Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ма дајте људи. Завалио вам лик гол са 35 метара кроз живи зид и опет судије криве.

 

nije bio penal,nije bio faul...iz tih prilika su ovi dali gol,sudija ih dosudio tako da je kriv pa i sve da je bratic dao makazicama gol sa pola terena...direktno je uticao na igru...gledaj kao covek,a ne kao grobar,pa ce ti biti jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal nije postojao,veze nema sa zivotom.Da li je tamo kod grugog gola bio faul ili ne,je potpuno nebitno,ozbiljni timovi ne stavljaju dva igraca u zivi zid kod suta sa 25 metara.Zvezda je bila ocajna,muka me je uhvatila,sram ih i stid bio.U potpunosti su zasluzeno popusili,nikakve to veze sa sudijama nema,vec sa retardiranoscu celog tima.Odbrana je ocajna,Pecelj i Podunavac su bogovi za jebenog Mikica,na kurac ga nabijem ko drzi tu smrdljivu skotinu u Zvezdi.Vilotic uzasan,Karleusa katastrofican u odbrani.Odbrana ko nadrogirana,ja u zivotu nisam video takve neozbiljne i amaterske greske jednog profesionalnog tima.Pa svaki kontakt sa loptom odbrane i Bajkovica,apsolutno svaki,je bila polusansa Spartaka.Da nije bilo smessno,rasplakao bih se.Sramotna igra,zaista sramotna.Definitivno najbolji momenat utakmice je bio kraj,kada su svi igraci Zvezde stali ispred Delija pognutih glava a ovi im vikali "Igrate ko picke!" i gadjali ih flasama,a ovi stoje,glave dole i trpe kurcinu.Sjajno!

Sve u svemu,Zvezda je bez Evandra i Kadua (smesno zvuci,ali u poslednje tri utakmice je jednostavno tako)kurac,a podhitno moraju kupovati desnog beka i vracati Adija u tim kako znaju i umeju.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није био пенал ал је требао да буде директан црвени за Ковачевића.

 

И што не кажеш нису слепци спојили зид, него одмах на судију.

 

ne mora da znaci da treba da bude crveni za kovacevica...kada je vec poklonjen penal,najbolje i da im daju i crveni...ne znam da li mozes da dojmis da ne bi ni morali da spajaju zivi zid da sudija nije dosudio nepostojeci faul...to sto su oni glupi,nema veze sa 2 sudijske greske koje su uticale na rezultat...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaду био данас на Радију С, много је симпатичан.

 

ne mora da znaci da treba da bude crveni za kovacevica...kada je vec poklonjen penal,najbolje i da im daju i crveni...ne znam da li mozes da dojmis da ne bi ni morali da spajaju zivi zid da sudija nije dosudio nepostojeci faul...to sto su oni glupi,nema veze sa 2 sudijske greske koje su uticale na rezultat...

 

Требало је да свира слободан ударац и да да Ковачевићу црвени картон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebale vas konstantne analize sudjenja,sta koji kurac toliko diskutujete o tome.Evidentno je da penal nije postojao,a totalno nevezano za to je Zvezda apsolutno zasluzeno izgubila zato sto su igrali ko nadrogirane picke .

I jos jedna stvar,na kurac nabijem onoga ko forsira ono nedonosce i zdrebe Jankovica.To je jebeno dete od 16 godina,brkovi mu nisu jos poceli rasti,ne moze do gola dobaciti,gde je bre on za prvi tim.Ajde ubaciti ga kada vodis 7:0,pa da oseti kepec malo igru,ali drzati ga pola sata kod nepovoljnog rezultata...jebote zivot.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Provuce se Zvezda , realan rezultat je 4-0 za Spartak ugazili su ih , bili dominantni 90 minuta , konstantan presing , tako se igra moderan fudbal !

 

Posed lopte Spartaka 31% :haha:

 

 

 

 

 

U svakom slučaju, penal je postojao, ne znam o čemu pričaju ovi slepci na forumu...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bio penal,nije bio faul...iz tih prilika su ovi dali gol,sudija ih dosudio tako da je kriv pa i sve da je bratic dao makazicama gol sa pola terena...direktno je uticao na igru...gledaj kao covek,a ne kao grobar,pa ce ti biti jasno...

 

Ajde sad obajsni zasto retardirani Kaldjerovic masi gol sa 2 metra?

Jos ce ispasti da je Zvezda zasluzila pobedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos jedna stvar,na kurac nabijem onoga ko forsira ono nedonosce i zdrebe Jankovica.To je jebeno dete od 16 godina,brkovi mu nisu jos poceli rasti,ne moze do gola dobaciti,gde je bre on za prvi tim.Ajde ubaciti ga kada vodis 7:0,pa da oseti kepec malo igru,ali drzati ga pola sata kod nepovoljnog rezultata...jebote zivot.

 

E majke mi, pokusao da ubaci u kazneni, nije ni dobacio tri metra loptu, stvarno presmesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...