Jump to content

Kampovanje


krezavy

Recommended Posts

ova tema je ustvari postavljena da bi lakshe razotkrili cice koje se negade buba i blata!

jako je teshko naci zhene koje znaju uzhivati u svakom aspektu kampovanja!

 

U TO IME: SVIM CICAMA KOJE VOLE KAMPOVANJE, BUBE I LJIGAVE GMIZAVCE I SL. SKIDAM KAPU!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da kampujem, prvi put sam kampovala sa izvidjachima kad sam bila 5 razred :redface:, Stol planina kod Bora, Rajac i ostalo.

A Tara je divna, samo shto tamo idem u vikedicu =]

 

koji odred?????

bio sam u o.i.n.h.m.m. "lune"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh ovo me je podsetilo na:

 

<Mikkel> If you went camping and you got REALLY drunk with your friend and you woke up the next morning with a condom stuck up your ass would you tell anybody?

<Celestya> i dont think so

<Mikkel> Wanna go camping?

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAMPOVANJE:

 

BLJAK: SVE VRVI OD BUBA!

 

ja ih se strashno plashim pa me ne sprechavaju da kampujem. uvek je tu neko ko ce oterati ose, bube, muve i ostalo :)

 

ova tema je ustvari postavljena da bi lakshe razotkrili cice koje se negade buba i blata!

jako je teshko naci zhene koje znaju uzhivati u svakom aspektu kampovanja!

 

U TO IME: SVIM CICAMA KOJE VOLE KAMPOVANJE, BUBE I LJIGAVE GMIZAVCE I SL. SKIDAM KAPU!!!!!!!!

 

ne seri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotiva je kampovanje, samo sam ja uvek imamo maler sa insektima i drekavcima!

 

Ja se vratih sa kampovanja... bili u Slankamenu pored Dunava, pecali, onda raspalili rostilj, jeli ribu koju smo upecali, slusali mjuzu zezali se itd.

Bilo buba al' dobro neku zgazis, drugu skines, i niposto ne pustati kosu u divljini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu Slankamen....stari ili novi???

 

Ja sam ranije bio u starom Slankamenu kada je leti bio manji vodostaj pa je 'izlazilo' ostrvo...vozili camce, kupali se u Tisi, Dunavu, pecali....Ne znam kako je sada ali kazu da je pocetkom devedesetih godina tamo dolazilo dosta ljudi a onda sve manje i manje dok nisam i ja prestao da idem.

...Al komaraca sto ima....rrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

splater ima neku vikendicu u slankamenu, zamalo kosti da ostavimo tamo... plac mu je skroy yarastao u shiprazhje i nakotili se komarci te godine grebashe nam malter! al smo przhiveli.... posle toga mi ni buve,buba shvabe,ose i sl nisu problem

 

a i postao sam dobrovoljan davaoc krvi za svaki sluchaj, da se organizam navikne na gubitke krvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da prskash sprej za komarce u satoru? Si normalna, da potrujesh sve zivo :D

NAjbolji lek je kupiti u apoteci gel protiv komaraca i ostalih insekata. Dovolljno je samo malo da se nanese na kozu i sve je gotovo, jer miris tog gela odvlachi insekte. Cool !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...