Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

 

Може двојка, и иначе волим да шутнем сваку лопту коју добијем. :mrgreen:

 

Zato te onomad čika Muta Nikolić i nije zvao u repr za mladiće...narušavaš timski duh, tebra.

E, sad, šta da ti radim, k'o te tero da vodiš dvostruki život, danju spavaš, noću luduješ...s Mančom se kockaš, dušom trguješ. Pa onda yumetal porok...jebi ga, brate, a svi smo verovali u tebe i predviđali ti vrhunsku karijeru i visok manplas na draftu. I grupi ribe po turnejama, na zapadnoj obali. Razočarao si nas grdno. Brate.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat koji je najvise razocarao je el pickanero,meksicko spolovilo...sredim mu ugovor,obezbedim mesto kod Pesica u timu,a on ne nadje za shodno da se pojavi na potpisivanju.Resio sam mu i visinske pripreme na Zlatiboru,ali ne...on vise voli da bleji sa Despotima,umesto da se privati posla.Lepo ja tebi kazem Nele tebra,nema od njih nista,samo bolestina.Brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato te onomad čika Muta Nikolić i nije zvao u repr za mladiće...narušavaš timski duh, tebra.

E, sad, šta da ti radim, k'o te tero da vodiš dvostruki život, danju spavaš, noću luduješ...s Mančom se kockaš, dušom trguješ. Pa onda yumetal porok...jebi ga, brate, a svi smo verovali u tebe i predviđali ti vrhunsku karijeru i visok manplas na draftu. I grupi ribe po turnejama, na zapadnoj obali. Razočarao si nas grdno. Brate.

Никад здрав живот, увек дрога из Мексика.

 

Brat koji je najvise razocarao je el pickanero,meksicko spolovilo...sredim mu ugovor,obezbedim mesto kod Pesica u timu,a on ne nadje za shodno da se pojavi na potpisivanju.Resio sam mu i visinske pripreme na Zlatiboru,ali ne...on vise voli da bleji sa Despotima,umesto da se privati posla.Lepo ja tebi kazem Nele tebra,nema od njih nista,samo bolestina.Brate.

Види овога, има три метра, а све што је тиме постигао је да заклони истинске звезде у спотовима познатог суботичког бенда. Иди ти на припреме кад си тако паметан. Брате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха, како се само сетио Тице. :haha:

'Де је тај сад? И Вујадин Суботић?

 

Jovana Koprivicu su masoni sprecili da ispuni svoj potencijal i potpise za Lejkerse.Glupi Kobi se uplasio za mesto u timu pa ga je navukao na bensedine.

 

@Egoisticna bandera

Tebra znam ja sta si ti hteo.Da ja igram dzabe a da ti vozas ferarija i guzis kineskinje na pijaci.Ne moze brate.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mexikanac je od Topalovića i Tomaševića 90-ih, učio slobodna bacanja. 'Bem ti tutore! Još jedna greška u moru silnih grešaka, koje se ne praštaju...

E, zato je i prs'o ko bebi zvečka. Vuko si pogrešne poteze na šahovskoj tabli, sinak. Nema te nigde, pojede te mrak za tili čas. Mala bara, puno krokodila. Jao, bratac!

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Egoisticna bandera

Tebra znam ja sta si ti hteo.Da ja igram dzabe a da ti vozas ferarija i guzis kineskinje na pijaci.Ne moze brate.

 

Ti bi vozio ferari,obezbedio sam ti sve.Sada ces se voziti u Ferariju,u gepeku...sve sam pripremio...a kineskinje guze luzeri koji se voze tramvajem,mi u ferariju guzimo rasne tajlandjanke,iskljucivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахаха, како се само сетио Тице. :haha:

'Де је тај сад? И Вујадин Суботић?

 

 

Тица Пољак, а овај несретни Суботић 'ладно играо за ЦГ репрезентацију. :haha:

Јеб'о ти такав тим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandar Gilić i Aleksandar Glintić. :rockdevil:

 

Večeras nam dolazi najbogatiji klub Evrope! Ako zaškripi u šutu za tri, valjda će da skinu onog punjača sa tribina što ne peva, već vazda gricka kokice, i obuku ga u Sinovćev dres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гајић је плеј, Гиле је био истетовирана петица. Исто играо и за Звезду и за Партизан.

'Бем ти google images, ниједну слику да му избаци... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гилић. :rockdevil:

Има истетовирану звезду на грудима. Играо нешто мало и за Будућност, па су га јурили због војске.

Чини ми се да је ратне 1999. играо за Партизан. Сећам се да је Партизан играо Куп Сапорте или неки други куп и да су играли против Бенетона. За Бенетон је тада разваљивао Ребрача. Гилић се закачи са Ребрачом и набоде га главом. :haha: Ребрача попије патос, а Гилић намерну. Следећи напад Гилић куца преко Ребраче. :rockdevil: Пионир гори :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...