Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

to sam slusao i pred trecu tekmu :) :) :) a i cetvrtu :) :) :):rockdevil:

 

I pred prvu i pred drugu...

 

Tako da prestanete da palamudite sta ce biti. Subota ce brzo, pa cemo da vidimo...

 

I da, bez ljutnje, ne mislim konkretno na tebe, samo mi je smesno kad se krene sa tim navijackim prepucavanjima :pivopije:

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види се да паушално пратиш спорт, конкретно кошарку. Свако ко се иоле разуме у исту и има године иза себе, зна за такве случајеве.

Како хоћете...драго ми је да има оних који деле моје мишљење. Па чак и на овој теми.

 

едит: не односи се на Imrahil-a.

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pred prvu i pred drugu...

 

Tako da prestanete da palamudite sta ce biti. Subota ce brzo, pa cemo da vidimo...

 

tvoj kolega par postova iznad je spominjao petu tekmu, ja nisam :pivopije:

 

Evo sad ozbiljno: iskreno receno Zvezda nema kvalitet, kontinuitet, ali ima Peshica koji moze i od govna da napravi pitu. Svaka cast tom coveku. Kada je dosao u Zvezdu prelazni rok je odavno poceo, para nije imao bas mnogo, a svi kvalitetni igraci suodavno vec bili vrbovani, ostala su mu samo 4 domoroca koji su i samo bili nezadovoljni (pogotovo Tadija) i uspeo je na brzaka da dovede jos par igraca. I ovo sto je postigao je vanserijski uspeh. I ako Zvezda izgubi u petoj tekmi ja skidam kapu Peshicu za sve ovo sto je postigao sa ovim igracima. Ima par dobrih, par talentovanih, ali daleko je Zvezda od nekog toma koji je konkurentan Partizanu. Ovo sto je uradilamoze da zahvali samo Peshicu i njegovoj taktici, ali i potcenjivanju Zvezde od strane Partizana. Nisu bas ozbiljno shvatili ovo finale.

 

nadam se da ce Pesic ostati, da ce mu obezbediti solidan budzet pa da vidimo sta ce da uradi sa tim igracima. Ja se nadam da ce uspeti da dovede Bojana Popovica koji je vec igrao kod njega u Dinamu Moskva, a treba nam opasan centar, nesto tipa Marjanovic. Sve u smevu - kapa dole za Karija :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da ste poceli sa zaverama tipa "Dogovoreno je da bi postalo zanimljivije i uzele se bolje pare".Pa da jos i ima neke logike.Ali krmak pusta Zvezdi...pa jebote,dokle cete vise sa tim kradjama i zaverama. :) Groblje je cudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom da kazem , ne postoje teorije zavere i slicno, jedini uzroci poraza su kosarkaske prirode , Pesic je dobro postavio taktiku , a Partizan se nije najbolje snasao na to i jos su i sutirali lose .

 

Sve u svemu nadam se da ce momci naci snage da pobede u 5 i uzmu 8 titulu , ali cak i da se to ne desi , moraju se ispostovati odigrali su fantasticnu sezonu , uzeli dva trofeja , u vecini slucajeva pobedjivali u derbijima (Zvezda, Cibona...) i ne moze se uvek ocekivati titula .

Kako god da se zavrsi utakmica ,hvala Partizanu ! Nada jos uvek postoji da se prevazidje kriza !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ta ekipa koja ne prati basket, i navijaci koji bojkotuju kosarkaske meceve :)

 

A po cemu ti zakljucujes da ta "ekipa" ne prati basket?Po tome sto ne dolazi na yumetal temu o kosarci da slusa vase cviljenje svaki puta kada popusite?Pa cak i ako popusite 30 razlike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam generalno na navijace Zvezde, koji u drustvu kad se pomene basket ne prate, i prave se blesavi, a onda meni, kad Zvezda dobije pola kosa (kao u prvom delu prvenstva), stize 15 poruka tipa "kara Dule, al' kara i Kari", mislim, malo je jadno, slozices se :)

 

sto se bojkota tice, vi (navijaci) navodno bojkotujete kosarkaske utakmice vaseg kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,bezveze je to.Ali jebiga,drugarsko navijacko podjebavanje je uvek dobrodoslo.Slozices se. :da: Ja licno kosarku ne pratim ni blizu kao fudbal.Nekada sam je pratio cak i vise nego fudbal,ali u poslednjih par godina slabo.Cak i NBA.Nisam pogledao ni sve 4 tekme finala.Pogledao sam onu kada ste poveli 2:0,i ovu veceras.Subota se naravno gleda.Ali da se mene pita,prepustio bih ovo finale vama,a da se FK na godinu dovede u red i uzme titulu.

 

Sto se tice bojkota,to je nebuloza,koju ne mogu shvatiti.I ja nista ne bojkotujem.Nema razloga.Ova sezona Zvezde je po meni u potpunosti uspesna.Kako je sve izgledalo krajem prosle sezone i na leto,super uspesna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom da kazem , ne postoje teorije zavere i slicno, jedini uzroci poraza su kosarkaske prirode , Pesic je dobro postavio taktiku , a Partizan se nije najbolje snasao na to i jos su i sutirali lose .

