Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

tako je...ajmo dalje...pobedio spanskog indijanca koji se radovao za svaki poen ko da je osvojio turnir...klasican kompleksas...dok je dobijao,svi su mi bili super i bio smiren,sada kada ne dobija malo je drugacije...bravo za novaka,ajmo dalje,vatrepolo,rukomet pobede i banja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pobedio spanskog indijanca koji se radovao za svaki poen ko da je osvojio turnir...klasican kompleksas...dok je dobijao,svi su mi bili super i bio smiren,sada kada ne dobija malo je drugacije...

Ne znam zasto ga to cini kompleksasem... I Nole se radovao svakom poenu kada je gubio od Federera dok je on bio na vrhuncu. Da se razumemo, naravno da sam navijao za Noleta, ali ovde ljudi obozavaju da pljuju protivnike bez razloga.

A komentator je poceo da preuvelicava i lupeta pri kraju, Aca Stojanovic style.

 

Mislim da sada Nole ima vece sanse za kalendarski Gran Slam nego sto je imao Federer u najboljoj formi.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ga to cini kompleksasem... I Nole se radovao svakom poenu kada je gubio od Federera dok je on bio na vrhuncu. Da se razumemo, naravno da sam navijao za Noleta, ali ovde ljudi obozavaju da pljuju protivnike bez razloga.

A komentator je poceo da preuvelicava i lupeta pri kraju, Aca Stojanovic style.

 

Mislim da sada Nole ima vece sanse za kalendarski Gran Slam nego sto je imao Federer u najboljoj formi.

 

normalno je radovati se,a ne ko budala za svaki poen,skakati,pdati posle seta na kolena i slicno...izvini ako sam ti dirao spanskog indijanca koji gura sebi prste u dupe...i nije pljuvanje,vec istina...

Edited by Footog Qpoos
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...