Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Gledao sam samo drugo poluvreme te bi iskoristo ovu priliku da jebem mater profesorki nemackog koja me nije pustila kuci iako nista nismo radili.

 

Pobedio je tim koji je manje lose odigrao.Zvezda ocajna pod kosem,ove nase pickice se nisu ni borile.Posebno sin Dzelaludin.Stimcu svaka cast.Nista ne zna ali je lafcina,bori se za trojicu.Cetiri asistencije dokazuju kako su lose plejevi odigrali.Kengur je jos jednom dokazao da veze nema sa organizacijom napada.Jedini kvalitet mu je sto je brz.Keselj taman usao u seriju i onda dobio petu licnu...Milosevic solidno odigrao u odbrani,u napadu beskoristan(gle cuda).Bakic dao onu trojku i to je to od njega.Marinovic nije bas najbolje odigrao,ali verujem da ce biti bolji.Ovens se bezveze povredio,valjda nije nista ozbiljno.Nadam se da ce se Roberts oporaviti do sledece utakmice.Takodje se nadam da ce Kovac da slomi nogu.Ne daj Boze da se on oporavi.

U Partizanu je Vranes iznenadio,napravio nam je dar-mar pod kosem.Sve u svemu utakmica je dobijena pod kosem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva sam jebeno stigao u Pionir zbog kolapsa u gradu, trcao od 'mande do Slavije, ali na kraju stigoh nekako, sa 2-3 minuta zakasnjenja :) I onda sam onako zbunjen, prvo stao na stepenice, vidim kosh, automatski krenuo da tapsem, kad ono Zvezda dala za 6-6, uzas :) OK tekma, Partizan nesto bolji, primetio sam promasena bacanja, ali kad dodjoh doma i videh statistiku zabezeknuo sam se kada videh da smo 15 promasili! A bre, pa je l' to Zarko Rakocevic drzi vezbe ili sta? Ajoj. Vranes nesto bolji nego protiv Hemofarma, ali utisak izgubljenog coveka je jos uvek tu. Jos kad ono u 3. chetvrtini (mozda 4.?) bio pod kosem a ne zakuca konj e tada sam 'teo da kukam, again :) Vesely i Novica ftw.

U nedelju idem sigurno, sutra zavisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Ivković objavio je spisak kandidata za predstojeće Evropsko prvenstvo u Poljskoj.

 

Ivković nije pozvao nijednog igrača iz NBA lige. Evo i spiska: Miloš Teodosić, Stefan Marković, Vule Avdalović, Milenko Tepić, Igor Rakočević, Uroš Tripković, Dušan Kecman, Novica Veličković, Zoran Erceg, Ivan Radenović, Luka Bogdanović, Nenad Krstić, Kosta Perović i Boban Marijanović.

 

Pomoćnici selektora Ivkovića biće Aco Petrović i Aleksandar Kesar. Evropsko prvenstvo igra se od 7. do 20. septembra.

 

 

 

meni je ovo ok skroz, jedino smo mozda malo slabiji pod kosem al dobro... mozda je mogao i Macvana da zovne

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Раденовић има да га цолује, чисто као добар спаринг за припрему. Крилни центар, мајао се по разноразним америчким колеџима, сада је у Грчкој...а мислим да више и није тако млад.

 

Добар списак, ту је поново Авдаловић Вуле. :rockdevil:

 

едит: и Ракоч!

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spisak je najbolji sto trenutno imamo , i koji hoce da igraju , steta za onu pickicu Milicica sto nece da igra , ipak je on dobar igrac , ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je druga petica Perovic :( , bekovi su nam ok , ali zato smo na 3 i 4 slabi , pod kosem katastrofa , voleo bih da gresim ali od ovog tima ne treba ocekivati cuda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da igra samo onaj ko ce da gine na terenu, a za Pavlovica bas i nisam siguran da bi to radio, kao i Stojakovic. Ako nece da gine, onda nam i ne treba. Krstic je odlican igrac i pravi borac i bas takav nam treba, a jako mi je drago sto je i Rakocevic tu. Jbg, zao mi je sto smo na centru malo tanke, da je Pekovic pristao da igra za nas bili bi i tu pokriveni, ovako jbg, snaci cemo se i bez njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бековска линија нам је прејака. Једино смо на четворци слабашни.

И путоваће Боби у Пољску, иако ће седети на клупи. Чисто као алтернатива Перовићу, који је алтернатива Крстићу. ;)

...ту је у случају да се неко повреди, али надам се да ће нас повреде заобићи.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spisak je najbolji sto trenutno imamo , i koji hoce da igraju , steta za onu pickicu Milicica sto nece da igra , ipak je on dobar igrac , ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je druga petica Perovic :( , bekovi su nam ok , ali zato smo na 3 i 4 slabi , pod kosem katastrofa , voleo bih da gresim ali od ovog tima ne treba ocekivati cuda .

Ivkovic je old school. Nije pozvao Milicica zbog ponasanja. Dobar je igrac ali treba razumjeti da Duda hoce da napravi tim prije svega. Tu nema mjesta ulicarima. Na cetvorci smo beton. Jedino skripi na trojci. Tu bi pomogao Pavlovic pa i Radmanovic.Medjutim i sa njima ima problema ocigledno. Okosnicu cini uigrani trio Partizana+ Rakocevic i Krstic.Vjerovatno ce se igrati sa tri beka jer nam fali ta trojka koja moze pogoditi s vana.Bogdanovic ce ni kriv ni duzan na EP jer je jedina trojka koja ima sut za tri poena.Tripkovic u nekoj improvizaciji isto moze igrati trojku. Na bekovskim pozicijama ima mnogo mogucnosti.Mogao bi cak i Tepic u nekim varijantama da igra trojku....

