Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Pa dobro čestitke, nema šta, nije mi mnogo drago, idem zato da trčim sada, a zaspaću uz pesme Zije Valentina.

 

Ipak pamtiću finale ponajviše po poviku "Vučiću pederu" iz publike, na početku, čini mi se zadnjeg seta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dem zato da trčim sada, a zaspaću uz pesme Zije Valentina.

Realno, jedini scenario za post-subotnje kidanje. Naravno posle trcanja cisto par komada, jer ja ne smem, trezan tu da boravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federer - 17 GS

Nadal - 14 GS

Novak - 12 GS

Marej - 2

 

priča o Big 4 slična onoj u treš metalu, Marej je ono što je Antraks tamo, s tim da je verovatno još manje bitan nego Antraks

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, Marej je onaj tamo lik sto se slepa uz ekipu, niko bas nije siguran kako je postao deo ekipe i zasto i dalje bleji sa njima ali kao ajde, tolerisu ga posto je ok lik..uglavnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što je Britanac

on je prvi britanski teniser od 1937. godine u finalu Rolan Garosa

 

britanski sport je komedija, vade ih fudbalske lige i klubovi, sve ostalo je tragikomično, ne računajući ona sranja koja samo Komonvelt igra

 

i još ponešto, tipa F1 itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace je sto i tu premijer ligu ovih dana vuku uglavnom ne-engleski igraci izuzevsi par legendi koje se polako povlace i jednom-u-10-godina neki novi lik kao Vardi, a Mari je Skot. To Engleze naravno ne sprecava da sve njihove uspehe svojataju ko da su rodjeni na sred Trafalgara. Izmislili ragbi, karaju ih u njemu njihove kolonije, izmislili kriket, isto, jos samo Ameri da krenu da im uzimaju meru u fudbalu i mogu da kolektivno prestanu da prate sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈАКО САМ ПИЗДЕО ДАНАС ПОСЛЕ ОВОГ ТЕНИСА НЕ ШТО САМ НАВИЈАО ДА ИЗГУБИ УСТАША НЕГО ЗБОГ КАКО БИ ТО ДЕЈАН АНЂУСОВСКИ РЕКАО КЛОШАРЛУКА КЛОШАРСКОГ У РЕЖИЈИ БЛИЦА КОЈИ ЈЕ УПОРЕДИО ЂОВАКА И ТЕСЛУ И ПОСЛЕ ДОСТА РАЗМИШЉАЊА САМ СХВАТИО ДА НИСУ БИЛИ ЛУДИ ЂОКОВИЋЕВИ ПРЕЦИ ШТО СУ КЛАЛИ ПРВО ПО МАЧВИ ПА ПОСЛЕ ПО ЦЕЛОЈ ТЕРИТОРИЈИ НДХ ГЛУПИ СРБИН СЕ ЛАДНО ПРИМИО НА ТУ ФОРУ И БЕЗ ИМАЛО БЛАМА СТАВЉА ЈЕДНОГ БЕСКОРИСНОГ НЕСМЕШНОГ МАМЛАЗА УЗ ВРВ НАЈВЕЋЕГ ЧОВЕКА КОГА ЈЕ ОВА ГОВЊИВА НАЦИЈА РОДИЛА, ЧОВЕКА БЕЗ КОГА ДАНАС НЕ БИ ВРВ МОГАО ДА ИСКАЖЕШ СВОЈУ РАДОСТ НА ИНТЕРНЕТУ ЗБОГ ОВАКО НЕБИТНОГ СРАЊА КАО ШТО ЈЕ НЕКИ ТУРНИР У НЕКОМ ГЛУПОМ СПОРТУ (НЕ КАЖЕМ ЗАТО ШТО МИ СЕ ПОПЕЛА НА КУРАЦ ПРИЧА О ТЕНИСУ НЕГО ЗАТО ШТО ЈЕ ЗАИСТА ГЛУП И ГЕЈ СПОРТ И РЕКРЕАЦИЈА ЗА СНОБОВЕ И ОСТАЛЕ ЈАДНИКЕ) И КОЈИ ЈЕ ВАЉАО ЧОВЕЧАНСТВУ КО БОГ ОТАЦ И ОНДА НЕКА УШЉИВА ПРОПАЛА ГОМИЛА ПОБАЧАЈА ЧОВЕЧАНСТВА СА ЈУГОИСТОКА ЕВРОПЕ ГА ИЗЈЕДНАЧИ СА ОБИЧНИМ ПРЕБАЦИВАЧЕМ ЛОПТИЦЕ ПРЕКО МРЕЖЕ КОЈИ ЈЕ КОРИСТАН САМО СЕБИ, СВОЈОЈ УЖОЈ И ШИРОЈ ФАМИЛИЈИ (НПР. СВАСТИКА ЊЕГОВА ПОТРОШИ ВИШЕ КЕША ЂОВАКОВОГ НА СВОЈУ САМСАРУ МАЛТЕЗЕРСКУ (ПРОВЕРЕНА ИНФО) НЕГО ШТО ОДЕ ОВОЈ ГЛАДНОЈ РУЉИ АЛ КО ЈОЈ ЈЕБЕ МАТЕР НЕК ЦРКНЕ И НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ БОЉЕ) КАО И СВАКОМ ГОВНЕТУ КОЈЕ ИЗБАЦИ СТАТУС ИЛИ СЛИКУ ЈЕР ЈЕ ЗИЦЕР ЗА ЛАЈК АЛИ ИПАК НАЈВИШЕ РЕЖИМУ КОЈИ УПОРНИМ ТУРАЊЕМ УСТАШКОГ КОПИЛЕТА НА ЈАВНИ И ОСТАЛЕ СЕРВИСЕ ДАЈЕ СМРДЉИВОМ ОКОТУ НЕКАДА СЛАВНИХ СРБА СЕРОТОНИНА НА КАШИЧИЦУ И ПОМАЖЕ ДА ЗАБОРАВИ НА ТО ШТО ЋЕ НА ПРОЛЕЋЕ ДА ПАСЕ ТРАВУ ЈЕР ДРУГОГА НЕЋЕ ИМАТИ У ОВАКВОЈ ДРЖАВИ ЂОВАК ЈЕ НИШТА ДРУГО НЕГО ЛЕПА БРЕНА ИЗ 80-ИХ, НИСКОИНТЕЛИГЕНТНО БИЋЕ КОЈЕ СЛУЖИ ДА БУДЕ ИДОЛ И ЗАБАВИ СТОКУ СА ДНА КАЦЕ ДОК СЕ СПРЕМА СРАЊЕ ЕПСКИХ РАЗМЕРА ЕТО ЈЕБИГА.

