Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Ali su im se zato jajca skupila kao suhe grožđice?

 

Brate, ko zna šta Nadal guta. Za taj rad se nalaze nove gudre koje još nisu turene na spisak ilegalnih ili se slabije detektuju u telesnim tečnostima.

 

Mislim da kreatin nema veze sa opadanjem kose, genetika je prevashodna, kazu da ljudi sa vise testosterona brze celave.

 

Postoji genetska predispozicija za koju je testosteron okidač. Zato mož se prenese preko majke koja nije ćelava, ali zato npr. njen otac jeste.

Mož imaš testosterona taman kako treba, ako nemaš genetsku predispoziciju, imaćeš kosu kao Konan varvarin.

A neko sa hormonskim disbalansom, a predispozicijom opet može imati dovoljno testosterona da okine to pa da bude debeli ćelavi sisoje.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...&nav_id=1087377

 

Lično ne verujem da je neko od vrhunskih tenisera nameštao mečeve, sve mi ovo liči na mentalni pritisak od strane anglosaksonskog lobija.

 

 

Podsećamo vas na pisanje švedskih medija iz 2011. godine, kada su formirane dve liste, crna i alarm, na kojoj su dvojica srpskih igrača.

Na crnoj listi su teniseri koji su znali da se protiv njih vodi istraga, dok su na drugoj oni koji se sumnjiče za nameštanje.

Srpski teniser Janko Tipsarević nalazi se na crnoj, a Viktor Troicki na drugoj listi.

CRNA LISTA: Filip Kolšajber (Nemačka), Potito Staraće (Italija), Andreas Sepi (Italija), Fabio Fonjini (Italija), Janko Tipsarević (Srbija), Mikael Ljodra (Francuska), Nikolaj Davidenko (Ukrajina), Tejmuraz Gabašvili (Gruzija), Viktor Krivoj (Rumunija), Kristof Rohus (Belgija), Oskar Ernandez (Španija), Jevgenij Korolev (Rusija), Filipo Volandri (Italija), Vejn Odeznik (Južna Afrika), Viktorija Azarenka (Belorusija), Agnješka Radvanska (Poljska), Frančeska Skijavone (Italija), Sara Erani (Italija), Marija Kirilenko (Rusija), Katerina Bondarenko (Ukrajina).

UPOZORAVAJUĆA LISTA: Viktor Troicki (Srbija), Brajan Dabul (Argentina), Eduardo Švank (Argentina), Žeremi Šardi (Francuska), Simone Boleli (Italija), Lukaš Kubot (Poljska), Karlos Berlok (Argentina), Igor Kunjicin (Rusija), Andrej Golubjev (Kazahstan), Aleks Bogomoljov (Rusija), Somdev Devarman (Indija), Stiv Darsis (Belgija), Marin Čilić (Hrvatska), Flavio Ćipola (Italija), Ivo Karlović (Hrvatska), Flavija Peneta (Italija), Roberta Vinči (Italija), Viržinija Razano (Francuska), Romina Oprandi (Švajcarska), Dominika Cibulkova (Slovačka), Eleni Danilidu (Grčka).

 

Najviše italijana i italijanki, a upravo je italijanski medij objavio ovo za Đokovića, tada je, čini mi se, nosio SergioT opremu... S obzirom da se spominju kladionice na Siciliji svašta je moguće, čak i primoravanje. Gledao sam highlights sa tog sumnjivog meča, previše ležerna igra, ali sada je već sve sumnjivo.

 

http://www.youtube....h?v=x2nHayLom5c

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...