Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

S obzirom na nasu i igru i to da neki likovi ne znaju da potrefe kos sa metra pitanje je sta bi i sa Makedonijom uradili. Tradicionalno se mi mucimo protiv Rusa bili oni jaki ili slabi. Bice cupavo skroz. Ako ubaci Macvana od pocetka i da mu lepu minutazu , a one bangljajive malo odmori onda su nam sanse dosta bolje.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odgovorno tvrdim da sam bolji suter od Bjelice i Markovica, bogami i od Tripkovica(sto se tice ovog prvenstva). Teodosicu i Velickovicu svaka cast.

 

 

Ja sam batalio treniranje basketa zbog maminih i tatinih sinova. U mom klubu su igrali  prvu postavu likovi koje sam drao u basketu sa 21:5. Sta da pricam. Pa samo iz Arandjelovca mogu da ti nabrojim momke koji igraju rekreativno i koji skoro kucaju iza ledja sa slobodno bacanja da ne pricam koliko kreativnih likova i prosto se cudim da gledam u reprezentaciji likove koji su evidentno losiji od "likova iz kraja" jebo te lebac!!!

 

Brate nije isto basket na ulici i mec evropskog prvenstva. Da si gledao tog istog Bjelicu na basketu mislio bi i za njega da je bog...i nije sve u sutu, nisu najbolji suteri i najbolji kosarkasi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na nasu i igru i to da neki likovi ne znaju da potrefe kos sa metra pitanje je sta bi i sa Makedonijom uradili. Tradicionalno se mi mucimo protiv Rusa bili oni jaki ili slabi. Bice cupavo skroz. Ako ubaci Macvana od pocetka i da mu lepu minutazu , a one bangljajive malo odmori onda su nam sanse dosta bolje.

 

Цениш да је Мачван бољи играч од Величковића? Не видим како би они могли да играју у исто време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цениш да је Мачван бољи играч од Величковића? Не видим како би они могли да играју у исто време.

 

Mozda ti ne vidis. Ja vidim lepo njega u postavi Krle, Macvan, Velickovic, Tepic, Teodosic. To treba da bude kostur ekipe tj. startna petorka, a ne da macvana prvi put u igru ubacu u 4/4. Sramna taktika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu kakve 2 dandare Bjelice ;)

 

Jbte stvarno ne kapiram zasto toliko forsira Perovica, i jos ga uvede na pocetku drugog poluvremena. Od +4 dodjemo na -6. Taj covek ima takve neartikulisane pokrete da je to nestvarno, i onaj Muresan je bio okretniji od njega...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ti ne vidis. Ja vidim lepo njega u postavi Krle, Macvan, Velickovic, Tepic, Teodosic. To treba da bude kostur ekipe tj. startna petorka, a ne da macvana prvi put u igru ubacu u 4/4. Sramna taktika.

 

 

 

Edit: Jbg, jebe me slika. Sve u svemu, izvalio si žešću glupost ali ništa čudno kada si ti u pitanju

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet smo imali milion otvorenih shuteva, e ovog puta smo ih sve i iskoristili! Nyarlathotep te jeb'o u pichku, 7 trojki zaredom bez promashaja! :D Chak i Bjelica dade jednu...a priceless je bila faca Teodosica pre toga kada nije verovao da nije iskoristio onu asistenciju kroz zonu :)

 

Daklem, Rusija, sutra opet mora da se bira izmedju fudbala i basketa...izbor ocigledan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...