Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Kewl, taman cu da se jedno vece odmorim uz basket posle vikendshkih pijanki :D

 

Inace, izgleda da ce Rol Marsal da se vrne u Hemofarm. Jos Bojana Bakica da vrate, pola lige ima da bude povredjeno.

 

edit: Kurac cu da gledam kada izgleda niko ne prenosi...

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да играју на Маракани, имали би 50000 по утакмици. Мени су испред Арене нудили 300 евра за карту кад се играло против Панатинаикоса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Алба добила нову халу (о2 Арена), зато и имају највећу посету. Чини ми се да ће од оне тамо сезоне бити новог правила, тако да сваки клуб у Евролиги мора играти у дворани од 10 и више хиљада гледалаца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цимали смо се да резервишемо преко вођа, другар је на стадиону чекао три сата да их покупи (док су прозвали, отишли до Арене са ЈНА, поделили...), буразер дошао од куће због тога и сад ја да је дам некоме за смрдљиве паре? Јебеш то...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...), буразер дошао од куће због тога и сад ја да је дам некоме за смрдљиве паре? Јебеш то...

 

Али:

 

air-max-90-infrared.jpg

nike-running-trousers-blue-trim.jpg

 

 

:zuba:

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цимали смо се да резервишемо преко вођа, другар је на стадиону чекао три сата да их покупи (док су прозвали, отишли до Арене са ЈНА, поделили...), буразер дошао од куће због тога и сад ја да је дам некоме за смрдљиве паре? Јебеш то...

 

Ma pod tim okolnostima ne bih ni ja prodao. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...