 

Ovaj i mene nadmašio...

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu toliki hejt? :haha: Za ovog lika tacno vidis da nije jebao ili makar ne nista sto bi hteo da jebe jedno par godina, minimum. Na stranu pratis li tenis, volis li Djokovica, nervira li te sto je svaka baba u Srbiji pocela da bude teniski ekspert (to mora svakoga da nervira, kao i njegovi pokusaji da se dodvori publici po svaku cenu) ali brate, toliko srati u nadi za poneki lajk od jednako ogorcenih smaraca, to je klasicna dijagnoza ozbiljne seksualne frustriranosti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Kakve su misli, takav ti je zivot" - Pa ne treba ti Pavle da ti kaze to, ta misao se vrti mnooogo pre Pavla, nego Srbi se odmah vezuju za njega. Mislim jeste i on to vrv u nekom trenutku rekao, ali koga boli kurac za nekog popa i ostale gluposti koje Djokovic kaze, lozi masu, to verovatno njegov PR radi vise nego sto on radi, boli njega tuki, jebe Jelenu, seta kera i sina po svetu, mislis da mu se jebe za nekog tamo Srbendu koji se lozi i puca iz kalasnjikova sto ovaj pobedjuje, sve dok on obrce milione, zabole ga koliko ga fanovi vole ili mrze :haha: Realno

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, njega mnogo vise pogadja koliko ga (ne) gotive zapadnjaci po ovim bitnim turnirima nego sta misli sirotinja u Srbiji, posto ovi prvi imaju daleko vecu sposobnost uticanja na njegovu popularnost u svetu. A najsmesnije je sto ne kapira da kada bi se manje cimao i trudio da im se uvlaci u dupe a vise zauzeo Federer stav "vorsipujte me, marvo" bolje bi prolazio.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, njega mnogo vise pogadja koliko ga (ne) gotive zapadnjaci po ovim bitnim turnirima nego sta misli sirotinja u Srbiji, posto ovi prvi imaju daleko vecu sposobnost uticanja na njegovu popularnost u svetu. A najsmesnije je sto ne kapira da kada bi se manje cimao i trudio da im se uvlaci u dupe a vise zauzeo Federer stav "vorsipujte me, marvo" bolje bi prolazio.

Saglasan sam sa ovim.

 

13344748_1732757200338581_4760036890157053629_n.jpg?oh=c2150aeb91b0452b1f50d4b15e34eddb&oe=57D33BC6

Engleska babuskera namerno provocira i za Nolorodicu kaže da je Đana.

Dalje ruke od Svetice ti kopilerodice !

 

 

 

:haha: :haha: :haha:

Edited by Hail Metal
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...