Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

elem, danas mi se desila kekstra stvar u prodavnici... klinka jedna, mozhda drugi-treci osnovne pricha sa kasirkom kako nema hor nego ide na IZVIDJACHE, ima nade za ovaj svet!!! moram da nadjem bluzu i maramu i sazovem krhotine drevne bande O.I.N.H.M.M. "LUNE" da odemo na neko brdo i dignemo chadore ukoliko ih nije budj pojela skroz, ahhhhhh

 

p.s. pazarih danas onaj vrecasti vojni ranac, skroz krpeni sa uchkurom (znate koji) za 200kinti

pravi antikvitet, u parkicu kod ekonomskog fuck's-a nadzhivece sigurno ovaj kineski shto sad teglim

ZHIVELI RANCHEVY BEZ RAJFERSHLUSA! ZHIVELY! ZHIVELY! ZHIVELY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

e moramo da se chelichimo, to do prvog maja i te priche zaboravite. ljudi kampuju bre usred zime. svake godine se zajebem pa mi malo kampovanja ove godine mora drugachije! planski + ono bez povoda ali dok mi se nesmuchi ima da jedem korenje i mesni narezak. i i i da spavam s kamenom pod bubregom (to je dobro za one koji teshko ustaju ili mnogo spavaju prosto ti neda da odmorish vishe nego shto ti je stvarno potrebno) posebno zlo kamenje ce vam pomoci da shto vishe vremena provedete budni. chuo sam da alpinisti nose specijalne alatke da ih ometaju u snu jer bacaju tonu para na ekspedicije pa zhele da se secaju svakog trenutka

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ja bila na planini (citaj temu "najveci blam") ali nisam kampovala, moja vreca je smrz, morala bih da nabavim neku topliju za te akcije. Jebes ti to celicenje sa kamenjem pod bubregom, ja najbolje spavam u satoru :)

 

pa poenta cele priche je shto kamen mozhesh vazda nositi sa sobom! ili dici shator na zajebanom kamenju! ili podmetnuti kamenje pod shator? jesi li probala mekilnlijevo kamenje? chuo sam da ima raznih pa chak i onih rozla boje! seticesh se ti ove priche kad ti muzh dodje umoran sa shljake i legne pored tebe i zahrche na keca, a kamenja nigde :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa poenta cele priche je shto kamen mozhesh vazda nositi sa sobom! ili dici shator na zajebanom kamenju! ili podmetnuti kamenje pod shator? jesi li probala mekilnlijevo kamenje? chuo sam da ima raznih pa chak i onih rozla boje! seticesh se ti ove priche kad ti muzh dodje umoran sa shljake i legne pored tebe i zahrche na keca, a kamenja nigde :rockdevil:

 

Ima rozle?! Gde?? To moram da imam :)

 

Muz mi vise nikad nece zakuntati a da ne obavi bracne duznosti!

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mene riba cima da je vodim na Frusku Goru. Jbt nemam nikakvu opremu. mada ono, moze se otici i na jedan da..

 

Pa ako ides sa ribom na Frusku Goru i ne treba ti nista od preme sem ono sto vec nosis sa sobom...mislim kapa, cipele...i tako to... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...