Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

  • 1 month later...
svaka mu čast kakav je meč odigrao.

 

nema sta vise da se kaze, svaka cast janko care!!!! samo neka nastavi ovako da igra i eto njega u prvih deset...

 

ovako odigrati protiv najboljeg svih vremena koji ne samo da odservira 39 asova nego ga ide i forhend i bekend... uh....

 

kakve tenisere imamo jebem ti sunce... da osvojimo i dejvis i fed kup bre...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako, po zvanicnom sajtu, ne pocinju pre 1:30 PM, znaci, ne pocinju pre 11:30 nasih PM

 

ne ne. pocinju u 1.30 po grinicu, to ti je 3.30 u srbiji. kasnice pola sata, znaci oko cetiri. nocas.

jos jednostavnije: proveri u tv programu na rts-ovom teletekstu ili sajtu.

 

 

 

 

edit, mozda nece kasniti posto je prvi mec dana na centralnom terenu

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogromna steta za Jecu. Sledece godine opet neka igra neki hopman kup pred prvi grend slem, Srbija ce joj jako biti zahvalna kao sto se i sada vidi po komentarima sa npr. b92 gde svi seru po njenim povredama, folira se itd. To je ta zahvalnost, neka se pita stoka gde je zaradila prvu povredu od koje je i krenuo ceo ovaj raspad na AO

Share this post


Link to post
Share on other sites

24. januar 2008. | Izvor: B92, Beta

Hantuhova: "Ana je skakutala..."

 

 

Slovačka teniserka Danijela Hantuhova bila je nezadovoljna zbog ponašanja Ane Ivanović tokom polufinalnog meča Otvorenog prvenstva Australije, koji je pripao našoj teniserki. Slovakinju, koja je u Melburnu postavljena za devetog nosioca, posebno je iznerviralo skakutanje Ivanovićeve pre servisa protivnice. "To je zaista smešno. Baš sam bila iznenađena. Ranije se nije tako ponašala, a to ometa servera. Nije bilo fer", rekla je Hantuhova na konferenciji za novinare u Melburnu.

 

Hantuhova je navela i da se zbog toga požalila glavnom sudiji Alison Lang.

 

"Rekla sam joj još pri prvom ili drugom servisu, ali ona ništa nije učinila, iako to škripanje nije bilo baš lepo", rekla je Slovakinja, koja je osvojila prvih osam gemova meča.

 

Hantuhova se posle meča veoma kratko rukovala sa protivnicom.

 

"Bila sam samo razočarana zbog poraza. Teško je, teško prihvatiti poraz. Samo sam želela da što pre odem sa terena", navela je Hantuhova.

 

Slovakinja je, takodje, bila razočarana i procenama sudije u devetom gemu, u kome je Ivanovićeva napravila odlučujući brejk.

 

Srpska teniserka je, prema mišljenju Hantuhove, koju je snimak jasno demantovao, lopticu pre ključne greške protivnice udarila tek kada se ona drugi put odbila o zemlju.

 

"Mislila sam da je loptica dva puta udarila u zemlju, ali možda sam pogrešila. Trebalo je da svejedno nastavim da igram", rekla je Hantuhova, ali je ipak navela da je zadovoljna prvim plasmanom u polufinale nekog gren slem turnira.

 

 

a za jecu nema veze, odmorice se i oporaviti i biti jos bolja nego do sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogromna steta za Jecu. Sledece godine opet neka igra neki hopman kup pred prvi grend slem, Srbija ce joj jako biti zahvalna kao sto se i sada vidi po komentarima sa npr. b92 gde svi seru po njenim povredama, folira se itd. To je ta zahvalnost, neka se pita stoka gde je zaradila prvu povredu od koje je i krenuo ceo ovaj raspad na AO

Да није играла дубл била би одморнија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznatno. Dubl je bukvalno na nivou treninga koji bi ona i ovako i onako imala tih dana, dodju devojke malo procaskaju preko mreze, zajebavaju se i razidju svaka svojim putem bez obzira na ishod meca.

Drugo, ona je zakazala taj dubl pre nekoliko meseci i potpuno zaboravila da je prijavljena za njega a onda joj je bilo glupo da ispali Matek sto je po meni retko dobar potez jer treba biti covek nekad i na stetu poena na wta lestvici. Retki su takvi ljudi kao sto su retki i oni koji to cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...