Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

pa da, nasi su namerno stavili dva prsta sljake vise nego sto je normalno, da bi bila sto sporija podloga :)

 

trebalo bi janko da dobije ovo, jebiga, ako ga je dobio na betonu trebalo bi i na sljaci koja je podloga koja hjuitu najmanje odgovara

 

ajmo janko!

 

bilo bi kul da bude tri nula za nas vec u subotu, pa da slavimo i to na divchevom oprostaju ispred skupstine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ovo podloga koja Hjuitu najmanje odovara ali je ipak dobio Tipsarevica, nazalost. Janko se borio stvarno super, ali nisam se nadala da ce da dobije ovaj mec. Samo nije trebalo da se slomi u petom setu, malo je izgubio kondiciju... Bez obzira na sve, igrao je odlicno.

 

Nadam se da ce da pobede sutra Djokovic I Zimonjic u dublu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novak ocekivano, Janko poveo 2-1 i stao. On je majstor za marotonske meceve ali je ovaj put izgubio snagu, verujem da je tu imala uticaja i povreda koju je zaradio na US openu.

Bice jako tesko sutra u dublu, mada, ako i izgubimo, noje sve gotovo, Djokovic ce valjda dobiti Hjuita a Janko(ako bude fit) bi morao da dobije onog njihovog drugog igraca. Ako dobijemo fubl, pobedjujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maloprije dodjoh iz Arene.Ne znam da li se vidjelo na TV-u,ali poslije Jankovog meca,Novak uzeo mikrofon i izprozivo publiku za lose navijanje,onda bacio mikrofon i sutnuo neko cvijece...mnogo je bio iznerviran. :lol:

Kao da bi navijanje pomoglo Tipsarevicu,koji je psihicki jak kao kokoska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da bi navijanje pomoglo Tipsarevicu,koji je psihicki jak kao kokoska...

 

pa nije tacno da je janko "psihicki jak kao kokoska". da je tako tesko bi mogao da dobije jednog gonzalesa u pet setova na vimbldonu, a i poznat je kao majstor za preokrete i maratonske meceve, tako da nisi u pravu uopste.

 

EDIT: svaka cast vama sto ste ostali da gledate janka, kako god da ste navijali, iznervirao me deo publike koji je dosao da gleda samo novaka a posle zapalio... pa ne igra samo novak nego jebena reprezentacija, jebem ti takvu publiku...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije tacno da je janko "psihicki jak kao kokoska". da je tako tesko bi mogao da dobije jednog gonzalesa u pet setova na vimbldonu, a i poznat je kao majstor za preokrete i maratonske meceve, tako da nisi u pravu uopste.

To se odnosilo na njegovu igru sa bezbroj padova,u jednom trenutku igra odlicno,a u sledecem ga ne mozes prepoznati.Vise je on poznat po dobijenim mecevima,koje je na kraju izgubio,nego sto je poznat po preokretima...

EDIT: da to si u pravu,bas sam primjetio da je mnogo ljudi otislo poslije Novakovog meca,to je bas bezze...

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

,Novak uzeo mikrofon i izprozivo publiku za lose navijanje,onda bacio mikrofon i sutnuo neko cvijece...mnogo je bio iznerviran. :lol:

 

Navijanje jeste bilo nikakvo, ocekivao sam mnogo vise. No tako je to kada vecinu publike cine fenseri koji dodju da budu vidjeni :puke:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada Boris bude udarao te forhende i bekende malo jache, moze da udje u top 20!

Danas je Ana izborila plasman u polufinale Luksemburga gde ce igrati protiv Zvonareve. Rastavila je ovu Golovin...a pre toga Chakvetadze i Bartoli.. njihov mec se moze okarakterisati kao urnebesna komedija! Chakvetadze kao da je uzela reket po prvi put u ruke :) Steta sto nisam video te suze, koje je pre znala da lije kada igra lose... a Bartoli... no comment. Nisam gledao kada je igrala protiv Enan, pa ne znam sta je to mogla da uradi da bi nju pobedila!

Edited by Requiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...