Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

I ja sam odrastao na kasetnim primercima Pleasure to Kill i Coma of Souls,jos uvek cuvam te jebene kasete i worshipujem ih kao i prvog dana,fora u mojim omiljenim albumima i jeste sto mi nikad nece dosaditi,Altars,Abigail,Anthems,Pleasure,Reign in Blood itd me pokrecu i dan danas,kad god ih cujem.Mrzim te "prerastao sam,dosadilo mi" izjave,ja ne mogu da prerastem stvari koje jednom iskreno zavolim.

Mislim da je to krajnje normalno. Nostalgija je izuzetno mocna stvar, bar kod mene, i kada pustim neki album koji me je razdrmavao tamo 6-7 razred, na faci ti je jedan veliki jebeni smeshak! E sad ko je nabavljao kasete, ko diskove..zavisi od okruzenja. Ja imam 6-7 kaseta, ali sam uglavnom nabavljao pirate jer ovde ima lik(jos uvek to radi) koji je za jeftine pare imao odlicnu ponudu bendova i mi smo odavdi kod njega pazarili iste i te neke pirate ljubim kao i neke originale icon_da.gif

 

Elem, do not deny your past...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to krajnje normalno. Nostalgija je izuzetno mocna stvar, bar kod mene, i kada pustim neki album koji me je razdrmavao tamo 6-7 razred, na faci ti je jedan veliki jebeni smeshak! E sad ko je nabavljao kasete, ko diskove..zavisi od okruzenja. Ja imam 6-7 kaseta, ali sam uglavnom nabavljao pirate jer ovde ima lik(jos uvek to radi) koji je za jeftine pare imao odlicnu ponudu bendova i mi smo odavdi kod njega pazarili iste i te neke pirate ljubim kao i neke originale icon_da.gif

 

Elem, do not deny your past...

Isto tako i ovde...kad cujem Rhapsody ne mogu a da se ne setim starih dobrih dana...i jos uvek pazim moj prvi pirat disk...Judas Priest,Iced Earth,Moonspell i The Gathering...ja i dan danas snimam kastere posto nemam fensi Mp3 plejere i kad putujem negde obavezno walkman i cepaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako i ovde...kad cujem Rhapsody ne mogu a da se ne setim starih dobrih dana...i jos uvek pazim moj prvi pirat disk...Judas Priest,Iced Earth,Moonspell i The Gathering...ja i dan danas snimam kastere posto nemam fensi Mp3 plejere i kad putujem negde obavezno walkman i cepaj...

icon_rockdevil.gif to se zove tr00... jbg, ja sam pre nekako kupio karticu...

 

a aparat sam kupio pre pola godine... jbg, odoshe mi sve pare na dvd-e i originale...

 

@ Vanish To Perfection: evotigana.gif ja slusam ceo mp3 od jedne grupe... pustim sve, stavim random playlist, pa udri... za ove dvd-e koji su mi kompletan thrash, stavim ceo dvd na playlistu, i cepaj... prosto da umres od srece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec nedelju dana bukvalno preslushavam diskografije nekih grupa koje sam nabavio(ako je bitno:eagles, galija, clapton, queen..) i sve ih slusham od prvog albuma pa redom, a koliko puta zavisno od albuma do albuma, koliko mi se svidi itd..Nikada ne nabijam celokupnu diskografiju u playlistu pa koja se pesma padne..To je bre nikakvo preslushavanje,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako i ovde...kad cujem Rhapsody ne mogu a da se ne setim starih dobrih dana...i jos uvek pazim moj prvi pirat disk...Judas Priest,Iced Earth,Moonspell i The Gathering...ja i dan danas snimam kastere posto nemam fensi Mp3 plejere i kad putujem negde obavezno walkman i cepaj...

E same here, ja sam jedva i sa obichnog walkmana preshao na mp3 walkman..a onda mi se ovaj pokvario icon_sad.gif Teshko se odvajam od stvari jebga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoju Kreator kasetu kupio u nekom decijem zabavnom parku,ili je bila neka manifestacija na sajmu,mislim da je Rodic organizovao ili tako nesto..

Bio je Extreme Aggression u pitanju,tek mozda godinu dana posle izlaska istog...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoju Kreator kasetu kupio u nekom decijem zabavnom parku,ili je bila neka manifestacija na sajmu,mislim da je Rodic organizovao ili tako nesto..

Bio je Extreme Aggression u pitanju,tek mozda godinu dana posle izlaska istog...

Da,a pupcanu vrpcu su ti presekli albumom Show no Mercy,Master o9f Puppets si cekao da ti stigne cim je izasao kad si naucio da hodas,roditelji su ti poklonili Bonded by blood.

 

Ne seri kulte. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pizdo jedana sto seres.Album je izasao '89,a ja sam kupio kasetu,ajde dobro,'91.A metal sam poceo da slusam '90.

Covecanski te pitam,sto seres...?

Izvini,kivan sam na ceo svet,prvo me Nunslaughter sjebo za Deicide,sad cekam vesti za Fatal Portrait...Nemoj da se ljutis wub.gif Seti se kako sam danas bio dobar i javio ti za one diskove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E same here, ja sam jedva i sa obichnog walkmana preshao na mp3 walkman..a onda mi se ovaj pokvario icon_sad.gif Teshko se odvajam od stvari jebga...

Da se ne razumemo pogresno nisam ja neki tr00 lik koji bojkotuje Mp3 player...jednostavno za te pare bih radije kupio neki original...nije da putujem svaki dan pa da mi treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Sramotim se...zaista...

I ja sam skoro slusao Terrible i Outcast(Pleasure to Kill se podrazumeva...)...

Nego imam jednu zanimljivu temu za diskusiju :

Da li ste za da Ventor ponovo peva neke pesme na novom albumu...i zasto?

 

user posted image

Ima li vece legende...(nego jel se on to kao ofarbao u crveno wallbash.gif )

...ima...

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Mile kao chovek me je odushevio u ovom intervjuu. Zbog dve stvari pre svega: bootlezi i Lordi. Svidja mi se kakav pogled ima u vezi bootlega, a i ona fora sa Kanadjanima je extra dobra! I vidi se iz 'vjua da je chovek metal fan kao i svi mi ostali..voli metaliku, megadeth, slayer..al za razliku od nas pishe legendarno dobru muziku icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene licno tice, uvek mi se vise svidjala polovina "Endless Pain" gde Ventor peva, nego ona sa Miletom na vokalima. Isto vazi i za "Pleasure To Kill", mada tu nije polovina, nego manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...