Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Repka je slaba na spoljnim pozicijama, i zato bi u Partizanu morali da penzionišu neke i dovedu mlađe domaće igrače. Četvorka je odlično pokrivena (Novica, Savan, Mačvan, koji bi mogao da dođe na neku pozajmicu kad već tamo ne igra), centri (kad bi ih skupili nekako) su odlični (Krstić, Perović, Miličić, sad i ovaj Raković iz Siene).

 

Neka se otarase Božića (ako nešto napokon ne pokaže do kraja sezone), čak i Kecmana ako treba. Jedan stranac na spoljnoj poziciji je potreban ako ode Veseli, i to je to.

 

Problem je i što domaći igrači preskaču stepenike, Raduljici, Bobanu Marjanoviću i Mačvanu se to već obilo o glavu.

 

Ja bih pratio Vujanićev oporavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

istripovali ste se da Macvan ne igra, na dosta utakmica ima minutazu 10+min.

U timu kakav je Macabi, sa svim onim zvezdama i zvezdicama to je sjajno. A desava mu se da ima i po 10-15poena na utakmici.

Za nekoga ko se u sred sezone pridruzio timu, to je dobro.

Trener i saigraci ga hvale da je veliki talenat i da se odmah uklopio.

Uostalom onaj link sto sam vam dao je sa Macabijevog zvanicnog sajta, koga zanima moze tu da nadje i komentare posle svake utakmice, cesto se cuju pohvale na Macvanov racun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

brate, nije on veteran pa da igra 10 minuta, on još treba da radi na sebi, a za to nema dovoljno prostora u Makabiju, kao ni Novica u Realu.

 

Nije sve u talentu, dok se osvrneš oba će biti tridesetogodišnjaci bez pravog iskustva.

 

A da u najboljem srpskom klubu četvorku igra stranac dok oni greju klupu je van svake pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da on nije sanjao da predje u Partizan poslednjih nekoliko godina?

Takve su okolnosti, ne odlucuje on sam. U HF sigurno nije trebao da ostane, a da li je odmah trebao u tako veliki klub u kome ce sansu dobijati postepeno ili u neki srednji (kao sto je Raduljica sad pozajmljen Albi) gde ce igrati 30min, jbg vreme ce pokazati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

igraće 30 min u žnj ligi, ništa od njega neće biti, za Mačvana još i ima nade, ali Raduljica pod hitno u Partizan.

 

Hemofarm je takođe odgovoran, ipak je on srpski klub ma šta mislili vlasnici Hemofarma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pitanje šta predstavlja tvoj avatar postoji nekoliko mogućih odgovora:

 

1) baviš se sokolarstvom i čekaš da ti mladi ptić sleti na ruku posle svog prvog leta;

2) pokazuješ koliko je visok bio crnac koji te je silovao;

3) pokazuješ koliki kurac ima isti taj crnac;

4) usmeravaš putnika namernika tamo gde je pošao;

5) teraš muve ili komarce;

6) slikao si se na obuci za saobraćajca;

7) zapalila se vetrenjača, pa zoveš u pomoć;

8) imaš IQ do 30, pa širiš rasizam.

 

 

Koji je tačan odgovor?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Помиње се нешто да ће наш четврти тим морати да плати 100 000 евра за учешће у НЛБ-у.Какав идиотизам,коме би те паре ишле?

 

Pa od cega celnici NLB-a (koji god da su) da renviraju kupatila? Neces sigurno ti te pare da im das...

 

Inace, mnogo velika glupost, picke lopovske, a Kuruze- sjajan post :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Underkuruz: ma zajebavam se prijatelju. Slucajno na netu naleteo na ovu sliku, umro sam od smeha pa iz zajebancije stavio ovde :D Ako pogledas i moju profil sliku videces da je i ona zajebantska, to jest ovaj forum mi je super za zezanje i opustenciju ..... nisam neki bolesnik rasista, fasista i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Почео је да нам држи предавања на форуму.

Не ваља кореографија, само дланови...

Не носите старке.

Једите шварглу из Житишта.

Само Црногорке ваљају.

Никад Алкатраз, само Јужни фронт..

Итд...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Underkuruz: ma zajebavam se prijatelju. Slucajno na netu naleteo na ovu sliku, umro sam od smeha pa iz zajebancije stavio ovde :D Ako pogledas i moju profil sliku videces da je i ona zajebantska, to jest ovaj forum mi je super za zezanje i opustenciju ..... nisam neki bolesnik rasista, fasista i tako to.

Иди, бре, у курац, већ сам мислио да си отишао у курац. Опрости. :pivopije:

 

Kuruz se ipak setio svojih ciganskih korena pa mu smeta rasizam :D

'Ајде иди на ЈФ и пиши пет постова заредом. :mrgreen:

 

Почео је да нам држи предавања на форуму.

Не ваља кореографија, само дланови...

Не носите старке.

Једите шварглу из Житишта.

Само Црногорке ваљају.

Никад Алкатраз, само Јужни фронт..

Итд...

 

Не једем шварглу, не знам ни откуд вам та идеја, једна Црногорка изнад свих осталих, ЈФ до смрти. :mrgreen:

 

Иди прави сапун од цигана. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nisu insinuacije,vec argumenti zasnovani na cinjenicama.Mnogo puta je Efenberg dokazao kakav je zaista...genocidni arijevac,ni manje ni vise.

 

@ Underkuruz: ma zajebavam se prijatelju. Slucajno na netu naleteo na ovu sliku, umro sam od smeha pa iz zajebancije stavio ovde :D Ako pogledas i moju profil sliku videces da je i ona zajebantska, to jest ovaj forum mi je super za zezanje i opustenciju ..... nisam neki bolesnik rasista, fasista i tako to.

 

Svejedno,sa ovim avatarom lepo ruku pod ruku sa Gasparom,i sikter u Rvacku obojica!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...