Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

da, jeca mora da pojaca taj servis, jeste on tehnicki gledano do jaja ali je za danasnje pojmove preslab

i zaista mislim da bi bila nedodirljiva kad bi to popravila jer je ocigledno njen kvalitet ogroman kad moze da pokrije takvu rupu od servisa

uglavnom, ja sam nocas uzivao u mecu kao i Jeca, videlo se to, devojka pleni zato i jeste najveca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enan je meni simpaticna... ovog medveda ne mogu da smislim... mislim na Venus Williams... kao i na Serenu...

Венус је изузетно згодна, Серена је лепа, а Енан изгледа као пацов.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има нешто у тој Ани Ивановић што ми се никако не допада, не могу да је гледам, никад је не гледам.

Много радије посматрам Јелену Јанковић него њу, чак мислим и да је боља риба Јелена (изузев главе, наравно, јеби га).

Јебеш и лепоту и све, не допада ми се Ана ни најмање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oдвалио га је 3:0, а Моја је играо одлично до овог меча. Новак игра као у Монтреалу, све је бољи што се више приближава финалу.

Једно полуфинале играју Ђоковић и Ферер, друго Федерер и Давиденко.

Edited by Директор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih to sve .... iskulirao :)

 

Nole neocekivano lako do polufinala.. ako izuzmemo 2. set..

Ne slazem se da ce polufinale Davidenko-Federer biti zanimljivije.. Federer ce da odvali Davidenka kao sto je to cinio u proteklih 9 mecheva.. Ali zato Ferer-Djokovicj.. tu ce biti krvi.. kad vam kazem..sitnice ce da odluce pobednika..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Венус је изузетно згодна, Серена је лепа, а Енан изгледа као пацов.

 

To je merilo vrednosti jedne teniserke? Mozda, ako gledas tenis da bi se samozadovoljavao :)

Enan nije lepa, nije ni gabor, ali igra jako dobro. Pogotovo kada se uzme u obzir chinjenica da je onako niska.

 

Sto se tice Vilijamsovih, deluju jako razmazeno. Mozda gresim. Obe igraju dobro, mada je Venus bolja, jer koristi vise snage u svojoj igri, ali Enan, kao i Federer, vise koristi mozak nego snagu. Zato je Enan prva, a zato je i Federer prvi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo drugo polufinale sa davidenkom je zanimljivije

 

sta je zanimljivije jebote, dobar je davidenko ali bice tri nula.

slazem se ako si mislio da ce biti kul za gledati, dobar tenis i to...

 

Ali zato Ferer-Djokovicj.. tu ce biti krvi.. kad vam kazem..sitnice ce da odluce pobednika..

 

ferer je car i super igra ovaj us open, ali dobice novak 3:1 ili 3:0. mada, nebi bilo cudo da ferer prodje!

 

edit: kuznjecova evo gubi od cakvetadze

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

^da, sa tim se slazem, bice sigurno dobar mec, a mozda i ne bude bas 3:0, ko zna...

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

UOČI sutrašnjih polufinalnih susreta tenisača na US Openu, mnogi u finalu već vide Rogera Federera i Novaka Đokovića.

 

Roger Federer igrat će sutra u polufinalu US Opena protiv Rusa Nikolaja Davidenka, kojeg je pobijedio u svih 9 prethodnih međusobnih susreta. Posljednja tri susreta odigrali su na Grand Slam turnirima. Najlakši posao u ta tri meča Švicarac je imao baš u New Yorku prošle godine, kada je, također u polufinalu, slavio sa 6-1, 7-5, 6-4. Puno teže bilo mu je lani u četvrtfinalu Australian Opena kada je, nakon 1-1 u setovima, treći i četvrti dobio u tie-breaku, te u polufinalu ovogodišnjeg Roland Garrosa (7-5, 7-6, 7-6)...

 

- Davidenko je izvrstan igrač. Iako imam savršen omjer protiv njega, svjestan sam njegove kvalitete i očekujem vrlo težak meč – rekao je Federer.

 

Novak Đoković je treći put zaredom u polufinalu na Grand Slam turnirima. Za razliku od Roland Garrosa i Wimbledona, kada je bio u podređenoj ulozi protiv Rafaela Nadala, ovoga puta je najbolji srpski tenisač favorit za finale, budući da ga očekuje susret sa Španjolcem Davidom Ferrerom, tenisačem koji je na putu do polufinala izbacio i Nadala...

 

- Đoković je nevjerojatan igrač. Iako je još uvijek vrlo mlad, igra odlično. Za pet ili šest godina mogao bi biti svjetski broj 1. Ima sve, odličan servis, forhend, bekhend, potpuno kompletan igrač - rekao je Ferrer.

 

- Moram priznati da sam iznenađen svojim igrama na US Openu i ovoj trvrdoj podlozi koju baš i ne preferiram. Da ste mi rekli da ću igrati u polufinalu, ne bih vam baš vjerovao – dodao je David Ferrer.

 

O potencijalu Novaka Đokovića ponešto je rekao i Carlos Moya, Španjolac koji u 32. godini proživljava drugu tenisku mladost, ali u četvrtfinalu nije mogao niti do seta u srazu s Đokovićem...

 

- Ako ikoga možemo usporediti s Federerom ili Nadalom, onda je to Đoković. Igra konstantno dobro iz tjedna u tjedan. Tri puta zaredom doći do polufinala na Grand Slam turnirima nije mala stvar, a u New Yorku bi mogao i barem do finala. Ima puno potencijala, a još može napredovati. Mislim da bi Đoković mogao biti broj 1 u budućnosti – zaključio je Moya.

 

novak_djokovic_afpV.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primetili onaj bekend po dijagonali u drugom setu... jebem ti kakav je ugao pogodila... Svaka chast, to je sve sto imam da kazem! Realno, u celom mecu je bila bolja, ali je u vaznim situacijama igrala nervozno + sto je vetar dosta odmagao.. to se moglo videti i po putanjama loptica, pogotovo pri odskocima.. I tako..

Kuznjecova nema mnogo sansi ako bude igrala kao danas.. Dobila je mec samo zahvaljujuci cinjenici da je Chakvetadze igrala kao rekreativac..

 

Nole sutra u 18h! :srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...