Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

no.gif

 

Endorama je ok, ali taj album je trebao da izda neki drugi bend... Nije brate to Kreator, zna se sta je Kreator- ceo bend slemuje ko nenormalan a Mile urla:"BETRAYER!" icon_smile.gif

to je to druze pivopije.gif

potpuno se slazems a tobom

da je neki drugi bend izdao taj album skroz bi bilo ok ali ovo je jednostavno bilo udaljvanje od kreatorovog zvuka radi prilagodjavanja nekim novim trendovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povratak starom zvuku

endorama je prvi album koji sam čuo od kreator-a i album je mnogo dobar. boli me dupe što nije u njihovom fazonu. i dovision bell nije pink floydov fazon pa je opet sjajan album. endorama je meni bolji 20 puta od endless pain-a i pleasure to kill. a to što ti kažeš starom zvuku, misliš starom fazonu. ali nije stari zvuk. moderna je produkcija i mnogo je bolja. ti mi nisi jasan. nervira te produkcija na shovel headed-u zato što je moderna. a šta je produkcija na violent-u nego moderna, majke ti?!!!

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

endorama je sramota za kreator, uzas je blaga rec. da je neki drugi bend u pitanju mogao bih da odslusam par puta pa ocenim da li mi se svidja ili ne, ali ako kreator snimi nesto sto nije thrash, samo po sebi me ne zanima!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slushao Kreatora..chini se godinama..i dobio sam malopre iznenadnu zelju. Turio sve od benda u listu, uradio random i isekao prvih 10 pesama, pa sta se ubode.

1. Kreator - Reconquering The Throne (4:12)

2. Kreator - Betrayer (4:01)

3. Kreator - Replicas Of Life (7:34)

4. Kreator - Soul Eraser (4:30)

5. Kreator - Chosen Few (4:30)

6. Kreator - Material World Paranoia (5:00)

7. Kreator - Endless Pain (3:32)

8. Kreator - Under A Total Blackened Sky (4:30)

9. Kreator - Behind The Mirror (4:32)

10. Kreator - Terror Zone (5:56)

 

Malopre sam prebacivao na Replicas i Betrayera..a sada se uzivljavam na Chosen Few...sve je to Kreator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko hoce da zvuci "kao da je izasao iz kanalizacije".  nije potrebna plasticna produkcija da bi pesma bila dobra.

jebi ga. ja sam perfekcionista po tom pitanju. po meni mora bend da ima, ako ništa drugo, solidan zvuk da bi mi se svidelo. a nije to "plastična" produkcija kako ti to nazivaš nego dobra produkcija. a to što sam autor hoće da zvuči krš, mene apsolutno baš briga. to je, po mom mišljenju, nazadovanje.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko hoce da zvuci "kao da je izasao iz kanalizacije". nije potrebna plasticna produkcija da bi pesma bila dobra.

Mogu da razumem ako neko nema para za bolje, ali namerno hteti losu produkciju je za mene izgovor da bi se prikrila losa muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvucis! Black je mozda i jedina muzika koja trazi i zahteva takvu vrstu muljanja. Thrash mnogo bolje zvuci sa dobrom produkcijom. Cinjenica da legendarni albumi nisu imali dobru produkciju je posledica tadasnjih nedostataka. Pricali biste drugu da je "Pleasure To Kill" snimljen sa produkcijom kao na "Extreme Aggression".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...