Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Мислиш сутра? Пошто се текма игра сутра од 19 часова . . .

 

Сутра,ја ретард све до сад мислио да је данас текма. Кренем да се организујем са другом да идем и он ми каже да је сутра. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сутра,ја ретард све до сад мислио да је данас текма. Кренем да се организујем са другом да идем и он ми каже да је сутра. :udri:

 

Cuti, to je jos i dobro, zamisli da si isao sam, dodjes do stadiona a nikog nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али је изгледа лако остати сепаратиста,видиш како овај Угарски аутономаш слободно постује. Демократија је чудо...

 

Bolje i to, nego da se uhvati gitare i mikrofona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко нас јебе кад се зајебавамо са ОФК-ом. Да смо то победили ово би можда и значило нешто. Али да баба има муда...

 

Ко нас јебе кад се зајебавамо са ОФК-ом. Да смо то победили ово би можда и значило нешто. Али да баба има муда...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А чије шансе су максималне? :haha:

Дај не зајебавај. Реално нема шансе да 2 пута кикснете у последња 2 кола.

 

Иначе,сад слушам неког маторог,нашег бившег играча на РТС-у. Какав господин човече,ови садашњи балвани треба да се угледају на такве људе.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ubedjen da Partizan nece uzeti 6 od preostalih 9 bodova , Zvezda jeste na papiru ima teze protivnike , ali Vojvodina i spartak posle svega nece gristi protiv njih jer ce se svetiti Partizanu . Jedin se uzdam da u Metalcu ili napredku imamo sportski prijatelja to je - to je jedini spas zato su i sanse minimalne .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...