Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

колико има лоодака овди :)

 

партизановци ти смањују бр. звездица хахаах

 

ови асмо чекају да се кољу и пљују ахахахахахахахах

 

 

фанови бре!!!!

 

нема зезање!!!!!!!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da napisem jednu stvar, nadam se da ce se Shamandalie sloziti samnom. Naime, gledajuci sve silne konferencije za stampu, kao i intervjue, nasih fudbalskih trenera u poslednjih desetak godina, dosao sam do zakljucka da jedino Dragoslav Stepanovic ume da sklopi recenicu kako treba. On je jedini trener koji se ne gadja sa frazama tipa "dali smo sve dod sebe", "cestirtam protivniku i igracima na fer i korektnoj utakmici" i gomilu drugih fraza i praznih glupih recenica. A jedina stvar koja me vise nervira od ovih fraza je kad na konferenciji igrac i trener krenu da prepricavaju neke situacije sa terena. Alo brate svi smo gledali, daj ANALIZU i svoj STAV po tom pitanju. E jedino Dragoslav Stepanovic se ne gadja frazama, ne prepricava dogadjaje sa terena vec daje analizu i komentar kakav treba, ponekad sa dodatkom zaista zdravog humora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji idiot je ovaj still i'm sad. Jbt klinci iz prvog razreda su inteligentniji od njega.

Ajd, kad ti kazes. A Prvi Amandman, ha? Mislim,ti da me prozivas iz USA, ha,ha. Axe ti je odgovorio ali evo - ako jos nisi shvatio, procitaj ove dve-tri teme sa nasim fudbalom pa ce ti mozda biti jasniji kontekst ove zajebancije. No hard feelings .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бари, Токио, Чачак ...

Normalno, posto je liga resena moramo da namirimo svoje filijale. Bez zajebancije, to je logican korak u odrastanju mladog i perspektivnog tima, buduceg redovnog ucesnika CL i povremenog osvajaca iste. Al u kurcu,ha, ha. Navalite.... Fake, je li ovo dovoljno razumljivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci osim, doktor Almani Moreira! Ajd sam iskreno, cigani, sigurno ste se ponadali. Kakav divan dan, Moreira razdusevio nas malo na stadionu onim cudom, a onda svi u halu da se konacno zgaze madridski cigani... Grobari s tobom sve do pobede!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...