 

Tepic,Rakocevic,Tripkovic,Novica i Krstic petorka

 

sa klupe: Teodosic,Markovic,Kecman,Erceg,Perovic

 

i jos ce povesti Bogdanovica i Marjanovica..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu bi pomogao Pavlovic pa i Radmanovic.Medjutim i sa njima ima problema ocigledno.

 

Ма ко јебе њих двојицу. Овај први се најпре премишљао к'о баба Стана...те да ли да игра за Србију или не, те да ли можда има црногорско порекло...Овај други је рљча неопевани. Такви нам уопште не требају. Боли њега рацку за све, шта је пружао док је оно мало играо за репрезентацију? Псовао сам га масно 2005. године...у уста ли га себична.

Да не помињем што је Карија вређао у Индијанаполису, на крају ни медаљу није узео...већ онај заборављени Смиљанић.

 

Одличан избор је Дуда направио. А и твој избор дванаесторице је реалан, само што бих радије волео видети Вулета уместо Марковића.

 

И никако форсирати Ракочевића као плеја и дозвољавати му већу контролу лопте. Зацементирати га као бек шутера!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ко јебе њих двојицу. Овај први се најпре премишљао к'о баба Стана...те да ли да игра за Србију или не, те да ли можда има црногорско порекло...Овај други је рљча неопевани. Такви нам уопште не требају. Боли њега рацку за све, шта је пружао док је оно мало играо за репрезентацију? Псовао сам га масно 2005. године...у уста ли га себична.

Да не помињем што је Карија вређао у Индијанаполису, на крају ни медаљу није узео...већ онај заборављени Смиљанић.

 

Одличан избор је Дуда направио. А и твој избор дванаесторице је реалан, само што бих радије волео видети Вулета уместо Марковића.

 

И никако форсирати Ракочевића као плеја и дозвољавати му већу контролу лопте. Зацементирати га као бек шутера!

Pavlovic je izrazio zelju da igra za Srbiju. Odbio je Crnu Goru vec nekoliko puta. On bi nam mnogo znacio ali ima tu sigurno nesto sto mi ne znamo. Duda ga ni ne pominje...Za Radmanovica se slazem.

 

Vule umjesto Markovica bas i ne ide ako se stvara tim za OI 2012.

 

Ako se Rakocevic podredi kolektivu moglo bi se i do medalje iako bi to bio veliki podvig. Nismo mi jedina reprezentacija koja ima problema sa neodazivanjem igraca.

 

Spanci sad imaju slican problem sa otkazima.Gasol ce odmoriti ovo EP.Navaro isto nije siguran.Jimenez se oprasta od reprezentacije...Mada su oni trenutno i bez Gasola jaci od nas.

 

Litvanci,kao i mi,stvaraju novi tim.

 

Grci su najstarija reprezentacija.Ovo im je zadnja sansa.Ne bi me cudilo da krahiraju totalno.

 

Slovenci imaju poslije Spanaca mozda i najjacu reprezentaciju ali pitanje je i u kakvom ce oni sastavu doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Словенци сваки пут имају снажну екипу...па га по обичају издувају. Са Шпанијом (без Гасола) верујем да се можемо равноправно носити.

 

Него, сад смо буквално на корак од титуле. 2:0 глатко. :mhihi:

Хтеле су нас данас тројке, па то ти је. Звезда је у овој утакмици имала две асистенције више у односу на претходну....односно три пута мање од Партизана (18).

 

Шампионска титула је решена ствар. Жлезда једино може да га отаља на 3:1. Да продуже мучење...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo Marjanovica...trupac. Bolje da je zvao Macvana.

 

Nikako. Gurovici u repki nam ne trebaju.

 

Убица је нешто између тројке и четворке, верзатила. Док онај Ерцег је распад живи...био и остао.

 

Huh? Bes mi mater ako je Novica ikada igrao "ispod" 4..

 

Sve u svemu, meni se svidja sastav, i drago mi je da je dosta slican onom iz kvalifikacija i da nije "prezasicen" NBA "zvezdama".

 

 

A sto se tice Partizana, danas je bilo jos laganije nego prekjuec :da::rockdevil:

 

E.. sad u trocej igramo protiv tradicije da se konacno uzme trofej na "domacem" terenu, pred navijacima :D

 

Kol'ko meni secanje seze..pre 3 godine, Miloje kad uzeo trofej pred odlazak, igrali smo pred praznim tribinama, zbog sranja navijaca...

Pa pre 2 godine, Radivojevic kad nas napuni u drugoj uz kurac, pa pred Zvezdinim uzeli u 4...

Pa prosle godine u Vrscu..

 

E red je ova ljudski da se proslavi :da: :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

И никако форсирати Ракочевића као плеја и дозвољавати му већу контролу лопте. Зацементирати га као бек шутера!

 

:pivopije:

 

Upravo tako, Rakočević nikada nije bio plej jer ne može da razigra ekipu, ali kao bek šuter je odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...