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исчитавао сам твоје постове по форуму,ја не знам да ли се ти зезаш или си озбиљан а да притом имаш 27 година,мислим стварно је жалосно читати овакве глупости од особе тог узраста.

Зар ти мислиш да једино тебе девојке зову да шеташ са њима и наводно им радиш ствари које си навео па мислиш да такве ствари треба поделити на оваквом месту?

 

Zar misliš da sam ja jedini pičkopaćenik, pa Feniks i slični moraju stalno da ponavljaju to? Ako neko daje sebi za pravo da govori svašta o meni i kleveće me, moje pravo je da uzvratim tako što ću to demantovati. Manje boli ako sam priznam loše stvari koje su istina, nego ako dozvolim da neko ubedi ljude u još gore stvari, ali koje nisu istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Човече Божији ово је форум и ти се даш испровоцирати до те мере да мораш људима које не познајеш да демантујеш неке детаље из приватног живота.

Ајде то него што сваку тему спамујеш приватним животом.Као да је некога брига,само ствараш подлогу да те људи још више зезају.Самим тим и ја направих спам сада.

Живи били.

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...