Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Guest Lukas Ацовић

ta bracja angelopulos su svojevrejemeno valjali drogu i to ,onu najskuplju - koku.

zato imaju i toliki kapital, izmedju ostalog. kad budu pali oni, pasce denfinitivno i djukanovic, njihov verni suzanj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш бих волео да Брајант одлепрша из Америке, одигра пар утакмица на Пиреју ... и онда нека слободно

падне Ђукановић, што се мене тиче.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako dugo je liga SFRJ bila najjaca u Evropi, a onda su proklete pare uzele svoje i sad najbolju ligu i najbolje klubove imaju oni koji najvise placaju. Tako je moguce i da Brajant zaigra u Olimiakosu, a evo i ruski kriminalci peru pare kroz sport, uskoro ce ruski klubovi biti suvereni i nenadjebivi u Evropi, crnogorska mafija je prala pare preko basketa, a ako siptarska mafija se doseti toga, pa neki buduci sampion Evrope dodje iz Tirane, nikad vise u zivotu necu gledati basket. Srecom siptari su retardirana nacija pa ih sport ni malo ne zanima, cak ni za pranje para.............. jbg imaju oni svog Djukanovica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хашим Тачи би у кошаркашкој репрезентацији Косова могао да игра центра ( са оном висином).

 

Гледао сам косовске клубове, све шипте и покоји Хрват играју тамо. Неке петице са 202цм, мислим ствааарно! :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj decko, koga su greskom ubili na Senjaku, inace splicanin, igrao je za neki tim iz Pristine......jebali mu oni mater! Sipci i sport?!?!? Ma daaaaaj, smesno :lol: Kakav basket na Kosovu, sreca pa su imali nas pa su mogli da se hvale kako je nekad njihova zemlja harala sveto u basketu, a sad mogu da se hvale samo kokainskim putem i Djukom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хашим Тачи би у кошаркашкој репрезентацији Косова могао да игра центра ( са оном висином).

 

Гледао сам косовске клубове, све шипте и покоји Хрват играју тамо. Неке петице са 202цм, мислим ствааарно! :)

 

nasoj reprezentaciji bi dobro dosao jedan Ivica Dachic na poziciji bek-playmaker!sav je zdepast,brz i elokventan!a i Tadica je razbio u basketu!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ovaj Gecevski mi je uvek isao na ganglije, bas iritantan covek

 

Šta znam, meni je on jedan od simpatičnijih centara, iako igra za Zadar. Možda zbog one duge plave kose, vezane u repić.

Liči na tr00 old schooL košarkaša. :D

 

 

nasoj reprezentaciji bi dobro dosao jedan Ivica Dachic na poziciji bek-playmaker!sav je zdepast,brz i elokventan!a i Tadica je razbio u basketu!

 

20rr9qb.jpg

 

Ne sme pička da ga faulira. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, meni je on jedan od simpatičnijih centara, iako igra za Zadar. Možda zbog one duge plave kose, vezane u repić.

Liči na tr00 old schooL košarkaša. :D

Ne sme pička da ga faulira. :)

 

Meni lici na pedera sa tom kosicom

 

Inace dobro smo peosli protiv Voshe, iznenadio me je Stimac, konacno da mi imamo nekog teskog kvalitetnog centra. Ali ipak se iz aviona vidi da ova ekipa nije uigrana, polako, ima vremena. Raduje sto Partizan nije ni blizu one forme od prosle godine, pojacanja su im jako losa, izuzev Lasmea koji je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazme će se tek uigrati. Sjajan je i veoooma skočan.

A što se tiče Štimca, uvek sam mislio da je kvalitetan košarkaš. Istinsko zvezdino pojačanje.

 

Ja se vratih maločas iz grada. Izgleda da večeras nisi izlazio ? ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, nisi be još za staro gvožđe!

Je l' ste znali da Vlade Đurović trenira Metalac iz Valjeva ?!

 

To me baš iznenađuje, obzirom da se radi o jednom od naših najboljih trenera. Uz to ima i trofeje iza sebe. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i meni je bilo cudno kada je prvo preuzeo Mega Ishanu, pa sad Metalac,m a odbio je ponudu zvezde. Taj covek je trenirao veliki Lietuvos Ritas, i onda presao u nasu drugu ligu. Stvarno neverovatno. A jako dobar trener, veliki covek, valjda ima svoje razloghe zasto to radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ovaj Gecevski mi je uvek isao na ganglije, bas iritantan covek

 

I meni, ali igra pa razbija.

 

Mi bre ljudi sa centrima ce nekako da i se snadjemo..Lasme je odlichan u odbrani, juche je par puta u napada malo silovao, ali i tu je super, Zarko je imho Milojevic2...ali bre plejevi..jaoj... pa onaj Rashic samo zna da shutne jebo ga pas i to je to!!! Organizacija igre mora da se poboljsha, pa da nam se ne deshavaju onako sushni i bolni periodi kao zadnja chetvrtina. Tepic i Velichkovic standardno cepaju, a zna li neko Tripko kada se vraca?

 

Je l' ste znali da Vlade Đurović trenira Metalac iz Valjeva ?!

 

Sporo putuju vesti do Nisha a? :)

 

Taj Metalac je dobio Zvezdu nekih 15-20 razlike na pripremama, a josh su i sezonske karte uveli :) :)

 

inacher: http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php...p;nav_id=324224

 

Trouble in paradise, ovo-ono.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

STANDINGS

1.Zvezda 4 / 0

2.Partizan 4 / 0

3.Zadar 3 / 1

4.Budućnost 3 / 1

5.Hemofarm 3 / 1

6.Olimpija 2 / 2

7.Cibona 2 / 2

8.Split 2 / 2

9.FMP 1 / 3

10.Vojvodina 1 / 3

11.Krka 1 / 3

12.Zagreb 1 / 3

13.Bosna 1 / 3

14.Helios 0 /

 

 

Jbt konacno zvezda negde prva :)

 

Bice ovo dobra sezona..

 

 

20rr9qb.jpg

 

Ne sme pička da ga faulira. :)

 

:) :) :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...