Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

ajde vise ne smaraj s tim prognozama MOLIM TE

 

mislim, prognoze u fazonu "tim-za-koji-navijam (partizan, man u) ce da popusi, osecam"

onda ako stvarno popusi "pa rekao sam", a ako ne popusi opet do jaja

 

mislim, smaras jebote

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, nisam gledao tekmu ali, zar je moguce da je ovaj mali kacar tolika zver od igraca... decko je sada prvi strelac lige, 11 golova...

toplice, dovodi ga jebote :mrgreen: vec u januaru! zajebavam se, nema sanse da ga vosa pusti u zvezdu ili partizan. mada, ko zna, ako decko bude hteo da zaigra za najveci klub u ist. evropi...

 

inace, na kojoj poziciji on sad igra? centarfor? pitam zato sto je igrao zadnjeg veznog, pa valjda halfa, pa sta ja znam sta...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Vosha bi ga mozda i pustila u Zvezdu, kada bi Zvezda imala tolliko para. Cujem da je cifra visemilionska tako da....

 

Mene uzasno nervira sto je Zvezda propustila da kupi masu nasih mlaih igraca koji su sad velika imena. Na primer steta je za Ivanovica, Tosic Dusana, Petkovica, Krasica i jos dosta mladih talentovanih igraca koji su otisli u inostranstvo iz manjih klubova i tamo napolju postali velika imena, mogla je Zvezda da lepo zaradi na njima kao sto ce Prtizan na Rukavini i Joveticu (za malog Bambija mislim da je naduvan i precenjen kao Trisovic nekada) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sam rekao... X... nastavljam sa prognozama... uvek sam realan... zao mi je... :pivopije:

 

ne lupetaj bre.

bio si realan za basket i za arsenal, jel?

 

1/3 nije uvek, moja baba bi bolje prognozirala. bolje ti je ne blamiraj se vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lepo da sada tako pričate o meni, ipak sam ja imao neku viziju.

Odoh, a ne dočekah gostovanje u Kruševcu... ah Rubinu, tugo pusta.

 

EDIT: Eto dadoše onom Jankoviću da vodi tim. Rekoše mu - ti si ih doveo, ti ih i vodi. A tek onaj onaj Mrkela, popije dva vinjaka i odma' ukršta očima. Kakav je to stručni kadar pitam vas ja. Zvezda možda i pobedi neku utakmicu, ali gubi dušu.

Edited by Milorad Alkosanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci trazite tamo u Bugarskoj neki poslic i za Djuku, izgleda ce na kraju sezone, a mozda i ranije, morati na biro za nezaposlene, pa reko' cisto da mu nadjete neku gazu :D

 

Inace penal u 92. minutu?!?!?!?! Ovo je frustrirajuce, ali drago mi je da Dragoslav pokazuje da je pravi trener, zna kako da tuce Penaltizan i nadam se da ce na polu sezoni da zameni Jankovica i Mrkelu... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sam rekao... X... nastavljam sa prognozama... uvek sam realan... zao mi je... :pivopije:

Смири се мало, направио си више од 11000 постова за две године, што није нормално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...