Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Невероватно вече у Пиониру, повратак после 4 године, потпуни делиријум, ПРЕСРЕЋАН САМ ! А сад мало реалности, јасно је да нам фали искусан плејмејкер и бољи центар, Поповић је много смотан и усијана је глава, а Миле Илић ми делује слабо и превише тромо иако није грдосија од 200 кила...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je da li ce povratak biti potpun po onome sto se pricalo , mada lepo je bilo videti pun Pionir navijaca . Solidna odbrana i slabiji napad je ono sto sam zapazio na prvo gledanje , mada dosta njih je izgorelo u atmosferi , cak i Morison . Mene licno interesuje jedino da gepek ekipa bude iza nas , a to za sada ne izgleda kao da ce se ostvariti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, napunila se tribina likovima koji ne znaju koliko njihov tim ima bodova na tabeli (generalizacija, ali dobar deo tih "pravih navijaca" je takav).

Videcemo koliko ce izdrzati pre nego sto ponovo odustanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, napunila se tribina likovima koji ne znaju koliko njihov tim ima bodova na tabeli (generalizacija, ali dobar deo tih "pravih navijaca" je takav).

Videcemo koliko ce izdrzati pre nego sto ponovo odustanu...

 

 

 

Ако настави здрава прича да кружи око клуба, и ако буде у будућности добар план, одустајања више никад неће бити !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je da li ce povratak biti potpun po onome sto se pricalo , mada lepo je bilo videti pun Pionir navijaca . Solidna odbrana i slabiji napad je ono sto sam zapazio na prvo gledanje , mada dosta njih je izgorelo u atmosferi , cak i Morison . Mene licno interesuje jedino da gepek ekipa bude iza nas , a to za sada ne izgleda kao da ce se ostvariti .

 

Pune su tribine zato sto ste igrali protiv Bajerna :D Ni ove godine necete prismrdeti Partizanu

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantasticna igra protiv solidne ekipe . Pekmen je zver , definitivno mozda i najbolji centar u Evropi .

Svi su odigrali maestralno , osim stetocine , ali ok .

Andjusic me odusevio.

Najvise me raduje hemija u ekipi koja deluje kao veoma dobra , fali crnja na poziciji cetvorke .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...