Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Звезда - Копeр 1 - 1

 

По свему судећи, играли смо много боље него претходних утакмица, остаје жалост за промашеним приликама ал шта је ту је, драго ми је што чујем да смо их сабијали целу текму . . .

 

 

http://www.crvenazve...-c2-content.htm

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na SOS tekmu protiv Kopera. Odlicna igra, zaista. Ne lici na ono od jesenas, igra se kratkim pasevima, nema bunarenja, preskakanja igre, zaista je lepa i tecna igra. Brine me malo to sto puno promasujemo zicere. Da smo darivali bar pola zicera dovili bi ovo sa 5 razlike. Mali Mijailovic odlican, zaista sam odusevljen, a Perovica i Jeftica bih poslao ipak negde na pozajmicu. Guma je jos i solidno ovo odigrao.

 

Vesovic i Lazovic su bili dobri, ali moraju malo agresivnije da igraju i da pogadjaju kad su u 100% sansi. Evandro se jos trazi, mozda treba sacekati coveka, treba mu malo vremena.

 

Mali Cosic je dobar, ali vidi se da mu fali utakmica i iskustva. Bio bi odlicna zamena za recimo Vilotu, ali iskreno nije on jos za prvi tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barsu niste videli osim na Marakani

 

Pravi navijac ide da gleda svoj klub, pozeri idu da gledaju Barsu, Real, Arsenal i ostale...vazi i za cigane i za grobare...

 

Видели смо и ми Реал, а богами смо га и победили...

 

 

I onda izgubili u Madridu 2-0 i ispali...Bosko Djurovski je imao zicer ali ga je iznenadila lopta na 2 metra od praznog gola, jebes igraca kad ga iznenadi lopta :D

Prica se da je ta utakmica prodata, kao sto je i partizan prodao Romi prolaz, nakon sto ih je u BG dobio isto 4-2, pa u Rimu poraz 2-0 . Vermezovic picka je tu prodao i napravio penal...uprava uzela pare...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh secam se ove utakmice Zvezda - Real, imao sam je cak na audio kaseti snimljenu (stric i ja smo to imali obicaj da radimo pre devedesetih), igrao Butragenjo, Kamaco, Sancez. Imali smo odlican tim, mislim da je i sadasnji Robijev pomocnik Djurovic tada igrao. Posle tekme Dika je pricao da ga je Sancez tako stipao u sesnaestercu, da je imao krvave podlive :) A neki "zli jezici" su pricali da je mozda ova uzvratka tekma namestena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A neki "zli jezici" su pricali da je mozda ova uzvratka tekma namestena ;)

 

Pa na to sam mislio, da je revans u Madridu prodat...

Vodila je Zvezda i 4-1 u BG, bila velika hladnoca, onda je Ugo Sancez sa penala smanji na 4-2, on je dao oba gola za Real...To su bila vremena, niko od evropskih ekipa nije bio siguran da ce lepo proci u BG, bilo da gostuje Zvezdi ili Partizanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni mislio na tebe, nego se zaista nesto pricalo o tome. pogotovo nakon one tekme sa Panatinaikosom, koja je, najverovatnije bila prodata.

 

A Zvezda je nakon ovog meca sa Realom najboljeg igraca Jankovica udomila u Real za lepe pare, sto je jos pojacalo spekulacije da su tako dobili lovu za prodatu tekmu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo srece da ja nasa uprava bolja...

Kad s esetim lige SFRJ, znao sam skoro sve igrace svih prvoligasa, kad u gostima izvuces bod, protiv bilo koga, to je uspeh...a vrlo cesto i sasvim normalno je bilo, da puknes u Tuzli, Mostaru, Sarajevu, Rijeci, svuda je bilo zajebano, i svuda dosta publike...

Zvucacu kao jugonostalgicar :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi navijac ide da gleda svoj klub, pozeri idu da gledaju Barsu, Real, Arsenal i ostale...vazi i za cigane i za grobare...

 

 

Браво, сјајно речено. Клуб се воли и кад игра против Инђије, Баната, Јагодине, а не само против Реала, Милана, Бајерна...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo na pogresnom mestu je rekao , ja sam recimo Smederevo (Sartid ili kako se jos zvalo) samo gledao desetak puta . U skorije vreme sam izbacio gostovanja zato sto sam pod stare dane odlucio ETF da zavrsim , a Barsu sam pomenuo zbog prozivke .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se setim kao klinac, nije bilo neta, pa se nestrpljivo cekao radio prenos, emisija Vreme sporta i razonode, bilo je super komentatora :D

Onaj iz Rijeke se javljao jednom na pocetku i kaze, beograde, dobar dan, poveo je Partizan :D

Onaj iz Zagreba(mislim da se Tomic prezivao) je sve govorio u stihovima, jednom je rekao - Salja bezi i lopta je u mrezi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se setim kao klinac, nije bilo neta, pa se nestrpljivo cekao radio prenos, emisija Vreme sporta i razonode, bilo je super komentatora :D

Onaj iz Rijeke se javljao jednom na pocetku i kaze, beograde, dobar dan, poveo je Partizan :D

Onaj iz Zagreba(mislim da se Tomic prezivao) je sve govorio u stihovima, jednom je rekao - Salja bezi i lopta je u mrezi :D

 

 

 

Ма Милојко је објаснио са преношењем утакмица, каква је будала то, додуше сад је у неком свом гадном трипу теорија завере и остала просеравања . . . Ал његова незаборавна реченица " ево су наши а ево су и партизановци " . :D:D:D

 

 

 

Иначе прича се да у Томск (или тако нешто ?)иде Перовић на позајмицу, и да оће и Исаха у пакету са њим :evotigana: , тај филм неће гледати . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако Перовић оде у било ког руског прволигаша, ја ћу да се убијем... Он не може у нашој да игра, а камоли у руској... Руси немају појма каквог ће балвана да доведу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Славко Перовић, по свему судећи неће наставити каријеру у Тому изТомска. Преговори су, наиме, обустављени у Турској, а очигледно је дамлади нападач није променио став од пре месец дана, када је одбиомогућност да оде у далеки Сибир. :angry:

 

 

 

 

Какав је смрад, већ је пре месец дана одбио понуду, и сад опет, па наравно да неће да иде у Русију тамо не може да једе пљеџе у степином вајату у 2 ујутру!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...