Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Uzeh da se podsećam nekih okultnih albuma od skora koje sam možda pretrčao i da proveravam neke bendove koje sam preskočio da ide uz It koji čitam, plejlista od juče i danas:

 

LIGHTNING SWORDS OF DEATH - The extra dimensional wound

WOE - Quietly, undramatically

NIGHTBRINGER - Apocalypse sun

SVARTSYN - Wrath upon the Earth

AVSKY - Mass destruction

VON GOAT - Septic illumination

KILL - Horned holocaust

 

Ima neko neki album o kom se slabo pričalo a zaslužuje više?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blood of Kingu - Sun in the House of the Scorpion

Annthennath - States of Liberating Departure

(meni jedno od najboljih BM izdanja 2010e godine)

Cemetery Urn - The Conquered Are Burned[/i]

 

Slušao.

 

 

Dodsengel - Mirium Occultum

Darvulia - Mysticisme Macabre

 

 

Ovo nisam, proveriću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra lista za podsećanje, Nightbringer moćan, ovo ostalo isto ok. Woe je meni mnogo dobar album (na top listi najboljih) a baš se slabo spominjao, šta kažeš za njih? Meni bolji od prošlog.

Darvulia super album, wtf is Kill, nisam to čuo, Krieg novi valja a slabo je komentarisan. Sad pičim Necrite - Sic Transit Gloria Mundi probaj to, Morbid i ja smo spominjali album, kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra lista za podsećanje, Nightbringer moćan, ovo ostalo isto ok. Woe je meni mnogo dobar album (na top listi najboljih) a baš se slabo spominjao, šta kažeš za njih? Meni bolji od prošlog.

Darvulia super album, wtf is Kill, nisam to čuo, Krieg novi valja a slabo je komentarisan. Sad pičim Necrite - Sic Transit Gloria Mundi probaj to, Morbid i ja smo spominjali album, kvalitet.

Dobar je Nightbringer, bas dobar. Darvulia mi dodje ko novi DsO na primitivni nacin, veoma zanimljiv album :da: Necrite je vec drugaciji trip, black/dark ambient i ko zna sto sve ne. Slazem se, kvalitet.

 

Za Krieg vec ne znam, taj album je nit vino nit voda. Mozda se nisam dovoljno posvetio muzici, ne mogu sve postizat.

 

Probajte ovaj Dodsengel, imaju prije "Mirium Occultum" jos jedan album - (2009) Visionary. Ja sam prijatno iznenadjen kako su ovi norvezani dosli niotkuda i izbacili dva mocna albuma. Dodatan plus je sto nisu ishajpovani, vecina ljudi je do prije pola godine blejala kad se spomenu.

 

edit: eo se sad podsjetih jednog odlicnog albuma>> Forgotten Tomb - Springtime Depression

24396.jpg

 

Malo starije izdanje (2003), al valja procunjati kroz vrijeme. Jedan od rijetkih talijanskih bendova koje slusam, a u stvari od njih volim jedino ovaj album koji je miljama daleko od ostalih. Vuce mi dosta na taj svedski black metal stil, u odredjenim momentima me podsjeti na muziku koju radi Ondskapt.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...