 

Sve u svemu nadam se da ce momci naci snage da pobede u 5 i uzmu 8 titulu , ali cak i da se to ne desi , moraju se ispostovati odigrali su fantasticnu sezonu , uzeli dva trofeja , u vecini slucajeva pobedjivali u derbijima (Zvezda, Cibona...) i ne moze se uvek ocekivati titula .

Kako god da se zavrsi utakmica ,hvala Partizanu ! Nada jos uvek postoji da se prevazidje kriza !!!

titula je sigurna...nije ovo kriza, vise mentalitet sa cudnim spletom okolnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da groblje uzima...jeste da ce u neku ruku psiholoska prednost biti na strani Zvezde,kao i Pesicevo iskustvo.Ali i dalje Partizan ima kvalitetniji tim.No,videcemo,ovakve meceve je tesko predvidjati,tu se svasta moze desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali jebiga,drugarsko navijacko podjebavanje je uvek dobrodoslo.Slozices se. :da:

naravno :pivopije:

 

a u subotu idem na slavu kod drugara, tako da ce da bude ekstra zanimljivo, posto pracenje finala u takvom ambijentu uvek bude poseban dozivljaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem i ja da kenjam malo.

Dobili smo utakmicu u napadu.Imali smo bolji procenat suta.Nismo mnogo bili losiji skakacki.Bekovima je islo,samo je onaj nesrecni Bakic imao par kriminalnih promasaja.Stimac je dao trojku!Hahaha

Tepicu i Tripkovicu nije islo,Vranes nije pravio toliko problema kao na proslim utakmicama,Veseli ceo mec opterecen licnim.

 

E sad ako neko stvarno veruje da je utakmica bila namestena neka mu bude.Ako to nekome stvarno izgleda 1 % logicno onda ok.Izgubiti utakmicu u finalu plej ofa namerno,zbog para od ulaznica?Smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule : Pobedicemo .

 

Nadam se da gresim , ali mislim da je Dule pogresno procenio da su uzroci poraza samo mentalne prirode . Mislim da je i takticki problem evidentan , i da su na tome poradili malo . Nema tu sad velikih iznenadjenja , ovo ce im biti deveta utakmica ove sezone , ali napad mora tecnije da ide .

 

Sve u svemu videcemo , ovo je super za nasu kosarku , na ovakvim utakmicama se stvaraju igraci , ali je loshe za moje zivce !

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO svaka prica o "zaveri" je cista glupost i nemogucnost priznavanja poraza.Realno, Zvezda nas je dva puta dobila, i pre svega dva puta su bolje odigrali i to je to. Tuzno mi je bilo juce da gledam ono, takva nemoc u napadu...

 

No... jedino sto je kod mene podgrejalo sada sumnje o "namestaljci" je sledeci tekst:

 

With an 82-70 win over Zalgiris Kaunas this Monday, Lietuvos Rytas Vilnius has won the Lithuanian championship for the fourth time, adding the 2009 title to those of 2000, 2002 and 2006. Against a Zalgiris team that had seen its roster reduced like ice in the sunshine during the season, the win of the team built around Chuck Eidson did not really come as a surprise. The main information for Euroleague fans, though, is that the victory opens the door for another wild card spot in the Euroleague.

 

In fact, as a winner of the Eurocup this season, Lietuvos Rytas had already earned a so-called C-License which gives them the right to play in the Euroleague for one season. The latest Euroleague competition system being discussed also includes a B-License for the Lithuanian champion.

 

Lietuvos Rytas now has the opportunity to play in the Euroleague under a B-License, which would not normally make any change for them (except if major surprises occur in nearly all European leagues and the fact that this B-License does not give right to a direct regular-season spot) and therefore the C-License will be redistributed through a wildcard determiner or by the Euroleague.

 

This wildcard will only be decided once all national champions are known, the Euroleague confirmed to BallinEurope.com today. So this license will probably be used for one of the top teams that is currently a B-License candidate due to a national championship but won’t win the supreme title. This could be the case in Germany if ALBA Berlin does not win the Bundesliga title, for example, and I think that the wildcard would go to ALBA in that case. Another possibility is provided by Serbia or Slovenia, but the chances of Partizan or Olimpija not winning the title are probably smaller that ALBA’s in Germany.

 

Zadnji pasus je najbitniji :] Ako ja lepo kapiram, Zvezda bi uz osvajanje titule i pobede Olimpije, Albe i verovatno Cibone, mogla da uzme wild card za Evroligu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nikako ( iako bi ja kao veliki navijac zvezde to voleo vise od svega )

 

pisac texta nije dovoljno upoznat sa sistemom bodovanja koje vazi za naseg predstavnika i verovatno misli da nas sampion ide u evroligu a ne onaj ko je skupio najvise poena u zadnje 3 g.

I misli da ako Zvezda dobije onda mozda Partizan uzme wild kartu.... Neznanje je u pitanju...

 

A to da Zvezda dobije wild kartu je naucna fantastika, dace je nekom timu koji ima kesa i koji ce tim kesom napunitit dzepove onih koji odlucuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, navijaju za Partizan svi od sudija preko onog smarača Šarenca do reditelja prenosa čak (s obzirom na to kako koristi svaki priliku da prikaže Grobare a Zvezdine navijače 2x za celo poluvreme). Ako toliko moraju da osvoje što se igra utakica uopšte, nek' su im odma' dali titulu na osnovu učinka u sezoni. :rolleyes:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...