Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

pf kapiten vozdovca 2 sezone pre ulaska u drugu ligu je prodao celu polu sezonu haha a fazon bili smo prvi i onda se na kraju borili za opstanak...

 

Jel to afera koji je izneo Bunjac(ili kako se vec zove taj covek)?

Sta se desava sa njim? Mora da je otisao u prevremenu penziju :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banat-Bezanija 2-1

Mladost-Zvezda 1-1

Napredak-Smederevo 3-1

OFK Beograd-Hajduk 3-1

Vojvodina-Cukaricki 0-0

Partizan-Borac 0-0

 

 

Bila sam danas na utakmici Vojvodina-Cukaricki. Nista posebno, bez golova naravno. Ocekivala sam vise taktickog nadmudrivanja s obzirom kakvi im treneri sede na klupama.

Odusevio me izjavom Dragoslav Stepanovic, covek je stvarno faca. Brzic je izjavio: "Takav vam je fudbal, lopta jednostavno nije 'tela u gol".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego ti koristis okoštale frazetine, pa mi došlo da ti ukažem na to :da:.

 

Kad se kaze "stopostotna sansa", misli se na to, da, samo mentol moze da promasi to... i svi koriste tu "frazetinu", jedini si ti morao da izfilozofiras... mada nema veze... mozda si se zezao... :pivopije:

 

@grinja - Nisu ga oterali niti ce ga oterati... :da: Bar ja tako mislim...

Edited by Mechanical Vampire Penguin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se kaze "stopostotna sansa", misli se na to, da, samo mentol moze da promasi to... i svi koriste tu "frazetinu", jedini si ti morao da izfilozofiras... mada nema veze... mozda si se zezao... :pivopije:

Mojne sada.

Inače, to što sam pisao je svojevremeno izjavio legenda srpskog sportskog novinarstva - Zvonko Mihajlovski :da:. Naravno to je rekao u svom prepoznatljivom stilu, koji je teško prenjeti, a još teže iskopirati :).

 

Aj živio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...