Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

ma ima kurac, nema sanse da dobijemo...

 

 

ma uvek na kraju zaseremo, videcete...

 

 

Ала си ти песимиста. :)

 

Зајебана утакмица била баш. ЕТО НАС У ОСАМ НАЈБОЉИХ У ЕВРОПИ! :veseli:

 

Иако је имао киксеве у финишу, ово је Лазмијева утакмица сезоне. :da: Човека је било на сваком делу терена, гомила веома важних скокова и поена када је било најбитније. Новица на високом нивоу, а радује ме и то што код Трипка напокон видим неки континуитет. Веселијеви офанзивни скокови су просто дошли к'о кец на десет.

 

Страва текма, немам речи, у трећој четвртини ми се чинио потоп ... али, сада смо на коњу.

 

 

 

index11jr0.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А да се врнете на тему Евролига, а ову да чувамо за репку и њене успехе?! :pivopije:

 

Лепог ли осећаја, не могу вам описати!

Таман имам неки фудбал у поноћ па ћу тамо да се изгаламим, не бих да својом еуфоријом нарушим ред и мир у згради! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим, Ракочевића си једино написао крупним словима. ;)

Морам приметити да је драстично поправио игру, иако се још увек мучи са пеналима. Некако ми се чини да му је овај недавно завршени Куп Кораћа баш пријао. Од тих партија је у успону форме...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, setimo se tomasevica i njegovih bacanja...

 

Боље се немојмо сећати његових бацања.

 

jel se cetvrtfinale igra na 3 dobijene od ove sezone??

Да. Серем им се у уста, увели су то да би аутсајдери теже пролазили међу најбоља 4.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namerno sam to napisao , ja ga smatram za novog Savica , ako nastavi da poboljsava igru bice jedan od nosioca ogre Partizana u buducnosti , na primer mislim da tehnicki moze vise od Milojevica , a fizicki mu vec parira .

Мислиш на Зорана Савића? Где се само њега сети. :D

Физички гледано, по мени је Ракоч снажнији од Милојевића. Ту је негде са Пекменом, чак.

Међутим, неће га толико лопте као што су хтеле Милојевића. Можда га саиграчи не ''хране'' довољно, шта га знам.

У сваком случају, велики помак се примећује. Бољи је него пре оне повреде.

 

Боље се немојмо сећати његових бацања.

 

Парадоксално је то да је Томашевић драстично поправио шут са пенала, када је запалио ''преко.''

Али је зато имао и мање кошева по мечу, него овде. :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da nije kretenizam nego da je dobro... Partizan ce igrati sa CSKA ili Sijenom, i ako igraju 3 utakmice na strani treba im jedna da prodju dalje, naravno uz 2 pobede u Pioniru...

Prosle godine sa Tau se igralo na 2 dobijene, ovo je ovako od ove sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...