Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Вујошевић је продао утакмицу тако што је Синовеца пустио да игра у последња 2 мин. Онако ни поинири неће изгубити лопту на својој половини. Тада смо имали 3 разлике, па је Бејли анулирао првом тројком.

Честитам вам победу. И прошле године смо изгубили у првом дербију, па је касније све дошло на своје место.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova trojka je bila sreca samo takva

 

jebem ti trojku kad bacish projektil koji udje odbivshi se o tablu :haha:

 

i ruzno je da sad pljujete trenera tako, a kunete se u njega :mrgreen:

 

iskreno, volim shto ej zvezda dobila, ali me zabrinjava losh plasman nashih klubova u ovogodishnjoj ligi :/

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i prošle godine, Zvezda dobila prvu utakmicu u sezoni. Bejlija opasno prosralo onom presudnom trojkom od table. Od najomraženijeg igrača, kod Delija, postaće najomiljeniji. :)

Marić se ispromašivao slobodnih bacanja za čitav život. Nebitna tekma, slabog kvaliteta, ali na kraju ispade vrlo uzbudljiva.

@Srbija:

Sinovec je pokazao u ovih par utakmica koliko (ne)zna. Iduće godine će pričati saigračima u Bugarskoj, kako je imao privilegiju da igra za Partizan. Seronja.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzasna taktika Ace Petrovica, Tadija NAJGORI na terenu, Keselj ak misli da ikada bude solidan igrac MORA da pogodi BAR JEDNO bacanje. Sve u svemu jako losa utakmica, mnogo gresaka na obe strane. Na kraju ipak, na moju radost, pobeda Zvezde. Ali lose je ovo, moramo se pojacati, pogotovo na centru i treba nam jedan opasan bek suter da bi bilo ozbiljna ekipa

 

Dule je odlicno vodio ekipu, ali sta vredi kad ove godine ipak ima jako losu postavu, u poslednjih deset godina mislim da nije bio losiji Partizan .....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keselj ak misli da ikada bude solidan igrac MORA da pogodi BAR JEDNO bacanje.

 

Kešelj nikada neće postati solidan igrač, jer je kao čovek budala. I da, večeras je on pogađao slobodna bacanja. To je jedino što je i radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofalno sudjenje...nadam se da ce Zvezda i uprkos tome moci da izdrzi.Btw. nejasno mi je poptuno sto Videnov vise sjedi na klupi,nego sto igra...pa na prethodnim utakmicama je igrao i po 35 min.

 

Pa nije hteo da ga optereti licnim.Vidis da ga je izvodio cim dobije licnu.

 

:veseli::veseli:

 

Malo srece na kraju,ali ajd...Stimac ocajan,a neke Petroviceve odluke apsolutno nejasne,no nema veze,bitnje da su dobili.

 

Da,npr. zasto Keselj ne igra duze.

 

Nebitna tekma, slabog kvaliteta, ali na kraju ispade vrlo uzbudljiva.

 

E jebiga sad. :bigblue:

 

Uzasna taktika Ace Petrovica, Tadija NAJGORI na terenu, Keselj ak misli da ikada bude solidan igrac MORA da pogodi BAR JEDNO bacanje. Sve u svemu jako losa utakmica, mnogo gresaka na obe strane. Na kraju ipak, na moju radost, pobeda Zvezde. Ali lose je ovo, moramo se pojacati, pogotovo na centru i treba nam jedan opasan bek suter da bi bilo ozbiljna ekipa

 

Dule je odlicno vodio ekipu, ali sta vredi kad ove godine ipak ima jako losu postavu, u poslednjih deset godina mislim da nije bio losiji Partizan .....

 

Keselj je super odigrao i nije lose izvodio bacanja.Tadija onako,najgori je Stimac bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kešelj je šutirao bacanja 5/8, a Marić 7 od 14. Najbolji igrač Zvezde je Bjelica, i tu dileme nema, to se i večeras videlo.

 

P.S.

Sećam se odlično prošlogodišnjeg, prvog derbija. Tada je Partizan još gore igrao,

znam da sam psovao 3pka kao nezdrav. :)

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

keselj je promasio dva najbitnija bacanja. Dzaba sva igra ako u odlucujucim momentima nisi u stanju dva komad da ubacis sa linije. Drma ga trema, kao fol mlad je ..... kurac mlad, u njegovim godinama su Radja i Kukoc bili ubice! A on to nikada nece biti. Jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi super da nam taj crnja zaigra :D

 

Inace, grobari, vise srece drugi put :haha:

 

I, valjda ce nasi klubovi vec jednom da se trgnu, pa gde da Zadar i Cibona da drze prva dva mesta, kad su od nas ucili kosarku...

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...