Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Znam, ali pre neki dan gledam PEsica na TV i tvrdi kako namerava da ostane tri godine. Verovatno su svi imali do sadajako lose iskusstvo sa Zvezdom pa je najsigurnije potpisati na godinu dana. A nisu svi igraci potpisali na godinu dana, mislim da su svi ovi mladji potpisali na tri godine......mada mozda gresim......jebem li ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je on uvek delovao kao neki shonjo, kao da nije jeo danima pa je sav nikakav i sjeban. Ja mislim da ce Novica i Tripko da budu nosioci igre Partizana. Samo da se Tripkovic malo uozbilji.

 

IZgleda su mali Sepa i Alexandrov sigurni, ostalo je smao da prodju lekarske preglede. Nadam se da je sve ok. Meni je samo zao sto smo izgubili malog Milosevica, zajebavali su ga za pre i otisao je :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce ovu sezonu bozic da odigra kao kecman proslu... :da:

 

Uh, Božić je prosto izdivljao protiv Panatinaikosa u Valjevu, pre neki dan.

Trojke je pogađao k'o nezdrav. :da:

 

Kako se pokazao Veseli na prijateljskim utakmicama?

 

Veseli se odlično pokazao!

Po meni, on je ekstra potencijal. Veoma je brz i skočan košarkaš.

Jedina mana mu je što je kost & koža. Ali nabaciće koji mišić, po programu stručnog štaba, valjda.

Puno očekujem od mladog Čeha. :da:

 

Има да вас карамо, говнари!

 

Aha ... opet češ trčati do Pionira, k'o prošle sezone, da navijaš za crno-bele. :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је, глодари, некад сте се смејали нашем јаду, а сад вас интересује одакле паре? А одакле вама сваке године за врхунске играче? Свиња стално кука да немате за 'леба, а у тиму увек сјајни људи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...