Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Јебеш ти екипу која има +17 и то прокоцка за 5 минута. Уз то, ова ситуација се понавља. И прошли пут је Хемофарм имао фину предност, па су на крају изгубили. Марковић ће остати сивоња који само зна да одигра одбрану, а не може да погоди обруч величине тракторске гуме, Марјановић ће остати цепанка са 2 грама мозга више него што има Вранеш итд. Мачван једино вреди, али џаба кад тамо напредује у промилима. Зајебао се и то ће га коштати каријере ако остане још једну годину у Хемофарму. Дакле, нема ни курца од Хемофарма. Они ће још једну годину играти некакву кошарку и то је то.

 

Миленко, цигани испали. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Син тренера Хемофарма ми је другар, пазите статус на Фејсбуку:

kakva pljacka pa ovo je smesno..nema nama sporta dok je ovakvih i nece biti ljudi koji ce da ulazu u sport,svi su realni da protiv pljacke ne mozes..zna se ko tuce sudije i ko im poliva kola kiselinom..veliki partizan samo tako pobedjuje..ko je pametan shvatice i ko se imalo razume u kosarku video je pljacku...insajder... su napali jer je na njih red i dokazace se sve legalne titule partizana.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, да..тако раде и у ЕЛ. Гепекују челнике и кољу судије.

Партизан је крив што је играчи Хемофарма изгубили бар десет утакмица на финту да су прокоцкали огромну предност.

Ако си Гробар, бриши тог малог или му пошаљи пар претећих порука.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ја Гробар, само се дружим са њима. :mrgreen:

'Де да бришем колегу са факултета, добри смо. Он стално кења нешто, човек је против целог света.

И не може да положи Уставно већ две године. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Син тренера Хемофарма ми је другар, пазите статус на Фејсбуку:

 

 

:haha:

 

ne seri da je to stavio? brate, ortakov kum, a on mi rece da su vatreni grobari. cak je u 2004. u finalu sa hemofarmom bio sa grobarima. al nebitno.

 

 

@srbija srbima

 

:bigblue::bigblue::bigblue::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И не може да положи Уставно већ две године. :haha:

 

''Mali struja'' je očigledno promašio fuckultet.

 

Čudnovata utakmica, koliko je Partizan slabo odigrao prvo poluvreme, toliko je bio žestok u drugom.

Kecmanu očigledno leži parket Čaira, izgarao muški, pre dve godine je bio i MVP turnira...Bio sam s kartelcima, grlo me dere, atmosfera na nivou, fino je na kraju sve ispalo.

Struja senior je komedija od čoveka, hahah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne seri da je to stavio? brate, ortakov kum, a on mi rece da su vatreni grobari. cak je u 2004. u finalu sa hemofarmom bio sa grobarima. al nebitno.

Јесте Гробар, ово сигурно због ћалета кења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 karata su unapred rezervisali sponzorski, a i vezarski...

Ne znam tačno koliki broj je bio u opticaju, ali nije veliki. Dosta se i tapkaroša ovajdilo. Jedva sam se dokopao ulaznica, nisam hteo da reskiram upad za dž, kao što mi je prolazilo na rukometu.

 

edit: MIljenko spomenu tapkaroške krvopije...

Edited by Μισάνθρωπος

Share this post


Link to post
Share on other sites

Син тренера Хемофарма ми је другар, пазите статус на Фејсбуку:

 

 

:haha:

 

Мени је давно престало да буде занимљиво да само победимо. Они морају да кукају једно 3-4 дана, да пизде како су покрадени и тако то да би утисак био комплетан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...