Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Crvena zvezda - Metalac 68:77. Plus vas neki Belgijanci shibali pre par dana.. Spustite se malo na zemlju, molim vas. Svake godine isto. I posle se pitate zashto vas zovu KKSS.

 

Svidja mi se ekipa koju mi imamo, iz prochitanog infoa, vec imam poverenja u Lazmea, dodushe treba ga videti na parketu.. Ochekivao sam dodushe pre neku 5icu, jer na 4 imamo i Novicu i Rakochevica.. Dodushe, iz vesti koje chitam oveju dana, izgleda da pojachanja vishe ne dovodimo, znachi li to da nam je sad Slave prvi centar? :] Najmrshaviji smo na 5 definitivno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je to! On vam je najveće pojačanje za ovu sezonu, ekstra potencijal pred kojim je budućnost. :da:

Jedino mi nikako ne ide u glavu, kako prošle sezone na probi u Partizanu nije zadovoljio.

 

A što se tiče ove dvojice, Miloševića i Bjelice ... pa, prolazni putnici. Netalentovana deca sa potpisanim jednogodišnjim ugovorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi komentar, što sam pročitao:

 

To se i ocekivalo. S'obzirom da je to sin bivse Drakuliceve zene. Ko ne veruje neka proveri.

Postavlja se pitanje samo zasto ga Dule nije uzeo kad je Sepa bio na probi u Partizanu. Sta mu fali? A zvezda polako ali sigurno dobija svog Filipa Covica. Srecno, trebace vam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vam direktna insajderska informacija zashto ga Dule nije uzeo, a bio je lik na probi u Partizanu i ove i proshle sezone: "Imamo boljeg igracha", a mislio je na mog kuma, N.J. ;) A i to za Zvezdu shto je potpisao je takodje istina, Drakulic ispomaze bivshu zenu, ogroman 4ogodishnji ugovor. I shto je najjache, to Peshica uopshte ne interesuje, nit se on neshto pita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...