Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

A koliko black bendova postoji generalno u Crnoj Gori?

 

Tri komada koja imaju bilo kakvo zvanično izdanje. Prvi je Iguman (što bi Rakić rekao, nekro black metal chaos), drugi je Bogalj (thrash death black metal, ne zajebavam se) i treći je Zaimus (totalno neinspirativni pokušaj drugog talasa + Hell Eternal cover rip-off). Sa Milovanom, koji vodi Iguman i Bogalj, može da se napravi vrlo solidan intervju, siguran sam, mogu ti dati kontakt ukoliko te zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih da mračim, ali slažem se sa Pitom od sira. Mislim, samo napred, uradi to, ideja kao ideja nije loša, ali već zamišljam količinu sranja (da ne kažem govana) koja će tamo biti prezentovana. Kad kažem sranja, ne mislim na ljude, već na ono što će da kažu. Već vidim svađu oko toga ko je prvi počeo, ko je ostao dosledan samom sebi i black metalu, ko je ostao tr(u)00, ko nije, gomila pljuvačine na sve strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sumnjam u to, al na kraju ce se sve obrnut na tu dionicu. Sve u najbolje u pokusaju, mnogo zanimljiva ideja :da: Vremenom ako budes imao volje, prihvati ovu sugestiju pa odradi neki dok. o metal sceni u Srbiji generalno. I po mogucnosti, da malo dohvatis ekstremnu scenu u okruzenju, koja je jadna i cemerna, al sto da se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se nadam da neće uslediti pljuvačina između bendova i ljudi na sceni, kao što i jeste slučaj sa dotičnom. Maksimalna podrška ovoj ideji, samo da se odradi na profi nivou, jer mi imamo podosta kvalitetnih bendova u ovom žanru kod nas. Ali, samo jedan dodatak, samo da se priča ne svodi only na The Stone i May REsult, bez obzira na to što ih ja volim najviše. I Introitus je tu, a svi znamo koliko se vodi prepirka oko toga ko je "prvi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...