Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Ма немој ми рећи...

 

О музици. Не о Принцу, не о политици, не о фудбалу, балету, већ о музици.

 

Премотај задњих пар страница, па ћеш видети и сам ко је највише спамовао.

Ви који 24/7 висите на овом форуму, је л' ти требају наочаре?

Ко се 'ватао за Принца? Ко је дискутовао о најважнијој споредној ствари на свету(фудбалу), ко? Ја, Куруз, Леми, Давид?! Какав балет, шта ти није јасно? Је л' се снима овај документарац или не?

Курац мој ће се снимати...

 

Јеб'о те, на блек подфоруму постоје минимум 3 спем теме, и нико не кења због тога. Немој ми рећи да не спемујеш, како да не. :uhoh: Не завирујем често тамо, али када год завирим имам шта и да видим.

Какво колективно лицемерје и моралисање влада, то је просто невероватно.

Зацементирајте ову усрану тему, ионако се Стив Џобс више не јавља. Он машта да прави документарац, али не знa ''на који начин''. Уосталом, по постовима му се и види колико је озбиљан у тој причи.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма немој ми рећи...

 

 

 

Премотај задњих пар страница, па ћеш видети и сам ко је највише спамовао.

Ви који 24/7 висите на овом форуму, је л' ти требају наочаре?

Ко се 'ватао за Принца? Ко је дискутовао о најважнијој споредној ствари на свету(фудбалу), ко? Ја, Куруз, Леми, Давид?! Какав балет, шта ти није јасно? Је л' се снима овај документарац или не?

Курац мој ће се снимати...

 

Јеб'о те, на блек подфоруму постоје минимум 3 спем теме, и нико не кења због тога. Немој ми рећи да не спемујеш, како да не. :uhoh: Не завирујем често тамо, али када год завирим имам шта и да видим.

Какво колективно лицемерје и моралисање влада, то је просто невероватно.

Зацементирајте ову усрану тему, ионако се Стив Џобс више не јавља. Он машта да прави документарац, али не знa ''на који начин''. Уосталом, по постовима му се и види колико је озбиљан у тој причи.

 

 

'Ајде немој да дрвиш јанка, молим те. Пре два дана сам променио ник и почео да се дркам по форуму зато што ме боли курац, зато немој да сереш, молим те. Нормално да имамо три теме за спамовање, али имамо и 80 на којима причамо о музици. Зато не дрви јанка где ти није место.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i vi sami pricate o svemu tome   :haha:

upravo...

blek ekipa malo spamuje po SiS-u...

pa onda spamuje ovde...

isti spamuju na zadnjih par stranica...

ali im smeta što to rade i strendžeri...

šatro, oni beže sa SiS od spama...

a u stvari samo zapišuju crnom tečnošću svoju teritoriju...

svako se pridruži po jednom ćuškom...

a onda šatro "dok nije bilo uljeza svi smo se samo voleli i bili ontopik"...

e crni moji blekeri...

 

ali stoji da mi un-blekeri nemamo šta da tražimo ovde...

samo glas protiv licemerja latentnih spamera u blekerskom runu...

H1N1 PRAJD!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нормално да имамо три теме за спамовање, али имамо и 80 на којима причамо о музици. Зато не дрви јанка где ти није место.

 

Ти си недоказан. Причајте слободно, нико вам брани, али немојте и јебено моралисати попут неких стрина. А то сте управо радили, само слеп то није у стању приметити.

Ћао-здраво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар немаш нека паметнија посла, типа слушања Whitesnake-a?

Hahahaha, trenutno slušam Sepulturu. Beneath The Remains.

 

Ili neke bludne radnje koje su u vezi sa Koliasovom palicom? :haha:

 

(Nikad neću zaboraviti. :()

Kolliasova palica mi je ostala kući. Ali poneo sam svoju. Palicu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Јеб'о те, на блек подфоруму постоје минимум 3 спем теме, и нико не кења због тога.

 

Da, kao i brdo muzičkih tema pa kojima postuju jedni isti ljudi. Niko nikom nije rekao da je kreten, ne znam što se palite.

 

ali stoji da mi un-blekeri nemamo šta da tražimo ovde...

 

:da:

Ajd zdravo.

 

Couldn't agree more.

 

Kad ja ne zalazim na, recimo, sport ili thrash zato što me to ne interesuje, ne znam zašto bi tako neki pojedinci zalazili ovde. Sem da bi davali minuse, naravno. (Ova gomila koja je data npr. Grobu ili Narsilu - to je bila retkost na ovom podforumu do skoro, mislim da je retko ko ovde nekome davao te gluposti)

 

Da, pričamo mi o svemu i svačemu, ali se mahom sve vrti oko muzike, uvek se i vratimo na tu temu.

 

Ključ, svaka je zlatna.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo se javio taj sindrom,kada se blekeri sporeckaju nesto medju sobom,sto obicno bude miroljubive prirode jer se vec zna ekipa koja najcesce postuje ovde onda se ubace ljudi koji obicno ne slusaju bm vec eto,jos jedna goruca tema na forumu i ajde da oni odrze lekciju.

Nije uopste problem o spamu,vec je veci problem sto pojedinci jedva cekaju ovako nesto i onda izigravaju dezurne policajce.Jedete bre mnogo govna,ovde kolika god rasprava da se rasplamsa uvek ostaje u okviru muzike.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...