Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Bas se obrukao Prosinecki... Zar posle ovoga neko moze da tvrdi da Robi sastavlja tim?

 

Sad mi je potpuno jasno kako Kadu i dalje igra...

 

Kad je Hristic bio trener sve mi je bilo jasno, covek koji nije postigao nista kao fudbaler, Lukicev kum i to je to... Nepotizam na delu, menadzeri iz senke sastavljaju tim, igre i rezultata nigde.... Ali da jednom Prosineckom to rade... Tragedija...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да су га притискали да врати Вилотића, јесу сигурно, али да на основу тога људи причају да се обрукао, да он не саставља тим је обично просеравање, од кад је дошао Роби, већина фудбалских ведета који су били кичма тима док је Драгуљче био тренер нису видели Т од терена, а Каду игра зато што је видно напредовао од кад је Роби ту, и зато што једно време нисмо имали боље решење на позицији централног везног ( евентуално клинац Чаушић ) . . .

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kadu vidno napredovao? U cemu je molim te napredovao? Pokusavaju da ga prodaju, ali niko nece da da pare za fudbalera koji ne moze da izdrzi na nogama ni jedan jedini duel... A Kadu igra zato sto Raja tako kaze... I ima da igra dokle god Raja ne bude zadovoljen...

 

Prosinecki je ovim dokazao da nema svoje ja u klubu i da odlucuju drugu ljudi... Ako ne verujes meni, veruj bar Prosineckom...

 

Da se pitao samo Robert Prosinečki, Vilotić sigurno ne bi igrao. Obojica smo profesionalci, i tako ćemo se ponašati i ubuduće

 

- kazao je Prosinečki, koji je najavio da će Vilotić biti u startnoj postavi.

 

 

 

 

@Ancalagon: Da li mislis da ce Kadu ikada postati fudbaler koji ce moci da igra u Engleskoj, Spaniji ili Italiji? Ja mislim da nece, pa cemo zbog toga i dalje prodavati fudbalere za do sedamsto-osamsto hiljada, a partizan ce prodavati za milione...

 

 

Zavrsavam dalju raspravu na ovu temu, jer kad RP izjavi da u slucaju da se samo on pita Vilotic ne bi igrao, a da ce igrati, znaci da se ne pita samo on... Kako ja da ti potvrdim svoje reci, vise nego sto ih je RP potvrdio?

 

 

 

 

 

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јасно је да постоји притисак да игра Вилотић, али ја то гледам овако, да управа одлаже куповину штопера или да покушавају да је потпуно заобиђу, и то се види по изјавама Лукића како имамо 2 најбоља штопера на овим просторима :udri: . . . А што се тиче Кадуа, никад он неће бити велики играч и класа, али у овом тренутку је ПОДНОШЉИВ као замена, а приче да Рајо лупа шамаре около да играју Каду и Савио су глупости.

 

 

Каду се поправио у пар аспеката, више не царини лопту и онда је изгуби у најмањој назнаци дуела, смањио је проценат глупих фаулова, такође шаље много више употребљивих лопти него пре. Главна његова мана због које никада неће постати икакав играч је снага, просто човек је много слаб, мој млађи буразер 95 годиште би га одувао у дуелу.

 

 

 

Иначе сад сам набасао на ово. REN SNIMA POVRATNIKA

 

IZ izjave Roberta Prosinečkog mogla se pročitati svojevrsna potvrda onoga o čemu se prethodnih dana govorilo u obaveštenim krugovima bliskim Crvenoj zvezdi: Milan Vilotić bi uskoro mogao da napusti “Marakanu”. Naime, kako saznajemo, u četvrtak će zbog bivšeg kapitena u loži Zvezdinog stadiona biti predstavnici francuskog Rena koji se nedavno spominjao i u vezi sa Lijem Adijem. Ukoliko zadovolji očekivanja stranih emisara, Vilotić bi tokom narednih nedelja mogao da ode, s obzirom na to da pored loših odnosa s trenerom ima još samo godinu dana ugovora. Njegova tržišna vrednost se procenjuje na skoro dva miliona evra.

 

Novosti

Edited by Ancalagon
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne verujem da nekom prosineckom sklapa ekipu...ipak on nije neko sa ulice doveden...on je ostvaren u fudbalskom svetu,ima i kinte,veliko ime,ne verujem da bi se on sada cimao da mu neko sastavlja ekipu...ipak nije on neki dostanic,pa da mu plata dodje da plati stanarinu da ga ne isteraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изашао роби на конференцију и рекао лепо "Да се ја питам, Вилота не би играо".

Шта ту није јасно? Иста ствар као случај Томић и Шћеповић у Партизану. Само што је Томић изгледа нешто укапирао, а овај Шћеповић ништа.

 

 

Опа. Хиљадити пост!!! :)

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je isto i rekao i da su interesi kluba iznad licnih interesa, tako da i ja mislim da je Vilotic ponovo starter jer nema ko da igra...

 

A i Robi kenja, izbaci coveka iz ekipe sto je stao pred tablu i rekao: Decki, fakat moramo dat' sve od sebe ne? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se on pita,ali su sada preci interesi zvezde...em je bio vrhunski igrac,em je zaradio kinte za 50 zivota,em je bio zamenik selektora hrvatske,pa zasto bi se cimao u zvezdi da mu neko drugi sastavlja tim?tako se moze sa alkosanom,dostanicem i kompanijom...a mislis da stanojevic sam sastavlja ekipu?kojom logikom igraju scepovic,vukic,babovic...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je isto i rekao i da su interesi kluba iznad licnih interesa, tako da i ja mislim da je Vilotic ponovo starter jer nema ko da igra...

 

A i Robi kenja, izbaci coveka iz ekipe sto je stao pred tablu i rekao: Decki, fakat moramo dat' sve od sebe ne? :haha:

 

Онда њему Роби каже "Шта то радиш Вилота. Ја сам овде тренер".

А Вилота му каже "Ма немој. А где ти је лиценца".

Истинита прича :)

Edited by serblackbeard
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...