Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Bio sam na derbiju, ali tek sad prenosim utiske, pošto sam imao warn. :mrgreen:

Nije bilo navijanja, pa sam gledao utakmicu. Loši su bili i jedni i drugi, ali Partizan je izgubio zbog bacanja, glupo prodatih lopti i Zvezdinog šuta. Cela Duletova ekipa je igrala slabo, podatak da je Strahinja sa indeksom 15 za 7 minuta bio najbolji sve govori. U Zvezdi je Bjelica bio dobar, ali je brzo napravio 4 lične, pa je morao na klupu. Štimac je mentalno zaostalo biće. Stalno smo imitirali majmune kad on primi loptu (verovatno se čulo u prenosu), a on se ložio i svaki put sjebao napad. Tadija loš, Kešelj solidan, Bejli katastrofa.

 

Drago mi je što je Zvezda dobila Grobare i Ustaše, valjda će nastaviti tako, pa da se uzme domaće prvenstvo konačno. :smile:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мачван је набеђен играч и то тврдим откад знам за њега. Сваки пут када сам га гледао, ништа посебно није пружио. Овај вечерашњи пораз ме не изненађује. Олимпија осваја шугаву НЛБ, а Партизан домаћу титулу. Упамтите ову реченицу, па ме цитирајте маја идуће године.

 

slazem se sa svime, samo mislim da ce cibona uzeti nlb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој зајебавати Неле. За своје годиште је можда и најбољи играч.

То је потврдио и на утакмици против Амера.

Треба му само добар тренер уз кога ће моћи да напредује.

Najki hup samit i nije neko merilo. Nedisciplina će njega ostaviti tu gde jeste, na proseku. Nažalost.

 

 

Štimac je mentalno zaostalo biće. Stalno smo imitirali majmune kad on primi loptu (verovatno se čulo u prenosu)

 

Gde se nije čulo, idi u kurac. :haha:

 

Jebi ga, što ide na Cannibal Corpse, kad mu škodi? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela Duletova ekipa je igrala slabo, podatak da je Strahinja sa indeksom 15 za 7 minuta bio najbolji sve govori.

 

Ako nesto zameram ove sezone Duletu to je sto Straletu ne daje vecu minutazu. Uvek je borben, retko gresi...i jedan od boljih je bio protiv Zvezde, a onda je poslao onu divlju loptu preko celog terena i posle toga ga Dule nije ni vracao cini mi se (Maric sl. gresku napravio, njega vratio).

 

Kak' god, ocajna tekma, Maric malo zatajio (a ni protiv Zagreba sad izgleda nije bio nista bolji), crnja nije moga sve sam, a Rasic, nas glavni suter, ne moze da pogodi JEBENU OTVORENU TROJKU! Mislim na onu na kraju pre svega, znaci ispizdeo sam kao nikad... Nama jebeni Boris Bakic ubacuje 2, a ovaj klipan ne moze....

 

Najveca uvreda though je dosla na kraju. Najgori crnac u istoriji srpske kosarke nama daje trojku sa 8 metara za (ispostavice se) pobedu. E pa da poludi covek.

 

 

Stalno smo imitirali majmune kad on primi loptu(verovatno se čulo u prenosu), a on se ložio i svaki put sjebao napad.Tadija loš, Kešelj solidan, Bejli katastrofa.

 

To me je nerviralo tokom tekme vise nego poraz posle (i pomenuta trojka). Jos jaca su ona inteligentna nadvikavanja "Ciganiiii", "Siptariiiii"....aplauz...UuuuuUuuuu.... Ne zna se ko je gluplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ako ostanu sa 4 zdrava igraca ima neke sanse :D

 

@Lemi: ja sam mislio na S. Milosevica, to jest Savu, ali dobro, moze se primeniti i na ovog pomenutog bezmudog papucara :D

 

I ladno ne prenose basket vec skupstinu!?!?! Ono govno Tijanic naucio kad je slulzio Slobu kako se to radi, LAZES ljude da ces prenositi basket i ona ih nateras da gledaju skupstinu nadajuci se da ce pustiti kosarku! Govno je ostalo govno, samo je drugi celofan

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...