Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Dobro je, imali smo šuterski trening protiv Jordana. No, još uvek nam treba da dobijemo i neku jaču ekipu. U fudbalu smo pobedili Nemačku, a izgubili od Australije. Neka u košarci bude obrnuto. Slovenci ipak bolji od Hrvata. Videćemo rasplet u toj grupi, ne znam kakva je Brazil ekipa. Nešto mi govori da ćemo se pasti sa Hrvatima u osmini finala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti nek ostane ovako do kraja. Australijanci su juce i Argentinu gazili pa opet izgubise.

 

Za sada idealna kombinacija deluje: Kenguri zavrse danas posao sa Svabama, mi prekosutra tucemo Australiju i u poslednjem kolu igramo sa Argentinom za prvo mesto. Sa prvim mesto su nam potencijalni protivnici u osmini finala najverovatnije Hrvati, u cetvrtfinalu Litvanci, Rusi ili Francuzi, a u polufinalu Turci, Grci ili Slovenci.

 

Sto je najjace od svih ovih reprezentacija mozemo i da izgubimo, a i da ih dobijemo sa 15+ razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi gde zavrsimo u grupi. Ako budemo 1. ili 3. ne mozemo da se sastanemo sa Amerima do finala. Ako budemo 2. sasajemo se u polufinalu. A ako budemo 4. odmah u osmini finala.

 

Setite se 2002 i koga smo tada izbacili odmah posle takmicenja u grupama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, samo što je tada bio drugačiji sistem takmičenja. :) Bile su grupe po 4, pa onda 2 po 6, pa onda četvrtfinale. Australija baš razbila Nemce, a verujem da bismo i mi to isto uradili da su tu bili Teo i Krle, al' nema veze, pobedićemo mi sve do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druga je to bila priča tada. Mada, ovo prvenstvo je krajnje čudno, ništa me ne bi iznenadilo. Ali, svejedno je lakše protiv Australije, nego protiv SAD, pa zato naši treba da se skoncentrišu na sledeću utakmicu kao da igraju finale. Posle će protiv Argentine moći da se kalkuliše koje nam mesto više odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je i bio kurac ... Tek treba da se dokaze , jbg i ja na treningu ne promasim 2 suta . Mada verovatno ce biti bolji kad dogura do boljeg tima sa boljim strucnjakom , koji ce mu pokloniti paznju . Ima za njega vremena .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матори, где тренираш?

Ma vise nigde , igrao sam beton ligu prosle godine za neke klubove ortacki ( dok sam bio klinac bilo je to i dosta bolje od betona :) sad samo basket ) , sad sam povredjen , samo sam hteo da kazem , da iako smo svi impresionirani sto taj mali pogadja odlicno sa svojom visinom sa distance , da znam dosta ljud koji na treningu ne mase kad su sami .

Dao sam sebe kao los primer , ja ne masim gotovo nikada :D . Ima potencijala kolko oces taj Benzing da se ne lazemo , ali imao ga je i Luka Bogdanovic ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...