Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Bice jebeno ovih nedelju dana. Mi od ove naredne tri ako barem dve ne dobijemo ili Vlada aus ili neke igracke promene da se prave.

 

Od danasnjeg meca mislim da i ne zavisi tol'ko tekma sa Armanijem, ali ako njih dobijemo nesto mi se cini da ce onako radosni i istroseni maltene sigurno da izgubimo od FMPa.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је беше дизао у небеса Чакаревића?

Као, супер играч, млада нада, курац палац...дечко на 20 утакмица није показао ништа.

 

О Радуљици и Милосављевићу нећу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki put kada je ušao Pera stizali smo ih, čim se vratio Law u igru odmah smo počeli loše. A teleća glava Jovanović treba da leti iz Partizana, imamo jedinog pravog šutera u timu i to je Anđušić, a on je večeras igrao 00:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledah na u92, sta je sa andjusicem?

 

lou je najgori igrac ikad u kkp. ako protiv armanija ne odigra nesto, vratiti govno u dzunglu iz koje je dosao. do sad sam branio govno i cekao 11. pika, al ovo je previse. spkaovati ga u gajbu sa bananama i staviti ga u prvi brod koji naidje. na cmaruljicu necu da trosim reci, mada je veceras napravio par ok livada, koje je "kompenzovao" promasenim zicerima. gubili smo i gubicemo, ali ovakva nula od zalaganja je nevidjena. JE L ZNATE PIZDA VAM MATERINA KOJI GRB NOSTE NA SVETOM DRESU MAJKU VAM JEBEM??????????????

Edited by Grob Bez Dna
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, dragance jeste mesar, ali ne zasluzuje toliko pljuvanje. jbg, nema ni t od talenta, ali se trudi, baca se u reklame i slicno. pisao sam vec, ne treba da nam bude prva opcija na dvojci, vec da igra po 15ak minuta i onda bi to "mesarenje" imalo neke svrhe. ;)

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi stvarno mislite da ste neki kurcev klub ? Kakvi igraci , pojacanja , ovo ono , samo gepek i bosansko govece sa pistoljem . Sve titule oduzeti svetom klubu i proterati grobare u Kinu . Ja mislim da ne moze tolerantnije od ovoga ...

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se nisam slogirao sinoc kada sam video rezultat. Nije me toliko iznenadio poraz kol'ko apsolutno porazavajuci rezultat.

 

Svaki put kada je ušao Pera stizali smo ih, čim se vratio Law u igru odmah smo počeli loše.

 

Ja ne mogu da verujem da se ovo opet desava... Igrao je Pera i prosle godine kol'ko i ove rek'o bih, ali gde smo tada pizdeli sto ga ovaj ubacuje, sada smo dosli u situaciju da bismo radije gledali Peru jebenog Bozica nego Amera koji je doveden kao prvi plej. Da fak?

 

Sve osim pobeda u naredne dve tekme je ili adios za Vladu ili lafajetovanje za Loa. Imamo 3 pobede u poslednjih 9 utakmica, vec ovo je rang nedopustivog za KK Partizan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On to radi uvek, ali uvek.

Obratite pažnju i na sledećoj utakmici.

Ja sam davno primetio i od tad mi stalno upada u oči.

Prosto ne mogu da verujem da mu niko nije skrenuo pažnju na to, a tek ne mogu da verujem da sudije to tolerišu.

Nije to samo kod njega slučaj. Brdo novih igrača to konstantno radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otiš'o si Dule, ostao je Vlada,

pa ko stigne šilji kurac na partizan sada.

 

Otišo si Dule, ostala je muka,

samo lepe uspomene kako radi struka.

 

Otišo si Dule, otišo je BO,

pa nam živce pokidaše, Laf, Curtis i Lo.

 

Otišo si Dule, vremena su teška,

zaboravih kako slatka tehnička je greška.

 

Otišo si Dule, ostala je nada,

da ćeš opet biti glavni, a pomoćni Vlada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...