Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ne samo naslov, ceo clanak im je sjajan.

 

Na ovom dijelu sam se prosuo od smijeha.

 

Ista stvar je i danas: Cibona je izgubila od bolje momčadi, koja sljedeći tjedan igra Final Four Eurolige dok Cibonu očekuje gostovanje kod uvijek neugodne Svjetlosti.

 

 

:haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=3365

 

odlican tekst.

 

A ono najlepše video sam istog ponedeljka ujutru na košu ispred zgrade. Klinci viču “Kecmmaaaan” i bacaju sa petnestak metara na koš, po peti, šesti… deseti put. To je najveća pobeda.

 

ovo i ja radim. :D

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rutinski dobijen derbi , rekao bih sa 50% snage , Rasic odlicno sutirao - 7 trojki , . Utakmica prelomljena za 2 minuta u 3/4 , posle 3 vezana zakucavanja i 2 trojke , Veseli je lud , a i Robets je dobro zakucao pored Bjelice . Bjelica buducnost nase kosarke , jako mi se svidja kako decko igra .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto?nije bio toliko los,ja neznam sta ocekujes od njega.niko radivojevica da spomene,drzao zvezdu sam jedno cetvrtinu i po' u igri.on,bjelica,prase i keselj uz dobrog teskasa i 3-4 solidnijih rezervista i par ozbiljnijih klinaca mogli bi biti sasvim solidan tim.jesam navijac partizana ali daleko od toga da se radujem propasti zvezde,srbijanska kosarka treba zvezdu.jebes finale partizan-fmp/hemofarm/cibona/olimpija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени је тај Кешељ тотално прецењен играч. Одиграо је 2 добре утакмице, а није се видео на 22. Не знам чиме је заслужио да се о њему толико прича. Ако овако настави биће у рангу Страхиње Милошевића.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini koji je u rotaciji u napadu imao otvorene suteve je vuk,i ponekad bjelica,i to samo zato sto je dule isao da se njih dvojica izmore do kraja 3ce cetvrtine da bi partizan mogao tad da prelomi utakmicu.keselj je stavljen u dzep,inace uopste nije bio ocajan.

 

sto mrzis taj izraz,zar ti se maticna drzava ne zove Srbija?ja sam srbin,pa nemam problem kad me nazovu crnogorcem.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad na kraju svaki atar na balkanu bude primljen u un dako se tad sve zavrsi.'aj' pa da nije jasno kao dan koliko je taj stav vama,a i nama loseg donio,pa da te razumijem.n'o,ocigledno ne shvatate,a i nije prica za ovu temu,a i ispricana je milion puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji stav?Da sam svestan onoga sto jesam i da se na to ponosim?Da se ne zaludjujem necime sto nisam,i nikada necu biti?Zlo donose ljudi koji prave od sebe ono sto nisu(nacional sovinista,lazi evropljanin i slicne budalastine) a ne ljudi koji se ponose na ono sto jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...