Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Ovaj "Paracletus" je toliko monumentalno izdanje da nemam reči. Obrćem ga po milioniti put već i ni blizu da mi dosadi. Koliko je tu samo kreativnosti strpano u 45 minuta, neverovatno.

Ma njima je monumentalna citava faza izmedju "SMRC" i "Paracletus". Stvarno su finisirali triologiju u velikom stilu, ne znam samo da li da ocekujemo appendix tog izdanja poput "Kenose" i "Katechon".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj "Paracletus" je toliko monumentalno izdanje da nemam reči. Obrćem ga po milioniti put već i ni blizu da mi dosadi. Koliko je tu samo kreativnosti strpano u 45 minuta, neverovatno.

 

Nisam slušao Versus the World ima sigurno godinu dana, ako ne i više. I sada ubacim Versus the world u winamp malo da se podsetim tih meni dragih vikinga, i kažem sebi kako je genijalan ovaj album. :D Što se tiče Parcletusa, taj album što ga više slušaš to je bolji, definitivno album ima šta da ispriča novo još i posle više obrtaja. Nisam očekivao da će posle Fasa da naprave nešto interesantno, ali pojeo sam svoje reči. Ovo je stvarno fenomenalan album.

 

Sumnjam...

 

Po mom mišljenju najlogičniji potez, možda još neki farewell EP i to je to, svaki član svojim putem nek ode i nek ostave misitičnu zver iza sebe sa punim ponosom. Kada bi se većina bendova poneli prema svom radu poput Isisa, mužički svet bi bilo mnogo bolje mesto.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

misitičnu zver iza sebe sa punim ponosom.

Mističnu zver pobune? :D

 

Slažem se sa time, od kada sam još davno pročitao da će biti trilogija albuma, kako se situacija razvijala i vreme prolazilo, sve mi je ukazivalo na raspad benda nakon zavšenog posla. A i kuda će posle ovakvog albuma? Stopama zemljaka iz BAN-a, pa da se vraćaju prethodnom stilu? Teško.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisu nidje spominjali da prestaju nakon sto zavrse triologiju. Ko zna, mozda krenu sa nekim novim konceptom u buducnosti. Siroko je polje - metafizika, kabala, halucinogene droge.. izvjesno je da se nece vracat tradicionalnom satanizmu, sto se da zakljucit iz onog njihovog intervjua.

 

E da, Grobe - sto ne kontaktiras NED i pitas ih ima li sanse da uradis intervju sa DSO. Mislim da bi Gojko crk'o od muke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...