Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

pa ono ako su svi krenuli odjednom mora tu da je palo neko utrkivanje u fazony da se vidi ko je alfa muzijak a ko polecni cvetic ..

 

sad da krenem na tajput od 50 km a shtorom , mesom i ostalim djakonijama ne bih zavrshio do sledeceg peshachanja al bi na sledecem stigao prvi verovatno .

 

 

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, to je mali maraton. Al' dobar deo ljudi ide na onaj za pripravnike od 19km. Sa tim što možeš ići i na istočnu stazu koja je, čini mi se, lakša.

 

Kako nisi znala, eno ja na prošloj strani strani ispisao sve lepo... Nemoj da se praviš luda nego priznaj da si lenja :P

 

 

 

edit:

Haha, krenu svi odjednom al' je u početku takva gužva da ne može da se hoda. Posle toga se staza račva na istočne i zapadne staze i onda se to već malo po malo razilazi gužva. Do kraja dolaziš u situacije i da ne vidiš nikoga ni ispred ni iza sebe... Kad ćeš stići zavisi najviše od toga koliko puta staješ da se odmaraš...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno sam zaboravila, ali sam i iskreno lenja.

 

Išla sam pre par godina, prešla sam taj od 30 pa sl godine srednji od 50 pa sam krenula na 80 ali završila 60 bilo mi muka nešto. Jebi ga, nisam to prešla i kao sve hoću hoću ali me mrzi godinama.

 

A i poslednji put kad sam išla u svojoj režili bolela su me kolena posle 20 km, užaas. Doduše bila je zima pa sam nosila planinarske cipele, ali sve jedno, natripovala sam se.

 

... baka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene čim duže pešačim počnu da bole leđa. Kao penzioner sam... Tj nisam, juče me je nekoliko penzionera prestizalo na usponima :)

 

Al' sledeće godine u ovo vreme...ima da trčim! :)

 

Ledja, loše držanje? Mene ledja nikad nisu bolela od hodanja, samo od sedenja.

 

Vozi li neko bajs ovden? ;)

Ja kada je lepo vreme opcim oko 20-ak km-jos malo pa cu da idem na dnevnu kvotu,za jedno sat vremena ;)

 

Vozim ja ali slabo, a dečko vozi ko blesav, njemu je valjda dnevna kvota 40-50km.

Elem, od kad je uzeo novi bicikl počeo je da ide na neki biciklistički forum i tamo nalazi puno društva za vožnju, tako da ako nemaš sa kim da ideš u jače ture, možeš da probaš da se učlaniš, sigurno ćeš naći nekoga.

Naravno ja ne znam kako se zove forum, ali mogu da ga pitam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, zanimljivo, imamo idnetične probleme, izgleda.

Meni je to imalo osećaj kao da sam živac prehladila. Enivej, kod kičme beše problem moj.

 

Si kriv na tu stranu? Možda da proveriš da ti nije živac pritisnut?

 

Je l' živac može uopšte da se prehladi? :mrgreen:

 

Nisam kriv nigde. Mrzim kad imam tako neke probleme, nikad ne idem kod doktora...znam da će me vodati ko magarca od ordinacije do ordinacije i na kraju će mi reći neku glupost...

 

 

ало бре, пензионери, пренесите ову дискусију о реуми на ПП или отворите тему.

 

:)

:)

 

Treba nam neki doktor na yumu, koji bi na toj novoj temi slušao naše probleme i onda uspostavljao dijagnoze i prepisivao lekove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba nam neki doktor na yumu, koji bi na toj novoj temi slušao naše probleme i onda uspostavljao dijagnoze i prepisivao lekove :D

драги др. јуме, изашо ми неки чир на кура*. са чега да г' мажем?

или ''моја готичарка се не скида са чоколаде, са чега да ј' мажем''?

или ''имам мјетал у венама, када примам тетанус?''

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim ja ali slabo, a dečko vozi ko blesav, njemu je valjda dnevna kvota 40-50km.

Elem, od kad je uzeo novi bicikl počeo je da ide na neki biciklistički forum i tamo nalazi puno društva za vožnju, tako da ako nemaš sa kim da ideš u jače ture, možeš da probaš da se učlaniš, sigurno ćeš naći nekoga.

Naravno ja ne znam kako se zove forum, ali mogu da ga pitam ;)

 

Ako mozes pitaj pa mi reci kako se zove forum :da:

Hvala unapred ;)

Inace danas predjoh 19,3 km kako mi kaze CatEye merac-not bad for today :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cikloberza se zove forum. ;)

 

 

Je l' živac može uopšte da se prehladi? :mrgreen:

 

Nisam kriv nigde. Mrzim kad imam tako neke probleme, nikad ne idem kod doktora...znam da će me vodati ko magarca od ordinacije do ordinacije i na kraju će mi reći neku glupost...

 

 

 

:)

 

Treba nam neki doktor na yumu, koji bi na toj novoj temi slušao naše probleme i onda uspostavljao dijagnoze i prepisivao lekove :D

 

Slažem se za doktore. Generalni, ne diraj starije.

 

Može, što ne bi mogo... zapravo, ćaletu se desilo pa mi je simptome opisao, dodju nam isti. A i prošlo me je, tako da... nije hronično hoću da kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...