Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ццц, немаш најбољи албум...

 

E brale posle Madball-a sam prespavao kod drugara u Beogradu i ujutro ispred SKC-a vidim kod Zive Extreme Aggression ali sam sav novac bio potrosio,ostalo samo za bus.Od tada nikako da naletim na plochu.

 

U principu smo svi mi deca cdjova.

 

To moze da kaze samo neko ko je pocheo da slusa metal u ovom veku,ko nije kupovao ploce kad su izlazile redovno (kad CD-ovi nisu ni postojali) i ko nije slusao ploce na dobrom gramofonu i dobrom pojacalu.Veruj da ne moze da se uporedi sa CD-om,nebo i zemlja, i to sa originalom a o mp3 necu ni da pricam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе њему објашњаваш. Мене је ортак навукао на плоче 1997, тад сам купио грамофон и почео да набављам плоче. Не знају ти људи шта пропуштају, а Лемија мрзи да се бакће и са дисковима, а камоли са плочама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina,mrzi me...samo Motorhead i Slayer imam ploce i original diskove,ostalo me ne zanima.Imam pun kurac diskova,ali to je sve zaostavstina iz perioda kada mp3 nije bio toliko dostupan i tako lako nabavljiv.Ne pamtim kada sam kupio neki disk,cak ni poslednji Motorhead nemam na disku,a poslednji Slayer su mi kupili ortaci za rodjendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze da kaze samo neko ko je pocheo da slusa metal u ovom veku,ko nije kupovao ploce kad su izlazile redovno (kad CD-ovi nisu ni postojali) i ko nije slusao ploce na dobrom gramofonu i dobrom pojacalu.Veruj da ne moze da se uporedi sa CD-om,nebo i zemlja, i to sa originalom a o mp3 necu ni da pricam.

 

Ja sam rodjen u proslom veku,pa sam dete cdjova.Ti vidim imas 31.godinu,pa je normalno da imas ploce.Ja sam mladji 6 godina,i kada sam dosao u dodir sa metalom,ploce su vec bile out of date,i diskovi su zavladali.O kvalitetu zvuka mi ne moras pricati,dobro znam.

 

Ма, знам те к'о злу пару!

 

Ako,ako... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rodjen u proslom veku,pa sam dete cdjova.Ti vidim imas 31.godinu,pa je normalno da imas ploce.Ja sam mladji 6 godina,i kada sam dosao u dodir sa metalom,ploce su vec bile out of date,i diskovi su zavladali.O kvalitetu zvuka mi ne moras pricati,dobro znam.

 

 

 

Ma no frx,bitno je da volimo slichne bendove i kapiramo to kao normalni ljudi.Necemo da se merimo ni po godinama ni po tome koliko ko ima diskova,plocha,majici itd vec po posvecenosti prema muzici i prema karakteru i dobrim osobinama.

Nego bre ljudi dobro bio pun SKC kad ovi chilageri prashili?Prvi put sam posle ovoliko godina chuo Pleasure to kill i Tormentor live,dozivljaj za pamcenje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma no frx,bitno je da volimo slichne bendove i kapiramo to kao normalni ljudi.Necemo da se merimo ni po godinama ni po tome koliko ko ima diskova,plocha,majici itd vec po posvecenosti prema muzici i prema karakteru i dobrim osobinama.

 

Apsolutno.Zrela osoba pametno razmislja. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Guitarist/vocalist Mille Petrozza of the long-running German thrashers KREATOR has issued the following update:

 

"A high-quality updated version of our VHS classics 'Live In East Berlin' and 'Hallucinative Comas' will be released on DVD for the first time ever! We're really excited to hear your reactions on this! We've put a lot of hard work, sweat and energy into this monster!

 

"Other than that, we're spending most of our time in the rehearsal room these days to prepare the new album! We have a five-track demo and two more songs writen. The writing [is going] really smooth, the new songs are made for a live situation and they all kill! No compromise but sheer thrash metal brutality! So be prepared — January 2009 will see the release of the next album, followed by an extensive world tour!"

 

Sledece godine, Kreator na legasiju :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као и прошли пут. Па, тако је и најбоље. Осигураш да свирају дугачак сет, гледаш бенд који те занима, без непријатних изненађења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...