Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nadam se samo da organizator nije bezao sa casova matematike i da sabira cene avio karti, hotela i ostalih kuraca, sto znaci da mora mora da barata sa mnogo 0000000$, s obzirom da planira da dovede par stotina bendova. ako bude nesto od ovoga ja se selim u suboticu na 4 dana, al nebi da se lozim pa da se na kraju gadno smorim.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne baksuziraj - Hellhammer bio i ne ponovio se! Valjda ce biti nesto od "paklene sume", kad nije moglo s "cekicem" :)

Hellhammer je trebao da bude jedan dobar festival, ali Marfijevi zakoni su umesali prste i sve sto je moglo da krene naopako - krenulo je. Da ne pominjem faktor koji se zove 'zemlaj Srbija', gde ce sve sto moze da krene naopako, krenuti naopako na kvadrat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo sam krenuo tada na "Hellhammer", ne zbog bendova koji tamo sviraju, jer nisu bili moj fah, vec iz ciste podrske jednom dogadjaju koji mi se cinio da moze biti dobar zamajac za neka druga slicna desavanja, ali sam u posljednji tren odustao kad sam cuo od organizatora da ima velikih problema po mnogim pitanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene brine cinjenica da ovi likovi sto organizuju ovo, nikad prije nisu organizovali neki jaci koncert (valjda ne gresim,culo bi se da jesu :) ) i sad odjednom organizuju "Wacken" u Srbiji.Mislim,da ne bude veliki zalogaj za neiskusnu ekipu...

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Hellhammera tice, secam se da sam trebao da idem u Cacak na doticni fest. A onda su ga prebacili u Pancevo. Tu sam vec video da nesto ne valja, a i karta je bila ne bas jeftina, pa sam odustao. Kako se na kraju ispostavilo, srecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja stojim iza toga da se neko zesce prosro za ovaj fetival. Kreator,Sodom,Amon Amarth,Testament...i jos gomila drugih. Misli realno prvo:

 

1.Svi znaju kolko je samo jedan od ovih doticnih bendova skup, a pogotovu je skuplje kada nisu na turneji vec idu da odrade samo jedan festival.

2. Vezano za drugo:Toliki broj skupih bendova, a mali broj ljudi koji ih zaista slusaju

3.Mora da se napravi ipak neka malo bolja svetska bina, odlicno ozvucenje rasveta, da se plati smestaj bendovima, da se plati zakupljeno zemljiste....

4.Festival je u Subotici tako da ce sigurno biti nekih ljudi koje ce mrzeti da se vucaraju do tamo

5...

6...

ma znaci ima gomila razloga moglo bi do sutra da se nabraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami Beograd, da je srece, trebao bi da regrutuje najvise ljudi na koncerte, jer ima skoro 2 miliona stanovnika, ali to nije tako.

Tako i biva, ali samo ako su koncerti u Beogradu.

 

@WoI: Pazi, dosli bi i Bugari, Bosanci, o Hrvatima i madjartima da ne pricam. Ni Rumunima iz Temisvara i okoline nije daleko, tako da bi poseta sigurno bila vrlo velika i isplatilo bi se garantovano. E, sad, posto su ljudi u prici jos od ove godine, verovatno su napravili neke kontakte u medjuvremenu i nasli sponzore. Bilo bi im dovoljno da nadju dve pivare (Apatinska ionako spoznorise sve zivo) i eto ti para za pocetak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...