Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Dok ga ne vidim u dresu ne verujem. Neg kad vec ide prica o pojacanjima, dovedose danas jos jednog stopera, Mihajlovica iz Jagodine. Jel ga nekada gledao neko, valja li za ista? Ili je opet u pitanju jos jedan stoper koji je dobar samo za bunkere po nasim njivama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se izvinjavam za of i ljudima koji ovo citaju,ali sam prinudjen da se obratim ovako,posto mi doticni Blagoje (FaporyCrown) ne odgovara na poruke,niti se javlja.

 

 

Blagoje,poslao si mi groblje od gitare(jedna je jos ok,ali druga zlo)+nisi poslao rucice od tremola i zadnje maske.Ja sam tebi poslao gitaru u fulu,cak je i bateriju imala,a stignu mi dve koje nemaju funkcionalne delove.

Ako si bio faca i ti ponudio zamenu,da mi posaljes letvu koja ne stima i kojoj zice stoje na prvom pragu,onda budi faca i posalji mi ostale delove.Jos sam ti ja rekao da nema potrebe da mi doplacujes 20E,da je ok bez doplate,a ti se tako ciganski ponasas!

 

Ako si lagao (sto je vise nego ocigledno) onda budi mu..nja pa posalji pare da kupim to!

 

Visis ovde stalno i kao ne vidis poruke koje ti saljem!

 

 

 

Jos jednom se izvinjavam,ali sam bio primoran!

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данашњи резултати:

Војводина - Јавор 2:0

Спартак - Чукарички 2:0

Смедерево - БСК 1:1

Борац - Металац 1:0

Рад - Слобода 0:0

 

Био на ''Карађорђу'', Грузијац дао два комада, други страшан гол.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошле сезоне на осам узастопних утакмица нису уболи гол. Не може то свако, па ни у нашој лиги. И још нису били ни близу испадања, већ скоро на средини табеле. icon_mrtav.gificon_smile.gif

Edited by пита са сиром

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i nije nista cudno...ovo i nije liga...vise mu dodje kao mazohizam...igranje na oranicama u maloj krsni,sude korumpirani gmazevi,igraci igraju za burek i jogurt...zna se unapred koja su 2 kluba sampion i vicesampion...jedino zanimljivo je to da se gleda ko ce da bude treci i cetvrti...dal vosa ili ofk-a...i u kupu je neizvesno koji ce klub zvezda da dobiju u finalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh a kad se setim vremena kad su u Smederevu u napadu igrali Kezman, Pantelic, Mirosavljevic... Na sredini Mudrinic i Vaskovic. A na golu Zilic.

 

Dok su sada zvezde tima Nenad Marinkovic i fosilizovani Zecevic ako se napoon nije penzionisao. Jadnicak vec deset godina sedi u Smederevu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баалде. :haha:

 

 

Радиша Илић:

Koju vrstu muzike preferirate?

- Ja sam stari „hevi-metalac“... (smeh). Pošto sam u godinama, malo bežim od agresivnijeg zvuka, pa tražim nešto blaže. Slušam „milion“ stvari i kada idemo u karantin ili na gostovanja, najčešće napunim „MP3“ raznim pesmama. Izbor muzike uglavnom zavisi od raspoloženja, a omiljena grupa mi je „Katatonija“. To je vrlo dobar bend i preporučio bih ga svakome ko je zainteresovan.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...